|
Polska Liga Siatki Manager Siatkówki |
|
Składy - I Faza I Meczy
Fraizer - 2016-05-28, 13:06 Temat postu: I Faza I Meczy 1-8:
Zaksa Kedzierzyn-Kozle - AZS Politechnika Warszawska
PGE Skra Belchatow - Jastrzebski Wegiel
Lotos Trefl Gdansk - Indykpol AZS Olsztyn
BBTS Bielsko-Biala - Asseco Resovia Rzeszow
9-10: (spadek)
Effector Kielce - Transfer Bydgoszcz
Kontuzjowani:
Damian Zygmunt - Zaksa
Kacper Piechocki - BBTS
Igor Grobelny - Bydgoszcz
Kacper - 2016-05-28, 14:35
Indykpol AZS Olsztyn
Środkowi: Simon Van de Voorde i Andrzej Wrona
Atakujący: Mitja Gasparini
Rozgrywający: Dejan Vincic
Przyjmujący: Bartosz Bednorz i Mateusz Mika
Libero: Michał Żurek
Rezerwowi:
Arkadiusz Olczyk
Jan Król
Konrad Buczek
Francesco De Marchi
Kamil Guzewicz
Franc - 2016-05-28, 14:39
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Środkowi: Sebastian Sole i Mateusz Musioł
Atakujący: Jakub Jarosz
Rozgrywający: Fabian Drzyzga
Przyjmujący: Nicholas Hoag i Bjorn Hohne
Libero: Jakub Zabłocki
Ławka
Środkowy: Bartłomiej Mordyl
Atakujący: Mory Sidibe
Rozgrywający: Kacper Popik
Przyjmujący: Lukas Divis i Rafał Szymura
Leo - 2016-05-28, 16:12
BBTS Bielsko-Biała
Środkowi: Miłosz Zniszczoł i Jakub Kochanowski
Atakujący: Zbigniew Bartman
Rozgrywający: Nikodem Wolański
Przyjmujący: Michał Kubiak i Todor Skrimov
Libero: Łukasz Koziura
Rezerwowi:
Środkowy: Aimone Alletti
Atakujący: Bartłomiej Bołądź
Rozgrywająćy: Gregor Ropret
Przyjmujący: Marko Bojic i Nikolay Penchev
Matias - 2016-05-28, 17:34
Lotos trefl Gdańsk
Środkowi: Jan Kozamernik i Sebastian Warda
Atakujący: Dawid Konarski
Rozgrywający: Dobromir Dimitrov
Przyjmujący: Piotr Łukasik i Jan Fornal
Libero: Michał Potera
Ławka
Ś: Adrian Hunek
A: Grzegorz Bociek
R: Michał Kędzierski
P: Paul Sanderson i Łukasz Łapszyński
Ryba - 2016-05-28, 18:01
Transfer Bydgoszcz
Środkowi: Jan Nowakowski i Bartłomiej Grzechnik
Atakujący: Bartosz Filipiak
Rozgrywający: Bartłomiej Neroj
Przyjmujący: Adrian Buchowski i Jakub Wachnik
Libero: Damian Sobczak
Ławka
Ś: Michał Szalacha
A: Jędrzej Goss
R: Kamil Droszyński
P: Jan Lesiuk i Maciej Pawliński
Goloriado - 2016-05-28, 18:19
Effector:
Ś: Konstantin Shumov i Dawid Gunia
A: Maciej Muzaj
R: Sebastian Kuhner
P: Rafał Buszeki i Maarten van Garderen
L: Michał Zaborowski
Rezerwa:
Ś: Przemysław Smoliński
A: Bartosz Janeczek
R: Maciej Stępień
P: Dominik Miarka i Grzegorz Wójtowicz
Pertolini - 2016-05-29, 00:53
Szymek napisał/a: | Politechnika Warszawska :
R: Paweł Woicki
P: Wojciech Ferens i Tine Urnaut
Ś: Ardo Kreek i Łukasz Wiśniewski
A: Alan Sket
L: Tomasz Bonisławski
ŁAWKA:
R: Juraj Zatko
P: Michał Żuk i Ivan Kolev
Ś: Łukasz Polański
A: Ivan Castellani
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
TAKTYKA NA PW!!!!!!! (ta co ostatnio była) |
Damian112 - 2016-05-29, 11:47
skra
uriarte
Conte i Winiarski
Holt i Klos
Wlazly
Zatorski
Jovovic
Mozdzonek
Kurek
Tuia
adamajtis
zmiany jak zawsze przy problemach
|
|