FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Rejestracja
Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj
Polska Liga Siatki Strona Główna
»
Hyde Park
»
Sporty
»
Transfery 2016
Napisz odpowiedź
Użytkownik
Temat
Ikona Tematu/Postu
Treść wiadomości
Ikony Emocji
µ
Ω
Π
φ
Δ
Θ
Λ
Σ
Φ
Ψ
α
β
χ
τ
γ
δ
ε
ζ
η
ψ
θ
λ
ξ
ρ
σ
ω
κ
Γ
♣
♥
ø
§
©
®
•
™
°
«
»
≤
≥
³
²
½
¼
¾
±
÷
×
√
∞
∫
≈
≠
≡
≈
←
→
↑
↓
↔
€
£
¥
¢
ƒ
Kolor:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańczowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Cień:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańczowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Ogień:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańczowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Mały
Normalny
Duży
Ogromny
[quote="Fraizer"][center] [size=18][b]Zaksa Kędzierzyn-Koźle[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] Mateusz Bieniek (Effector Kielce) Dominik Witczak (powrót z Resovii) [b]Odchodzą:[/b] Yuriy Gladyr (Szuka Klubu) Krzysztof Rejno (wyp. MKS Będzin) [b]W kręgu zainteresowań:[/b] Sławomir Stolc (Powrót z Effectora Kielce) Bartosz Cedzyński (Espadon Szczecin) [size=18][b]Asseco Resovia Rzeszów[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] Marko Ivović (Biełogorie Bełgorod) Mateusz Masłowski (Powrót ze Spały) Gordon Perrin (Copra Piacenza) Gavin Schmitt (Faunvic Tubete) Thibault Rossard (Arago de Sete) Bartłomiej Lemański (Politechnika Warszawska) Marcin Możdżonek (Cuprum Lubin) [b]Odchodzą:[/b] Julien Lyneel (Szuka Klubu) Bartosz Kurek (JT Thunders) Russell Holmes (Szuka Klubu) Dominik Witczak (Szuka Klubu) Nikolay Penchev (Skra Bełchatów) Krzysztof Ignaczak (Koniec Kariery?) Aleksander Śliwka (wyp. Indykpol Olsztyn) Dmytro Paszycki (Szuka Kluby) Łukasz Perłowski (Szuka Klubu) [b]W kręgu zainteresowań:[/b] BRAK [size=18][b]PGE Skra Bełchatów[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] Bartosz Bednorz (Indykpol Olsztyn) Artur Szalpuk (Czarni Radom) Nikolay Penchev (Resovia Rzeszów) [b]Odchodzą:[/b] Nicolas Marechal (Istanbul BBSK) Facundo Conte (Chiny?) Israel Rodriguez (Szuka Klubu) Marcel Gromadowski (Luczniczka Bydgoszcz) [b]W kręgu zainteresowań:[/b] Michał Kubiak (Halkbank Ankara) Milan Katić (Powrót z Galatasaray) Rozalin Penchev (Powrót z Belediye Plevenspor) Bartłomiej Grzechnik (Czarni Radom) Kevin Klinkenberg (Łuczniczka Bydgoszcz) Michał Filip (Politechnika Warszawska) Bartosz Krzysiek (Łuczniczka Bydgoszcz) [size=18][b]Lotos Trefl Gdańsk[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] Michał Masny (Jastrzębski Węgiel) Szymon Romać (Cuprum Lubin) [b]Odchodzą:[/b] Sebastian Schwarz (Szuka Klubu) Murphy Troy (Szuka Klubu) Marco Falaschi (Szuka Klubu) [i]Karol Behrendt (Szuka Klubu - wyp.)[/i] Mateusz Czunkiewicz (wyp. Szuka Klubu) Artur Ratajczak (MKS Będzin) [b]W kręgu zainteresowań[/b] Nikolay Penchev (Resovia Rzeszów) Michał Kubiak (Halkbank Ankara) Moustapha M'Baye (Powrót z Krispolu Września) Sławomir Zemlik (Powrót z Espadonu Szczecin) Wojciech Włodarczyk (Cuprum Lubin) Michał Ruciak (Łuczniczka Bydgoszcz) Dmytro Paszycki (Resovia Rzeszów) [size=18][b]Cuprum Lubin[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] BRAK [b]Odchodzą:[/b] Szymon Romać (Lotos Trefl Gdańsk) Marcin Możdżonek (Resovia Rzeszów) Wojciech Włodarczyk (Indykpol Olsztyn) [b]W kręgu zainteresowań[/b] Rafał Sobański (GKS Katowice) Jakub Jarosz (Łuczniczka Bydgoszcz) Bartosz Kwolek (SMS Spała) Bartosz Sufa (CV Mittledeutschland) Piotr Hain (Jastrzębski Węgiel) [size=18][b]Cerrad Czarni Radom[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] Jakub Ziobrowski (SMS Spała) David Smith (Tours VB) Łukasz Wiese (Transfer Bydgoszcz) Dustin Watten (AS Cannes) Tomasz Fornal (SMS Spala) Piotr Filipowicz (Młoda Liga) [b]Odchodzą:[/b] Lukas Kampa (Jastrzębski Węgiel) Zack La Cavera (Szuka Klubu) Artur Szalpuk (Skra Bełchatów) Igor Grobelny (Szuka Klubu) Bartłomiej Grzechnik (Szuka Klubu) Patryk Szczurek (Łuczniczka Bydgoszcz) Neven Majstorović (Szuka Klubu) Daniel Pliński (Szuka Klubu) Adam Kowalski (Szuka Klubu) [b]W kręgu zainteresowań:[/b] Łukasz Zugaj (Powrót z ?) Osmany Uriarte Mestre (Maliye Milli Piyango) Dawid Woch (SMS Spała) Piotr Hain (Jastrzębski Węgiel) Jakub Kochanowski (SMS Spała) [size=18][b]Jastrzębski Węgiel[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] Lukas Kampa (Czarni Radom) Grzegorz Kosok (Transfer Bydgoszcz) Salvador Hidalgo Oliva (Al Rayyan) Scott Touzinskiy (BEIJING Motors) [b]Odchodzą:[/b] Michał Masny (Lotos Trefl Gdańsk) Toontje van Lankvelt (Capital Skywalkers) Piotr Hain (Szuka Klubu) Alexander Schafranovich (Szuka Klubu) [b]W kręgu zainteresowań[/b] Bartłomiej Grzechnik (Czarni Radom) Igor Grobelny (Czarni Radom) Kamil Kwasowski (Bielsko-Biała) [size=18][b]AZS Politechnika Warszawska[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] BRAK [b]Odchodzą:[/b] Bartłomiej Lemański (Resovia Rzeszów) [b]W kręgu zainteresowań[/b] Kamil Semeniuk (wyp. z Zaksy Kędzierzyn-Koźle) Jędrzej Gruszczyński (Krispol Września) Mihaylo Stanković (wyp. z Skra Bełchatów) Krzysztof Gulak (Indykpol Olsztyn) Daniel Pliński (Czarni Radom) [size=18][b]Łuczniczka Bydgoszcz[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] Patryk Szczurek (Czarni Radom) Mateusz Sacharewicz (BBTS Bielsko-Biała) Marcel Gromadowski (Skra Belchatow) Igor Yudin (Galatasaray) [b]Odchodzą:[/b] Murilo Radke (Clares Volei) Jakub Jarosz (Szuka Klubu) [i]Wojciech Jurkiewicz (Koniec Kariery?)[/i] Grzegorz Kosok (Jastrzębski Węgiel) Łukasz Wiese (Czarni Radom) Michal Zurek (Indykpol Olsztyn) Nikodem Wolanski (Noliko Masseik) Bartosz Krzysiek (Szuka Klubu) Michal Ruciak (Szuka Klubu) Tomasz Bonislawski (Szuka Klubu) [b]W kręgu zainteresowań[/b] Marcin Waliński (Indykpol Olsztyn) Maciej Zajder (Indykpol Olsztyn) Dominik Witczak (Resovia Rzeszow) Samuel Walker (Volley Lublana) [size=18][b]Indykpol AZS Olsztyn[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] Aleksander Śliwka (wyp. Resovia Rzeszów) Ezequiel Palacios (Ls Union de Formosa) Łukasz Makowski (Ślepsk Suwałki) Adrian Buchowski (Effector Kielce) Michal Zurek (Transfer Bydgoszcz) Wojciech Włodarczyk (Cuprum Lubin) [b]Odchodzą:[/b] Krzysztof Gulak (Szuka Klubu) Bartosz Bednorz (Skra Bełchatów) Michał Potera (MKS Będzin) Krzysztof Bieńkowski (Szuka Klubu) Maciej Zajder (Szuka Klubu) [b]W kręgu zainteresowań[/b] Jakub Kochanowski (powrót z SMS Spały) Bartosz Odwarzny (AZS AGH Kraków) Daniel Pliński (Czarni Radom) Jan Hadrava (AS Cannes) [size=18][b]AZS Częstochowa[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] BRAK [b]Odchodzą:[/b] Felipe Bandero (Szuka Klubu) [i]Jakub Bik (Szuka Klubu)[/i] [b]W kręgu zainteresowań[/b] Dawid Woch (SMS Spała) Karol Rawiak (Ślepsk Suwałki) Paweł Pietraszko (GKS Katowice) Damian Wdowiak (KPS Siedlce) Krzysztof Modzelewski (BBTS Bielsko-Biała) Karol Butryn (GKS Katowice) Igor Grobelny (Czarni Radom) Ossi Rumpunen (Kokkolan Tikertit) [size=18][b]BBTS Bielsko-Biała[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] Przemysław Czauderna (Ishoj Volley) [b]Odchodzą:[/b] Dan Lewis (Szuka Klubu) Mateusz Sacharewicz (Transfer Bydgoszcz) [b]W kręgu zainteresowań[/b] Maciej Madej (Raifeisen Waldvertel) Maciej Kalasz (Volley Asse Lennik) [size=18][b]Effector Kielce[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] Peter Wohlfahrtstatter (Posojolinica AICH) [b]Odchodzą:[/b] Mateusz Bieniek (Zaksa Kędzierzyn-Koźle) Sławomir Jugniewicz (TV Buhl) Sławomir Stolc (Powrót do Zaksy) Adrian Buchowski (Indykpol Olsztyn) Andreas Takvam (VFB Friedrischafen) [b]W kręgu zainteresowań[/b] Bartosz Kwolek (SMS Spała) Łukasz Owczarz (Camper Wyszków) Łukasz Perłowski (Resovia Rzeszów) [size=18][b]MKS Banimex Będzin[/b][/size] [b]Przychodzą:[/b] Krzysztof Rejno (wyp. Zaksa Kędzierzyn-Koźle) Michał Potera (Indykpol Olsztyn) Nathan Roberts (Volley Lublana) Artur Ratajczak (Trefl Gdańsk) [b]Odchodzą:[/b] Michał Żuk (Szuka Klubu) Bartosz Kaczmarek (Szuka Klubu) Jakub Oczko (Szuka Klubu) Mariusz Gaca (Szuka Klubu) Sebastian Warda (Szuka Klubu) TJ Sanders (Arkas Izmir) [b]W kręgu zainteresowań[/b] Maciej Madej (Raifeisen Waldvertel) Wojciech Kwiecień (VSC Goburg) Mateusz Przybyla (VC Antwerpen) Balazs Bagics (Fino Kaposvar) Paweł Gryc (BBTS Bielsko-Biała) [/center][/quote]
Czas ważności postu/tematu
Wybierz, po ilu dniach post ma być automatycznie usunięty. Jeśli jest to nowy temat, zostanie usunięty w całości.
Bez limitu
1 Dzień
2 Dni
3 Dni
4 Dni
5 Dni
6 Dni
7 Dni
2 Tygodnie
1 Miesiąc
3 Miesiące
Freak & Letter styles
Ctrl+Z aby cofnąć
Opcje
HTML:
TAK
BBCode
:
TAK
Uśmieszki:
TAK
Wyłącz HTML w tym poście
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Uwierzytelnianie
: *
żeby mie pewność że nie jesteś robotem, wpisz wyświetlone znaki
Skocz do:
Wybierz forum
Polska Liga Siatki Strona Główna
|--Organizacja
| |--Regulamin i Zasady
| |--Ogłoszenia
| |--Zostań trenerem
| |--Mecze Live
| | |--I Sezon
| | |--II Sezon
| | |--III Sezon
| | |--IV Sezon
| | |--V Sezon
| |--Federacja Siatkówki
| |--Gazeta "Polska Liga Siatki"
| |--Archiwum
| | |--Liga Światowa 2014
| | |--Liga Światowa Juniorów 2014
| | |--Liga Europejska 2014
| | |--Liga Mistrzów 2014
| | | |--Grupy
| | | |--Tabele
| | | |--Składy
| | | |--Wyniki
| | | |--Plusliga 2014
| | | | |--Tabela Ligowa
| | | | |--Terminarz
| | | | |--Wyniki
| | | | |--Składy
| | | | |--Statystyki
| | | |--Puchar Polski 2014
| | | | |--1/8
| | | | |--1/4
| | | | |--1/2
| | | | |--Finał
| | |--Liga Światowa 2015
| | |--Liga Światowa Juniorów 2015
| | |--Liga Europejska 2015
| | |--Plusliga 2015
| | | |--Tabela Ligowa
| | | |--Terminarz
| | | |--Wyniki
| | | |--Składy
| | | |--Statystyki
| | |--Liga Mistrzów 2015
| | | |--Grupy
| | | |--Tabela
| | | |--Składy
| | | |--Wyniki
| | |--Puchar CEV 2015
| | | |--Mecze
| | | |--Składy
| | | |--Wyniki
| | |--Puchar Polski 2015
| | | |--1/8
| | | |--1/4
| | | |--1/2
| | | |--Finał
| | |--Kadra
| | | |--Senior
| | | |--Juniorzy
| | | |--Reprezentacja B
| | |--Juniorzy - Turnieje
| | | |--Igrzyska Olimpijskie
| | | |--Mistrzostwa Świata
| | | |--Mistrzostwa Kontynentu
| | | | |--Azja/Oceania
| | | | |--Ameryka
| | | | |--Europa
| | | |--Puchar Świata
| | | |--Liga Światowa
| | | |--Sparingi
| | | |--Ranking FIVB
| | |--Reprezentacja B - Turnieje
| | | |--Igrzyska Europejskie
| | | |--Liga Europejska
| | | |--Sparingi
| | | |--Ranking CEV
| | |--Mistrzostwa Kontynentu 2015
| | | |--Azja/Oceania
| | | |--Ameryka
| | | |--Europa
| | |--Liga Światowa 2016
| | |--Sparingi Seniorów
| | |--Mistrzostwa Kontynentu 2016
| | | |--Europa
| | | |--Azja/Oceania/Afryka
| | | |--Ameryka
| | |--Plusliga 2016
| | | |--Tabela Ligowa
| | | |--Terminarz
| | | |--Wyniki
| | | |--Składy
| | | |--Statystyki
| | |--Liga Mistrzów 2016
| | | |--Grupy
| | | |--Tabela
| | | |--Składy
| | | |--Wyniki
| | |--Puchar Cev 2016
| | | |--Mecze
| | | |--Składy
| | | |--Wyniki
| | |--Puchar Polski 2016
| | | |--1/8
| | | |--1/4
| | | |--1/2
| | | |--Final
| | |--Mistrzostwa Swiata 2014
| | |--Liga Światowa 2016
|--Plusliga - Kluby
| |--Zaksa Kędzierzyn-Koźle
| |--Indykpol AZS Olsztyn
| |--PGE Skra Bełchatów
| |--BBTS Bielsko-Biała
| |--Lotos Trefl Gdańsk
| |--AZS Politechnika Warszawska
| |--Asseco Resovia Rzeszów
| |--Jastrzębski Węgiel
| |--Transfer Bydgoszcz
| |--TS Victoria Wałbrzych
|--PlusLiga - Rozgrywki
| |--Centrum PlusLigi
| |--Tabela Ligowa
| |--Terminarz
| |--Wyniki
| |--Składy
| |--Statystyki
|--Krispol 1 Liga - Kluby
| |--Effector Kielce
| |--AZS Częstochowa
| |--Pekpol Ostrołęka
| |--MKS Banimex Będzin
| |--Ślepsk Suwałki
| |--KPS Siedlce
| |--MKS Cuprum Lubin
| |--Cerrad Czarni Radom
| |--AZS Stal Nysa
| |--KS Camper Wyszków
|--Krispol 1 Liga - Rozgrywki
| |--Centrum Krispol 1 Ligi
| |--Tabela Ligowa
| |--Terminarz
| |--Wyniki
| |--Składy
| |--Statystyki
|--Turnieje
| |--Liga Mistrzów
| | |--Grupy
| | |--Tabela
| | |--Składy
| | |--Wyniki
| |--Puchar CEV
| | |--Mecze
| | |--Składy
| | |--Wyniki
| |--Klubowe Mistrzostwa Świata
| | |--2014
| | |--2015
| | |--2016
| | |--2017
| |--Puchar Polski
| | |--Eliminacje
| | |--1/8
| | |--1/4
| | |--1/2
| | |--Finał
| |--Super Puchar Polski
| | |--2013
| | |--2014
| | |--2015
| | |--2016
| | |--2017
| |--Turnieje Towarzyskie
| | |--Nieoficjalny Turniej o Puchar
| | |--Polish Friends Cup
| | |--Memoriał Józefa Gajowskiego
| | |--Sparingi
| | |--Lasseik Cup
| | |--Zwykły Turniej
| | |--Budziejovice Cup
| | |--Ostrołęka Championship
| | |--1 Liga - Pucharek ;d
| | |--Turniej o rozstawienie (1 liga)
|--Reprezentacje Narodowe
| |--Reprezentacje - Kadry
| |--Igrzyska Olimpijskie
| |--Mistrzostwa Świata
| |--Mistrzostwa Kontynentu
| | |--Europa
| | |--Ameryka
| | |--Azja/Oceania
| |--Puchar Świata
| |--Liga Światowa
| |--Sparingi
| |--Ranking FIVB
|--Transfery
| |--Centrum Transferów
| |--Karuzela Transferowa
| |--Ligowe
| |--Zagraniczne
| |--Wolne
| |--Sprzedaż
|--Sprawy Klubowe
| |--Szkółka Juniorów
| |--Sponsorzy
| |--Profile Zawodników
|--Hyde Park
| |--Bawimy Się!
| |--Sporty
| |--Muzyka
| |--Banner
Powered by
phpBB
modified by
Przemo
© 2003 phpBB Group
Theme
xandgreen
created by
spleen
modified v0.3 by
warna
Darmowe forum phpBB by Przemo
|
Współpraca
Toplista pbf - Toplista.eu