|
Polska Liga Siatki Manager Siatkówki |
|
Składy - II Faza II Meczy
Fraizer - 2016-06-01, 21:28 Temat postu: II Faza II Meczy 1-4:
BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 0:1
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 1:0
5-8:
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk 0:1
AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów 1:0
Kontuzjowani:
Dawid Konarski - Trefl
Piotr Nowakowski - Resovia
Kacper - 2016-06-01, 21:31
Indykpol AZS Olsztyn
Środkowi: Simon Van de Voorde i Andrzej Wrona
Atakujący: Mitja Gasparini
Rozgrywający: Dejan Vincic
Przyjmujący: Bartosz Bednorz i Mateusz Mika
Libero: Michał Żurek
Rezerwowi:
Arkadiusz Olczyk
Jan Król
Konrad Buczek
Francesco De Marchi
Kamil Guzewicz
Szymek - 2016-06-01, 22:47
Politechnika Warszawska :
R: Paweł Woicki
P: Wojciech Ferens i Tine Urnaut
Ś: Ardo Kreek i Łukasz Wiśniewski
A: Alan Sket
L: Tomasz Bonisławski
ŁAWKA:
R: Juraj Zatko
P: Michał Żuk i Ivan Kolev
Ś: Łukasz Polański
A: Ivan Castellani
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
TAKTYKA NA PW!!!!!!! (ta co ostatnio była)
Franc - 2016-06-02, 17:17
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Środkowi: Sebastian Sole i Damian Zygmunt
Atakujący: Jakub Jarosz
Rozgrywający: Fabian Drzyzga
Przyjmujący: Lukas Divis i Bjorn Hohne
Libero: Jakub Zabłocki
Ławka
Środkowy: Mateusz Musioł
Atakujący: Mory Sidibe
Rozgrywający: Kacper Popik
Przyjmujący: Tomasz Kryński i Nicholas Hoag
Leo - 2016-06-02, 17:21
BBTS Bielsko-Biała
Środkowi: Miłosz Zniszczoł i Jakub Kochanowski
Atakujący: Zbigniew Bartman
Rozgrywający: Nikodem Wolanski
Przyjmujący: Michał Kubiak i Marko Bojic
Libero: Łukasz Koziura
Rezerwowi:
Środkowy: Aimone Alletti
Atakujący: Bartłomiej Bołądź
Rozgrywający: Gregor Ropret
Przyjmujący: Todor Skrimov i Nikolay Penchev
Matias - 2016-06-02, 17:24
Lotos Trefl Gdańsk
Środkowi: Jan Kozamernik i Sebastian Warda
Atakujący: Grzegorz Bociek
Rozgrywający: Dobromir Dimitrov
Przyjmujący: Piotr Łukasik i Paul Sanderson
Libero: Michał Potera
Ławka
Ś: Adrian Hunek
A: Bartłomiej Kluth
R: Michał Kędzierski
P: Jan Fornal i Łukasz Łapszyński
|
|