|
Polska Liga Siatki Manager Siatkówki |
|
Składy - XIV Kolejka
Fraizer - 2016-05-06, 07:39 Temat postu: XIV Kolejka AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biala
Zaksa Kedzierzyn-Kozle - Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Belchatow - Lotos Trefl Gdansk
Transfer Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszow
Jastrzebski Wegiel - Effector Kielce
Kontuzjowani:
Michal Winiarski - PGE Skra Belchatow
Zbigniew Bartman - BBTS Bielsko-Biala
Grzegorz Kosok - Asseco Resovia Rzeszow
Szymek - 2016-05-06, 17:29
Politechnika Warszawska :
R: Paweł Woicki
P: Wojciech Ferens i Tine Urnaut
Ś: Ardo Kreek i Łukasz Wiśniewski
A: Alan Sket
L: Tomasz Bonisławski
ŁAWKA:
R: Juraj Zatko
P: Ivan Kolev i Michał Żuk
Ś: Łukasz Polański
A: Ivan Castellani
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Damian112 - 2016-05-07, 10:33
Skra
R: Uriarte
P: Kurek i Conte
S: Holt i Klos
A: Wlazly
L: Zatorski
Jovovic
Adamajtis
Mozdzonek
Tuia
Augustyn
przy problemach zmiany, jak bedzie strzelnica na prozyjeciu to Tuia do boju
Kacper - 2016-05-07, 13:04
Indykpol AZS Olsztyn
Środkowi: Simon Van de Voorde i Andrzej Wrona
Atakujący: Mitja Gasparini
Rozgrywający: Dejan Vincic
Przyjmujący: Bartosz Bednorz i Mateusz Mika
Libero: Michał Żurek
Rezerwowi:
Arkadiusz Olczyk
Jan Król
Konrad Buczek
Francesco De Marchi
Krzysztof Wierzbowski
Leo - 2016-05-07, 16:49
BBTS Bielsko-Biała
Środkowi: Aimone Alletti i Jakub Kochanowski
Atakujący: Bartłomiej Bołądź
Rozgrywający: Nikodem Wolański
Przyjmujący: Nikolay Penchev i Todor Skrimov
Libero: Łukasz Koziura
Rezerwowi:
Środkowy: Miłosz Zniszczoł
Atakujący: Marko Bojic
Rozgrywający: Gregor Ropret
Przyjmujący: Radosław Zbierski i Michał Kubiak
Franc - 2016-05-08, 15:23
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Środkowi: Damian Zygmunt i Mateusz Musioł
Atakujący: Mory Sidibe
Rozgrywający: Fabian Drzyzga
Przyjmujący: Lukas Divis i Nicholas Hoag
Libero: Jakub Zabłocki
Ławka
Środkowy: Bartłomiej Mordyl
Atakujący: Jakub Jarosz
Rozgrywający: Radosław Gil
Przyjmujący: Bjorn Hohne i Tomasz Kryński
Matias - 2016-05-08, 15:29
Lotos Trefl Gdańsk
Środkowi: Jan Kozamernik i Sebastian Warda
Atakujący: Dawid Konarski
Rozgrywający: Dobromir Dimitrov
Przyjmujący: Piotr Łukasik i Łukasz Łapszyński
Libero: Michał Potera
Ławka
Ś: Adrian Hunek
A: Grzegorz Bociek
R: Michał Kędzierski
P: Jan Fornal i Paul Sanderson
Ryba - 2016-05-08, 15:35
Transfer Bydgoszcz
Środkowi: Jan Nowakowski i Michał Szalacha
Atakujący: Bartosz Filipiak
Rozgrywający: Kamil Droszyński
Przyjmujący: Adrian Buchowski i Jakub Wachnik
Libero: Damian Sobczak
Ławka
Ś: Bartłomiej Grzechnik
A: Jędrzej Goss
R: Bartłomiej Neroj
P: Igor Grobelny i Maciej Pawliński
Uszy - 2016-05-08, 15:53
Jastrzębski Węgiel
Rozgrywający: Tomasz Kowalski
Przyjmujący: Francois Lecat i i Bartłomiej Dzikowicz
Środkowi: Krzysztof Rejno i Dawid Dryja
Atakujący: Michał Kaczyński
Libero: Damian Wojtaszek
Bartosz Drewniak
Piotr Orczyk
Wojciech Włodarczyk
Patryk Czarnowski
Cristian Padar
|
|