|
Polska Liga Siatki Manager Siatkówki |
|
Składy - XII Kolejka
Fraizer - 2016-04-21, 22:18 Temat postu: XII Kolejka AZS Politechnika Warszawa - Zaksa Kędzierzyn-KoĽle
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała
Transfer Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn
Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
Kontuzjowani:
Marcin Walinski - Asseco Resovia Rzeszow
Dawid Konarski - Lotos Trefl Gdansk
Tine Urnaut - AZS Politechnika Warszawska
Damian112 - 2016-04-22, 09:45
Uriarte
Kurek i Winiar
Holt i Klos
Wlazly
Zatorski
Jovovic
Conte
Tuia
Adamajtis
Mozdzonek
zmiany jak zwykle przy problemach
Szymek - 2016-04-22, 16:21
Politechnika Warszawska :
R: Paweł Woicki
P: Wojciech Ferens i Ivan Kolev
¦: Ardo Kreek i Łukasz Wi¶niewski
A: Alan Sket
L: Tomasz Bonisławski
ŁAWKA:
R: Juraj Zatko
P: Michał Żuk
¦: Łukasz Polański i Mariusz Marcyniak
A: Ivan Castellani
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Ryba - 2016-04-22, 19:30
Transfer Bydgoszcz
Srodkowi: Rafal Obermeler i Bartlomiej Grzechnik
Atakujacy: Jedrzej Goss
Rozgrywajacy: Kamil Droszynski
Przyjmujacy: Maciej Pawlinski i Jan Lesiuk
Libero: Maciej Olenderek
Lawka:
S: Michal Szalacha
A: Bartosz Filipiak
R: Bartlomiej Neroj
P: Jakub Wachnik i Adrian Buchowski
Uszy - 2016-04-23, 14:01
Jastrzebski Wegiel
Rozgrywajacy: Tomasz Kowalski
Przyjmujacy: Francois Lecat i Piotr Orczyk
Srodkowi: Patryk Czarnowski i Krzysztof Rejno
Atakujacy: Michal Kaczynski
Libero: Damian Wojtaszek
Adam Szalanski
Wojciech Wlodarczyk
Bartosz Pietruczuk
Dawid Dryja
Cristian Padar
Kacper - 2016-04-23, 19:10
Indykpol AZS Olsztyn
Srodkowi: Simon Van de Voorde i Andrzej Wrona
Atakujacy: Mitja Gasparini
Rozgrywajacy: Konrad Buczek
Przyjmujacy: Bartosz Bednorz i Mateusz Mika
Libero: Sebastian Closter
Rezerwowi:
Arkadiusz Olczyk
Jan Krol
Dejan Vincic
Krzysztof Wierzbowski
Kamil Guzewicz
Matias - 2016-04-23, 19:18
Lotos Trefl Gdansk
Srodkowi: Jan Kozamernik i Sebastian Warda
Atakujacy: Grzegorz Bociek
Rozgrywajacy: Dobromir Dimitrov
Przyjmujacy: Piotr Lukasik i Paul Sanderson
Libero: Michal Potera
Lawka
S: Wojciech Sobala
A: Bartlomiej Kluth
R: Michal Kedzierski
P: Jan Fornal i Lukasz Lapszynski
Franc - 2016-04-24, 17:41
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
Srodkowi: Sebastian Sole i Damian Zygmunt
Atakujacy: Mory Sidibe
Rozgrywajacy: Fabian Drzyzga
Przyjmujacy: Nicholas Hoag i Tomasz Krynski
Libero: Jedrzej Gruszczynski
Lawka
Srodkowy: Mateusz Musiol
Atakujacy: Jakub Jarosz
Rozgrywajacy: Kacper Popik
Przyjmujacy: Rafal Szymura i Bjorn Hohne
Leo - 2016-04-24, 17:46
BBTS Bielsko-Biala
Srodkowi: Milosz Zniszczol i Jakub Kochanowski
Atakujacy: Zbigniew Bartman
Rozgrywajacy: Nikodem Wolanski
Przyjmujacy: Michal Kubiak i Todor Skrimov
Libero: Lukasz Koziura
Rezerwowi:
Srodkowy: Aimone Alletti
Atakujacy: Bartlomiej Boladz
Rozgrywajacy: Gregor Ropret
Przyjmujacy: Marko Bojic i Nikolay Penchev
|
|