|
Polska Liga Siatki Manager Siatkówki |
|
Federacja Siatkówki - Organizacja Sparingów
Franc - 2014-06-01, 13:47 Temat postu: Organizacja Sparingów Proszę administratora, aby zorganizował sparingi z drużynami z poza plusligi. Gdyż chce na pewno każdy sprawdzić swoich zawodników. Wiem, że są turnieje tego typu, ale nie każdy się na nie załapuje.
Fraizer - 2014-06-01, 18:21
Jestem w stanie zorganizować kilka sparingów.
Kacper - 2014-06-01, 20:28
Chciałbym także rozegrać po lidze światowej sparing z kadrą juniorów i kadrą B, oraz reprezentacjami z poza europy.
Mariusz_Ols - 2014-06-01, 20:45
Po turnieju PFC LOTOS Trefl Gdańsk chciałoby rozegrać mecze sparingowe z SMS Spała, Generali Hacking i Knack Roesalere. Terminy do uzgodnienia
Simon - 2014-06-02, 09:55
Chciałbym rozegrać sparing z Polską B, jednak w drużynie Polska B nie może zagrać żaden mój zawodnik.
mik - 2014-06-02, 15:19
Kadra B zgadza się na wszystkie sparingi :)
Fraizer - 2014-06-09, 22:25
Proszę podajcie mi sparingi jakie chcecie zagrać (maksymalnie 2) Podstawcie do wzoru:
Wzór:
Twój Klub:
Rywale:
Skład:
Kacper - 2014-06-09, 22:41
Indykpol AZS Olsztyn
Knack Roeselare i MKS MOS Będzin
Skład na mecz z Knack:
Srodkowi: Le Roux i Hain
Atakujący: Jarosz
Rozgrywający: Dobrowolski
Przyjmujący: Łuka i Poglajen
Libero: Sobczak
Rezerwowi:
Możdżonek
Olichwer (Zmiana w 2 secie i w połowie 3 seta, w następnych gra Jarosz)
Woroniecki (Zmiana w 2 secie i w połowie 3 seta, w razie czego gra do końca)
Fornal (zmiana w 2 secie i w połowie 3 seta, zależy czy będzie lepszy niż któryś z podstawowych)
Guzewicz (Zmiana w 2 secie i gra w całym 3 secie, w 4 i 5 odpoczywa)
Skład na mecz z Będzinem:
Środkowi: Możdżonek i Kurmin
Atakujący: Konarski
Rozgrywający: Kampa
Przyjmujący: Guzewicz i Fornal
Libero: Żurek
Rezerwowi:
Hain
Olichwer (wchodzi w 3 secie i gra do końca meczu)
Woroniecki (wchodzi w 3 secie i gra do końca meczu)
Buszek (wchodzi w 3 secie i gra do końca meczu)
Kubiak (wchodzi w 3 secie i gra do końca meczu)
Mariusz_Ols - 2014-06-09, 22:52
LOTOS Trefl Gdańsk
SMS Spała (Po turnieju Józefa Gajowskiego):
Rozegranie: Przemysław Stępień
Atakujący: Łukasz Szarek
Przyjmujący: Wojciech Żaliński, Bartosz Pietruczuk
Środkowi: Bartosz Gawryszewski, Maciej Zajder
Libero: Robert Milczarek
Rezerwy: Łomacz, Patak, Horstink, Wierzbowski, Zniszczoł
Patak ----> Szarek (gra w secie 5)
Łomacz -----> Stępień (gra w secie 5)
Horstink -----> Żaliński (gra w secie 5)
Wierzbowski ----- Pietruczuk (gra w secie 5)
Zniszczoł ------> Zajder (gra w secie 5)/Gawryszewski (tylko w razie jego kontuzji)
Mariusz_Ols - 2014-06-18, 16:12
Jakby co to....aby ten sparing kiedyś rozegrać. Ten tego.....
Fraizer - 2014-06-18, 22:48
po Mistrzostwach Świata wszystkie sparingi :)
Damian112 - 2014-06-19, 12:59
Skra Bełchatów
Zenit Kazań, Andreoli Latina
Skra - Zenit
R: Uriarte
P: Ahrem i Conte
S: Kłos i Wrona
A: Wlazły
L: Zatorski
Rezerwa: Drzyzga, Nikić, Samica,Maćkowiak, Muzaj
Wchodzą na boisko kiedy ktoś bardzo słabo gra
Skra- Latina
R: Drzyzga
P: Samica i Nikić
S: Maćkowiak i Kłos
A: Muzaj
L: Zatorski
Rezerwa: Janusz, Konieczny, Pietrzak, Wrona, Turoboś
Fraizer - 2014-06-19, 13:32
Daniel Pliński jest kontuzjowany i nie może grać w sparingu z Zenitem.
Goloriado - 2014-06-19, 14:02
Politechnika Warszawska
Rywale: Paris Volley i KS Camper Wyszków
Skład na Paris:
A: Adamajtis
R: Zatko
P: Kolev i Pawliński
Ś: Nowak i Smoliński
L: Olenderek
Rezerwa:
A:Szymański - P:Kaczorowski, Żuk - Ś: Grunt - R:Stępień
W tym:
1) Stępień wchodzi za Zatko w razie jego złej passy
2)Szymański wchodzi za Adamajtisa w 3. secie
3)Pozostali zmieniają tych,którzy akurat mają zły okres na boisku
__________________________________-
Na Camper:
A: Szymański
R: Stępień
P: Kolev,Kaczorowski
Ś: Nowak i Smoliński
L: Potera
Rezerwa:
A: Adamajtis - P: Pawliński, Żuk - Ś: Grunt - R: Hansen
Zmiany:
1) Adamajtis -> Szymański
2) Pawliński -> Kaczorowski
3) Grunt -> Smoliński (w razie słabszej formy)
4) Hansen -> Stępień
Mariusz_Ols - 2014-06-21, 10:40
Sparing z Generali Hacking (data późniejsza niż mecz z SMSem)
R: Dmytro Filipov
A: Damian Schulz
Ś: Maciej Zajder, Miłosz Zniszczoł
P: Robert Horstink, Krzysztof Wierzbowski
L: Paweł Rusek
Rezerwy: Łomacz, Kadziewicz, Cebulij, Włodarczyk, Patak
Zmiany tylko wyłącznie przy okazji kontuzji
Łomacz - Filipov
Patak - Schulz
Kadziewicz - Zajder/Zniszczoł
Włodarczyk - Wierzbowski
Cebulij - Horstink
mik - 2014-06-21, 22:08
Sparingi z reprezentacją Gwatemali i Trentino Volley
Skład na Gwatemale:
R:Matejczyk
P:Szalpuk i Kwolek
S:Kupisz i Sterna
A:Szmajduch
L:Popiwczak
Ławka:
Baranowicz,Formela,Woźniak,Malinowski,Wysocki
Zmiany:
zmiany co set:
Salpuk-Formela
Kwolek-Woźniak
Szmajduch-Malinowski
Sterna-Wysocki
Skład na Trentino:
R:Baranowicz
P:Szalpuk i Marechal
S:Mastrangelo i Czarnowski
A:Łasko
L:Wojtaszek
Ławka:
Matejczyk,Kaliberda,Formela,Sterna,Malinowski
Zmiany:
pod koniec każdego seta podwójna zmiana gdy Łasko jest po zagrywce w drugiej linii:
Baranowicz-Matejczyk i Łasko-Malinowski
Kaliberda na 3 i 4(jak będzie) seta za Marechala
Sterna za Czrnowskiego w 2 i 5 secie
Fraizer - 2014-06-22, 16:33
Indykpol Olsztyn - Knack Roeselare 2:3 (23:25 25:19 25:23 22:25 22:24) MVP Paulides
AZS: Dobrowolski 2 Łuka 4 Le Roux 12 Jarosz 13 Poglajen 11 Hain 11 Sobczak L
Oraz:
Woroniecki 1 Fornal 9 Olichwer 8 Guzewicz 3
Knack: Tervaporti 2 Kooy 17 Paulides 14 Tuerlinckx 23 Verhaneman 17 Coolman 9 Dejonckheree L
Indykpol AZS Olsztyn
ATak:
Dobrowolski 1/1
Łuka 10/4
Le Roux 9/7
Jarosz 17/11
Poglajen 15/10
Hain 8/7
Woroniecki 0/0
Fornal 13/9
Olichwer 13/7
Guzewicz 5/2
Bloki:
Dobrowolski 1
Le Roux 5
Jarosz 1
Hain 4
Olichwer 1
Guzewicz 1
Asy:
Jarosz 1
Poglajen 1
Woroniecki 1
Przyjęcie:
Dokł: 39%
Dobre: 52%
Złe: 9%
Fraizer - 2014-06-22, 18:43
Lotos Trefl Gdańsk - SMS PZPS Spała 3:0 (25:17 25:14 25:16) MVP Żaliński
Lotos: Stępień 1 Żaliński 15 Gawryszewski 7 Szarek 14 Pietruczuk 6 Zajder 8 Milczarek L
SMS: Komenda 2 Gulak 7 Badura 6 Gryc 15 J.Fornal 8 Niemiec 4 Zabłocki L
Lotos Trefl Gdańsk:
Atak:
Stępień 0/0
Żaliński 20/14
Gawryszewski 4/4
Szarek 21/12
Pietruczuk 9/5
Zajder 6/4
Bloki:
Stępień 1
Żaliński 1
Gawryszewsk 3
Szarek 1
Zajder 2
Asy:
Szarek 1
Pietruczuk 1
Zajder 2
Przyjęcie:
Dokł: 43%
Dobre: 48%
Złe: 10%
Fraizer - 2014-06-23, 11:38
PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań 3:1 (25:21 19:25 25:23 26:24) MVP Achrem
Skra: Uriarte 3 Achrem 19 Kłos 9 Wlazły 14 Conte 13 Wrona 8 Zatorski L
Zenit: Żygadło 2 Anderson 12 Volkov 11 Mikhailov 16 Siwozheles 10 Apalikov 9 Verbov L
Skra Bełchatów
Atak:
Uriarte 1/1
Achrem 23/17
Kłos 7/4
Wlazły 19/11
Conte 17/10
Wrona 7/3
Bloki:
Uriarte 1
Achrem 2
Kłos 5
Wlazły 1
Conte 1
Wrona 4
Asy:
Uriarte 1
Wlazły 2
Conte 2
Wrona 1
Przyjęcie:
Dokł: 39%
Dobre: 49%
Złe: 12%
michał-n - 2015-04-04, 08:48
JAK MOŻNA
Sada Cruzeiro Volei
Środkowi:
Dawid Dryja i Maximiliano Gauna
Atakujący:
Marcel Gromadowski
Rozgrywający:
Thiago Veloso
Przyjmujący:
Oleg Antonov i Adrian Buchowski
Libero:
Mateusz Czunkiewicz
Al Ahly SC Cairo
Środkowi:
Dawid Dryja i Tim Broshog
Atakujący:
Marcel Gromadowski
Rozgrywający:
Piotr Milewski
Przyjmujący:
Konrad Formela i Sebastian Wójcik
Libero:
Mateusz Czunkiewicz
Fraizer - 2015-04-04, 12:20
Zagram wieczorem
Fraizer - 2015-04-04, 17:37
Effector Kielce - Sesi Sao Paulo 0:3 (16:25 21:25 20:25) MVP Lucarelli
Kielce: Veloso 2 Antonov 7 Dryja 4 Gromadowski 12 Buchowski 16 Gauna 8 Czunkiewicz L
Sesi: Lima 1 Lucarelli 19 Riad 9 Theo 14 Mao 5 Lucas 11 Gustavo L
Effector Kielce
Atak:
Antonov 13/6
Dryja 6/3
Gromadowski 20/12
Buchowski 27/14
Gauna 6/6
Bloki:
Veloso 1
Dryja 1
Gauna 2
Asy:
Veloso 1
Antonov 1
Buchowski 1
Przyjecie:
Dokł: 25%
Dobre: 44%
Złe: 31%
Fraizer - 2015-04-05, 12:01
Al Ahly SC Cairo - Effector Kielce 2:3 (25:22 26:28 25:21 22:25 11:15) MVP Wójcik
AL: Hussaini 5 Alexandrov 28 Hossam 7 Samir 18 Abdelkader 7 Elnafrawy 10 Ahmed L
Kielce: Milewski 6 Formela 16 Dryja 13 Gromadowski 10 Wójcik 34 Broshog 9 Czunkiewicz L
Effector Kielce
Atak:
Milewski 1/1
Formela 24/14
Dryja 15/10
Gromadowski 22/9
Wójcik 50/34
Broshog 12/7
Bloki:
Milewski 3
Dryja 2
Gromadowski 1
Broshog 1
Asy:
Milewski 2
Formela 2
Dryja 1
Przyjęcie:
Dokł: 28%
Dobre: 47%
Złe: 25%
michał-n - 2015-05-04, 16:00
W przerwie między kolejkami 2-3
SC Espinho vs Effector Kielce
Effector Kielce vs SC Espinho(ten sam skład co w 1)
W przerwie między kolejkami 3-4
SL Benfica vs Effector Kielce
Effector Kielce vs AZS UJK Kielce
1 mecz
Środkowi: Dawid Dryja Maximiliano Gauna
Atakujący: Tomasz Józefacki
Rozgrywający: Simon Tischer
Przyjmujący: Adrian Buchowski Oleg Antonov
Libero: Mateusz Czunkiewicz
2 mecz
Środkowi: Tomasz Stańczuk Tim Broshog
Atakujący: Marcel Gromadowski
Rozgrywający: Thiago Veloso
Przyjmujący: Konrad Formela Jose Gomes
Libero: Marcin Mierzejewski
3 i 4 mecz skład zostanie wyłoniony z meczów 1 i 2
OCZYWIŚCIE JEŻELI NIE MASZ CZASU TO NIE SYMULUJ TYCH MECZY
|
|