Autor |
Wiadomość |
Temat: Numerki Zawodników |
Szymek
Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 16552
|
Forum: Centrum PlusLigi Wysłany: 2016-09-10, 12:04 Temat: Numerki Zawodników |
AZS Politechnika Warszawska:
1. Łukasz Polański
2. Tomasz Bonisławski
3. Paweł Stysiał
4. Łukasz Wiśniewski (C)
5. Kamil Semeniuk
6. Adrian Hunek
7. Aleksandar Okolic
8. Rafał Buszek
9. Bartosz Krzysiek
10. Wojciech Ferens (V-C)
11. Jose Carrasco
12. Elviss Krastins
13. Sebastian Matula
14. Alen Sket |
Temat: Zgłoszenie składu do ligi |
Szymek
Odpowiedzi: 71
Wyświetleń: 13099
|
Forum: Centrum PlusLigi Wysłany: 2016-09-10, 12:02 Temat: Zgłoszenie składu do ligi |
AZS Politechnika Warszawska:
Środkowi:
Łukasz Polański ---Polska--- 29 l.
Łukasz Wiśniewski --- Polska --- 29 l.
Adrian Hunek --- Polska --- 33 l.
Aleksandar Okolic --- Serbia --- 25 l.
Atakujący:
Alen Sket --- Słowenia --- 30 l.
Bartosz Krzysiek --- Polska --- 28 l.
Rozgrywający:
Sebastian Matula --- Polska --- 23 l.
Jose Carrasco --- Wenezuela --- 29 l.
Przyjmujący:
Wojciech Ferens --- Polska --- 28 l.
Rafał Buszek --- Polska --- 31 l.
Elvis Krastins --- Finlandia --- 24 l.
Kamil Semeniuk --- Polska --- 22 l.
Libero:
Tomasz Bonisławski --- Polska --- 27 l.
Paweł Stysiał --- Polska --- 21 l.
Kapitan: Łukasz Wiśniewski
Zastępca Kapitana: Wojciech Ferens |
Temat: Składy |
Szymek
Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 17674
|
Forum: Mistrzostwa Świata Wysłany: 2016-08-21, 21:57 Temat: Składy |
Skład Słowenii :
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk i Jan Kozamernik
A: Mitja Gasparini
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik
A: Alan Sket
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini |
Temat: Składy |
Szymek
Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 17674
|
Forum: Mistrzostwa Świata Wysłany: 2016-08-19, 11:27 Temat: Składy |
Skład Słowenii :
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk i Jan Kozamernik
A: Alan Sket
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik
A: Mitja Gasparini
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini |
Temat: Składy |
Szymek
Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 17674
|
Forum: Mistrzostwa Świata Wysłany: 2016-08-18, 12:20 Temat: Składy |
Skład Słowenii :
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk i Jan Kozamernik
A: Mitja Gasparini
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik
A: Alan Sket
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini |
Temat: Składy |
Szymek
Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 17674
|
Forum: Mistrzostwa Świata Wysłany: 2016-08-16, 09:59 Temat: Składy |
Skład Słowenii :
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk i Jan Kozamernik
A: Mitja Gasparini
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik
A: Alan Sket
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini |
Temat: Składy |
Szymek
Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 17674
|
Forum: Mistrzostwa Świata Wysłany: 2016-08-14, 12:16 Temat: Składy |
Skład Słowenii :
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Alen Pajenk i Matavz Kamnik
A: Alan Sket
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Jan Kozamernik
A: Mitja Gasparini
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini
3. Alen Pajenk |
Temat: Składy |
Szymek
Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 17674
|
Forum: Mistrzostwa Świata Wysłany: 2016-08-12, 11:09 Temat: Składy |
Skład Słowenii :
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk i Jan Kozamernik
A: Mitja Gasparini
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik
A: Alan Sket
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini |
Temat: Składy |
Szymek
Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 17674
|
Forum: Mistrzostwa Świata Wysłany: 2016-08-11, 12:09 Temat: Składy |
Skład Słowenii :
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk i Jan Kozamernik
A: Mitja Gasparini
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik
A: Alan Sket
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini |
Temat: Składy |
Szymek
Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 17674
|
Forum: Mistrzostwa Świata Wysłany: 2016-08-07, 16:10 Temat: Składy |
Skład Słowenii :
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk i Jan Kozamernik
A: Mitja Gasparini
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik
A: Alan Sket
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini |
Temat: Słowenia |
Szymek
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 1081
|
Forum: Reprezentacje - Kadry Wysłany: 2016-08-07, 10:59 Temat: Słowenia |
Kadra na Mistrzostwa Świata :
Srodkowi:
4. Alen Pajenk - 82
11. Jan Kozamernik - 76
2. Matavz Kamnik - 70
15. Mario Koncilja - 70
Atakujacy:
6. Mitja Gasparini - 83
5. Alan Sket - 78
Rozgrywający :
8. Dejan Vincic - 81
12. Gregor Ropret - 70
Przyjmujacy:
18. Klemen Cebulij - 84
17. Tine Urnaut - 80
16. Jan Klobucar - 73
9. Jan Pokersnik - 71
Libero:
13. Jani Kovacic - 76
10. Miha Plot - 68
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini
3. : Alen Pajenk |
Temat: Składy |
Szymek
Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 9613
|
Forum: Liga Światowa Wysłany: 2016-07-29, 15:48 Temat: Składy |
Słowenia :
Środkowi:
4. Alen Pajenk
11. Jan Kozamernik
2. Matavz Kamnik
15. Mario Koncilja
Atakujacy:
5. Alan Sket
14. Petar Jurcic
Rozgrywający :
8. Dejan Vincic
12. Gregor Ropret
Przyjmujacy:
18. Klemen Cebulij
17. Tine Urnaut
16. Jan Klobucar
9. Jan Pokersnik
Libero:
13. Jani Kovacic
10. Miha Plot
Skład :
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik i Mario Koncilja
A: Petar Jurcic
L: Miha Plot
ŁAWKA:
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk
A: Alen Sket
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Alen Pajenk |
Temat: Składy |
Szymek
Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 9613
|
Forum: Liga Światowa Wysłany: 2016-07-28, 13:32 Temat: Składy |
Słowenia :
Środkowi:
4. Alen Pajenk
11. Jan Kozamernik
2. Matavz Kamnik
15. Mario Koncilja
Atakujacy:
5. Alan Sket
14. Petar Jurcic
Rozgrywający :
8. Dejan Vincic
12. Gregor Ropret
Przyjmujacy:
18. Klemen Cebulij
17. Tine Urnaut
16. Jan Klobucar
9. Jan Pokersnik
Libero:
13. Jani Kovacic
10. Miha Plot
Skład :
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk i Jan Kozamernik
A: Alen Sket
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik
A: Petar Jurcic
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Alen Pajenk |
Temat: Słowenia |
Szymek
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 1081
|
Forum: Reprezentacje - Kadry Wysłany: 2016-07-28, 13:31 Temat: Słowenia |
Kadra na turniej ostatniej szansy xd :
Srodkowi:
4. Alen Pajenk - 82
11. Jan Kozamernik - 76
2. Matavz Kamnik - 70
15. Mario Koncilja - 70
Atakujacy:
5. Alan Sket - 78
14. Petar Jurcic - 67
Rozgrywający :
8. Dejan Vincic - 81
12. Gregor Ropret - 70
Przyjmujacy:
18. Klemen Cebulij - 84
17. Tine Urnaut - 80
16. Jan Klobucar - 73
9. Jan Pokersnik - 71
Libero:
13. Jani Kovacic - 76
10. Miha Plot - 68
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Alen Pajenk
3. : Alan Sket |
Temat: Składy |
Szymek
Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 9613
|
Forum: Liga Światowa Wysłany: 2016-07-26, 21:40 Temat: Składy |
Słowenia :
Środkowi:
4. Alen Pajenk
11. Jan Kozamernik
2. Matavz Kamnik
15. Mario Koncilja
Atakujacy:
6. Mitja Gasparini
5. Alan Sket
Rozgrywający :
19. Matija Jereb
12. Gregor Ropret
Przyjmujacy:
18. Klemen Cebulij
17. Tine Urnaut
16. Jan Klobucar
9. Jan Pokersnik
Libero:
13. Jani Kovacic
10. Miha Plot
Skład :
R: Gregor Ropret
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk i Jan Kozamernik
A: Alen Sket
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Matija Jereb
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik
A: Mitija Gasparini
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini |
|