|
Polska Liga Siatki Manager Siatkówki |
|
Składy - X Kolejka
Fraizer - 2016-03-22, 16:17 Temat postu: X Kolejka AZS Stal Nysa - AZS Czestochowa
Pekpol Ostroleka - Cerrad Czarni Radom
KS Camper Wyszkow - Slepsk Suwalki
TS Victoria PWSZ Walbrzych - MKS Cuprum Lubin
KPS Siedlce - MKS Banimex Bedzin
Kontuzjowani:
Damian Wdowiak - Pekpol Ostroleka
Kamil Obrebski - Slepsk Suwalki
Jakub Macyra- KPS Siedlce
Pertolini - 2016-03-22, 16:26
MKS Banimex Będzin
Srodkowi: Mateusz Nożewski i Mateusz Bieniek
Atakujacy: Patryk Napiórkowski
Rozgrywajacy: Sebastian Matula
Przyjmujacy: Stanisław Wawrzyńczyk i Wojciech Żaliński
Libero: Korneliusz Banach
Lawka
Srodkowy: Mariusz Gaca
Atakujacy: Marcel Gromadowski
Rozgrywajacy: Jakub Nowosielski
Przyjmujacy: Jakub Radomski(wchodzi jako 1) i Marcin Wika
taktyka na pw (ta sama)
Simon - 2016-03-23, 12:37
Cerrad Czarni Radom
Srodkowi: Bartosz Gawryszewski i Artur Ratajczak
Atakujacy: Damian Wierzbicki
Rozgrywajacy: Jan Firlej
Przyjmujacy: Patryk Laba i Adrian Staszewski
Libero: Marcin Jaskula
Lawka
Srodkowy: Lukasz Wysocki
Atakujacy: Mikolaj Sarnecki
Rozgrywajacy: Marcin Janusz
Przyjmujacy: Artur Pasinski i Grzegorz Bialek
Mariusz_Ols - 2016-03-23, 17:10
Pekpol Ostrołęka
Rozgrywający: Łukasz Zugaj
Atakujący: Dominik Witczak
Środkowi: Maciej Zajder, Bartłomiej Lemanski
Przyjmujący: Vid Jakopin, Kamil Kwasowski
Libero: Paweł Rusek
Rezerwowi: Bieńkowski, Gutkowski, Cichocki, Gulak, Nowakowski
Taktyka ta sama co zawsze (czyli wiadomo)
Przemas123 - 2016-03-24, 07:56
TS Victoria PWSZ Walbrzych
Przyjmujacy: Lukasz Kaczmarek i Artur Szalpuk
Srodkowi: Radoslaw Sterna i Bartlomiej Krulicki
Atakujacy: Slawomir Jungiewicz
Rozgrywajacy: Maciej Fijalek
Libero: Adrian Mihulka
Lawka
P: Szymon Piorkowski i Szymon Herman
S: Mateusz Sacharewicz
A: Lukasz Karpiewski
R: Maciej Wojtulewicz
Sebek-KK - 2016-03-24, 08:02
KPS Siedlce
Srodkowi: Mateusz Przybyla i Mariusz Pruski
Atakujacy: Lukasz Kaczorowski
Rozgrywajacy: Marcin Komenda
Przyjmujacy: Tomasz Rutecki i Mateusz Jasinski
Libero: Adam Kowalski
Lawka
S: Konrad Borowski
A: Arkadiusz Zakieta
R: Grzegorz Pajak
P: Michal Blonski i Pawel Rejowski
Sendric - 2016-03-26, 21:35
AZS Częstochowa
R: Przemysław Stępień
P: Tomasz Fornal i Szymon Pałka
Ś: Cezary Stanisławajtys i Karol Szczygielski
A: Mateusz Malinowski
L: Jakub Popiwczak
Ławka
P: Kacper Gonciarz
P: Maciej Krzywiecki i Konrad Formela
Ś: Jakub Zwiech
A: Rafał Faryna
michał-n - 2016-03-27, 10:11
MKS Cuprum Lubin
Srodkowi: Michał Ostrowski i Jakub Kowalczyk
Atakujacy: Szymon Romać
Rozgrywajacy: Maciej Gorzkiewicz
Przyjmujacy: Michał Filip i Maciej Kleinschmidt
Libero: Marcin Kryś
R1: Adam Michalski
R2: Tomasz Tomczyk
R3: Sławomir Zemlik
R4: Adrian Kopij
ZMIANY gdy kondycja spada poniżej 85
|
|