|
Polska Liga Siatki Manager Siatkówki |
|
Składy - IV Kolejka
Fraizer - 2016-02-18, 11:03 Temat postu: IV Kolejka Jastrzebski Wegiel - AZS Politechnika Warszawska
Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszow
Transfer Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdansk
PGE Skra Belchatow - Indykpol AZS Olsztyn
Zaksa Kedzierzyn-Kozle - BBTS Bielsko-Biala
Kontuzjowani:
Mariusz Marcyniak - AZS Politechnika Warszawska
Tomasz Bonislawski - AZS Politechnika Warszawska
Dawid Konarski - Lotos Trefl Gdansk
Kacper - 2016-02-18, 14:03
Indykpol AZS Olsztyn
Srodkowi: Simon Van de Voorde i Andrzej Wrona
Atakujacy: Mitja Gasparini
Rozgrywajacy: Dejan Vincic
Przyjmujacy: Mateusz Mika i Bartosz Bednorz
Libero: Michal Zurek
Rezerwowi:
Arkadiusz Olczyk
Jan Krol
Konrad Buczek
Francesco De Marchi
Krzysztof Wierzbowski
Franc - 2016-02-18, 14:50
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
Srodkowi: Sebastian Sole i Damian Zygmunt
Atakujacy: Jakub Jarosz
Rozgrywajacy: Fabian Drzyzga
Przyjmujacy: Nicholas Hoag i Bjorn Hohne
Libero: Jakub Zablocki
Lawka
Srodkowy: Mateusz Musiol
Atakujacy: Mory Sidibe
Rozgrywajacy: Kacper Popik
Przyjmujacy: Lukas Divis i Tomasz Krynski
Leo - 2016-02-18, 14:52
BBTS Bielsko-Biala
Srodkowi: Aimone Alletti i Jakub Kochanowski
Atakujacy: Zbigniew Bartman
Rozgrywajacy: Nikodem Wolanski
Przyjmujacy: Michal Kubiak i Todor Skrimov
Libero: Lukasz Koziura
Rezerwowi:
Srodkowy: Milosz Zniszczol
Atakujacy: Bartlomiej Boladz
Rozgrywajacy: Gregor Ropret
Przyjmujacy: Marko Bojic i Nikolay Penchev
Matias - 2016-02-18, 14:55
Lotos Trefl Gdansk
Srodkowi: Jan Kozamernik i Adrian Hunek
Atakujacy: Grzegorz Bociek
Rozgrywajacy: Dobromir Dimitrov
Przyjmujacy: Piotr Lukasik i Lukasz Lapszynski
Libero: Michal Potera
Lawka
Srodkowy: Sebastian Warda
Atakujacy: Bartlomiej Kluth
Rozgrywajacy: Michal Kedzierski
Przyjmujacy: Paul Sanderson i Mateusz Maslowski (L)
Ryba - 2016-02-18, 15:00
Transfer Bydgoszcz
Srodkowi: Jan Nowakowski i Michal Szalacha
Atakujacy: Jedrzej Goss
Rozgrywajacy: Bartlomiej Neroj
Przyjmujacy: Adrian Buchowski i Jakub Wachnik
Libero: Maciej Olenderek
Lawka
S: Rafal Obermeler
A: Bartosz Filipiak
R: Kamil Droszynski
P: Igor Grobelny i Jan Lesiuk
Szymek - 2016-02-18, 16:44
Politechnika Warszawska :
R: Paweł Woicki
P: Wojciech Ferens i Tine Urnaut
¦: Ardo Kreek i Łukasz Wi¶niewski
A: Alan Sket
L: Paweł Stysiał
ŁAWKA:
R: Juraj Zatko
P: Ivan Kolev i Michał Żuk
¦: Łukasz Polański
A: Ivan Castellani
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Damian112 - 2016-02-18, 19:03
Skra
R: Uriarte
P: Conte i Winiarski
S: Holt i Kłos
A: Wlazły
L: Zatorski
Jovovic
Kurek
Tuia
Mozdzonek
Adamajtis
zmiany przy problemach...
Jack - 2016-02-18, 19:57
Resovia:
R: Christenson
P: Sander i Quiroga
S: Nowakowski i Hain
A: Schulz
L: Kaczmarek
Ławka:
R: Łomacz
P: Achrem, Waliński
S: Kosok
A: Nillson
Zmiany w przypadku niskiej kondycji którego¶ z zawodników lub słabej gry.
Aby zgadzał się limit obcokrajowców to w przypadku wej¶cia Nillsona za Schulza na boisko niech wejdzie razem z nim Łomacz za Christensona.
|
|