Przesunięty przez: Fraizer 2015-08-04, 15:14
Inne Szerokie Kadry na rok 2015
Autor
Wiadomość
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-10-10, 11:55 Inne Szerokie Kadry na rok 2015
USA
Środkowi:
12. Russel Holmes
17. Maxwell Holt (PGE Skra Bełchatów)
4. David Lee
20. David Smith
21Nicholas Vogel
13. Vaafuti Tavana
Atakujący:
15. Carson Clark
9. Murphy Troy
28. Benjamin Patch
27. David McKenzie
26. Taylor Gregory
Rozgrywający:
5. Ryan Ammerman
11. Micah Christenson
25. Austin Kingi
7. Kawika Shoji
24. Kyle Caldwell
Przyjmujący:
1. Matthew Andsrson
6. Paul Lotman (Asseco Resovia Rzeszów)
3. Taylor Sander
14. Jeffrey Menzel
18. Garrett Muagututia
2. Sean Rooney
10. Antonio Ciarelli
23. Matthew West
Libero:
22. Erik Shoji
16. Andrew Sato
19. Alfredo Reft
8. Paul Munoz
Kapitan: David Lee
Zastępca: Sean Rooney
Ostatnio zmieniony przez Fraizer 2014-10-10, 13:11, w całości zmieniany 1 raz
REKLAMA
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-10-10, 12:03
Ostatnio zmieniony przez Fraizer 2014-10-10, 13:11, w całości zmieniany 1 raz
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-10-10, 12:03
Francja:
Środkowi:
10. Kevin Le Roux (Indykpol AZS Olsztyn)
1. Romain Vadeleux
11. Philippe Tuitoga
14. Nicolas Le Goff
17. Franck Lafitte
3. Gerald Hardy-Dessources
Atakujący:
4. Antonin Rouzier
8. Marien Moraeu
21. Mory Sidibe
28. Soane Falafala
27. Jeremy Merat
Rozgrywający:
6. Benjamin Toniutti
5. Rafael Redwitz
22. Taofa Takaniko
18. Yoann Jaumel
26. Thomas Le Vot
Przyjmujący:
9. Earvin Ngapeth
12. Baptiste Geiler
16. Nicolas Marechal (Jastrzębski Węgiel)
7. Kevin Tillie
15. Samuele Tuia (PGE Skra Bełchatów/Effector Kielce)
13. Guillaume Quesque
25. Yacine Louati
24. Guillaume Samica (PGE Skra Bełchatów)
Libero:
2. Jenia Grebennnikov (Effector Kielce)
23. Nicolas Rossard
22. Pascal Ragondet
21. Edouard Rowlandson
Kapitan: Benjamin Toniutti
Zastępca: Romain Vadeleux
Ostatnio zmieniony przez Fraizer 2014-10-10, 13:08, w całości zmieniany 2 razy
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-10-10, 12:09
Rosja
Środkowi:
13. Dimitriy Muserskiy
16. Alexander Volkov
3. Nikolay Apalikov
12. Dimitriy Scherebinin
14. Artiom Volvich
11. Andrey Aschchev
Atakujący:
17. Maxim Mikhailov
7. Nikolay Pavlov
18. Pavel Moroz
22. Denis Ziemchenok
28. Maxim Zhigalov
Rozgrywający:
1. Alexander Butko
5. Sergey Grankin
2. Igor Kobzar
27. Valentin Bezurkov
19. Sergey Antipkin
Przyjmujący:
4. Taraz Khtey
10. Sergey Tietiukhin
26. Yevgieniy Sivozheles
8. Denis Biriukov
6. Yuriy Berezhko
15. Dmitriy Ilinykh
9. Alexey Spiridonov
25. Egor Feokitsov
Libero:
24. Alexey Verbov
23. Alexander Sokolov
21. Valentin Golubev
20. Dmitriy Kovyarev
Kapitan: Taraz Khtey
Zastępca: Sergey Tietiukhin
Ostatnio zmieniony przez Fraizer 2014-10-10, 12:59, w całości zmieniany 1 raz
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-10-10, 12:24
Serbia
Środkowi:
18. Marco Podrascanin
7. Dragan Stankovic
20. Srecko Lisinac
12. Dejan Radic
21. Milan Rasic
28. Aleksander Okolic
Atakujący:
13. Dusan Petkovic
14. Aleksandar Atanasijevic
15. Sasa Starovic
8. Milan Katic
23. Luka Medic
Rozgrywający:
9. Nikola Jovovic
16. Aleksa Brdović
27. Nikola Velijovic
11. Michailo Mitic
5. Vlado Petkovic
Przyjmujący:
1. Nikola Kovacevic
2. Uros Kovacevic
10. Milos Nikic
3. Marko Ivovic
4. Nemanja Petric
6. Milos Terzic
26. Konstantin Cupkovic
25. Dimitrije Pantic
Libero:
19. Nikola Rosic
24. Filip Vujic
17. Nikola Majstorovic
24. Lezar Kolaric
Kapitan: Marco Podrascanin
Zastępca: Nikola Kovacevic
Ostatnio zmieniony przez Fraizer 2014-10-10, 12:39, w całości zmieniany 1 raz
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-10-10, 12:36
Bułgaria
Środkowi:
5. Svetoslav Gotsev
14. Teodor Todorov
12. Victor Yosifov (Jastrzębski Węgiel)
18.Nikolay Nikolov
27. Petar Nenkov
2. Krasimir Georgiev
Atakujący:
19. Tsvetan Sokolov
6. Danail Milushev
11. Nikolay Uchikov
20. Venelin Kadankov
Zhani Zhelyazkov
Rozgrywający:
1. Georgy Bratoev
9. Dobromir Dimitrov
3. Andrey Zhekov
22. Borislav Georgiev
26. Ivan Stanev
Przyjmujący:
8. Teodor Skrimov
15. Teodor Aleksiev
17. Nikolay Penchev (Asseco Resovia Rzeszów)
10. Valentin Bratoev
7. Miroslav Gradinarov
16. Plamen Dragiev
25. Ivan Ivanov
24. Chono Penchev
Libero:
13. Teodor Salpraov
4. Martin Bozhilov
28. Ivaylo Lalov
23. Vladislav Ivanov
Kapitan: Teodor Aleksiev
Zastępca: Teodor Skrimov
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-10-10, 14:57
Włochy
Srodkowi:
1. Thomas Beretta
15. Emanuele Birarelli
11. Simone Buti
14. Matteo Piano
28. Enrico Cester
27. Stefano Patriarca
Atakujący:
4. Luca Cettori
18. Giulio Sabbi
26. Giacomo Bellei
25. Alex Ranghieri
24. Gabriele Nelli
Rozgrywający:
13. Dragan Travica
16. Michele Baranowicz (Jastrzębski Węgiel)
5. Marco Falaschi
8. Davide Saitta
23. Eugenio Dolfo
Przyjmujący:
9. Ivan Zaytsev
3. Simone Parodi
2. Jiri Kovar (Effector Kielce)
10. Philippo Lanza
6. Gabriele Maruotti
22. Diogo Caporali Chiapetti
21. Dore Della Lunga
19. Matteo Martino
Libero:
7. Salvatore Rossini
17. Andrea Giovi
20. Massimo Colaci
12. Davide Marra
Kapitan: Emanuele Birarelli
Zastępca: Simone Parodi
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-10-10, 15:07
Niemcy
Środkowi:
8. Marcus Bohme
16. Maximillian Gunthor
15. Tim Broshog (Effector Kielce)
18. Michael Andrei
20. Phillip Colin
22. Georg Klein
Atakujący:
9. Georg Grozer
10. Jochen Schops (Asseco Resovia Rzeszów)
14. Tom Strohbach
28. Christian Duunes
27. Hauke Wagner
Rozgrywający:
4. Simon Tischer
5. Sebastian Kuhner
11. Lukas Kampa (Indykpol AZS Olsztyn)
17. Jan Zimmermann
26. Phillip Jankowski
Przyjmujacy:
3. Sebastian Schwarz
6. Denis Kaliberda (Jastrzębski Węgiel)
1. Christian Fromm
7. Dirk Westphal (Cerrad Czarni Radom)
19. Bjorn Hohne
25. Marcus Popp
13. Simon Hirsch
24. Sebastian Krause
Libero:
2. Markus Steurwald
12. Ferdinand Tille
23. Thilio Spath
21. Martin Merkel
Kapitan: Jochen Schops
Zastępca: Maximillian Gunthor
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-10-10, 15:14
Brazylia
Środkowi:
16. Lucas
3. Eder
5. Sidao
2. Isac Santos
15. Gustavao
14. Rafael Araujo
Atakujący:
6. Leandro Visotto
4. Wallace
28. Theo
7. Evandro Guerra
9. Ranan Buiatti
Rozgrywający:
1. Bruno Rezende
20. Raphael
27. William Arjona
17. Murilo Radke
27. Marlon
Przyjmujący:
8. Murilo
10. Ricardo Lucarelli
12. Felipe Fonteles "Lipe"
18. Mauricio
26. Henrique Batagim
22. Lucas Loh
21. Douglas Souza
25. Marcus Vinicius
Libero:
13. Alan
19. Mario
24. Fabio
23. Guilherme
Kapitan: Murilo
Zastępca: Bruno
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-10-10, 15:24
Argentyna
Środkowi:
11. Sebastian Sole
14. Pablo Crer
16. Martin Ramos
19. Maxmilliano Gauna
28. Thomas Layus
27. Guido Romanutti
Atakujący:
12. Federico Pereyra
26. Bruno Romanutti
25. Gonzalo Quiroga
24. Federico Martina
10. Jose Luis Gonzalez
Rozgrywający:
15. Luciano De Cecco
5. Nicolas Uriarte (PGE Skra Bełchatów)
8. Damien Gonzalez
23. Mauro Boasso
22. Marcos Romero
Przyjmujący:
2. Javier Filardi
6. Pablo Bengolea (Asseco Resovia Rzeszów)
7. Facundo Conte (PGE Skra Bełchatów)
18. Lucas Ocampo
9. Rodrigo Quiroga
20. Cristian Poglajen (Indykpol AZS Olsztyn)
1. Nicolas Bruno
17. Mariano Giustinano
Libero:
4. Sebastian Garrocq
3. Alexis Gonzalez
21. Sebastian Closter
13. Facundo Santuccio
Kapitan: Javier Filardi
Zastępca: Rodrigo Quiroga
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-10-10, 15:37
Belgia
Środkowi:
4. Pieter Coolman
10. Simon Van de Voorde (BBTS Bielsko-Biała)
9. Pieter Verhees
28. Wim Backaert
27. Dwight Delanghe
26. Tom Rochtus
Atakujący:
1. Bram Van den Dries
2. Hendrik Tuerlinckx
12. Gert Van Walle
25. Ben Ponnet
24. Wannes Rosiers
Rozgrywający:
16. Matthias Valkiers
5. Stijn D'Hulst
11. Yves Kruyner
23. Kristof Proost
22. Lienert Cossemans
Przyjmujący:
7. Gertjan Claes (Zaksa Kędzierzyn-Koźle)
3. Sam Deroo
21. Francois Lecat
20. Ruben Van Hirtum
8. Kevin Klinkenberg
13. Tomas Rousseaux
19. Anshel Ver Eecke
18. Mathias Van Damme
Libero:
6. Stijn Dejocnkheere
14. Bert Derkoningen
15. Williem Van Renthergem
17. Jordy Hendrikx
Kapitan: Hendrik Tuerlinckx
Zastępca: Mathias Valkiers
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-10-10, 23:42
Finlandia
Środkowi:
14. Konstantin Shumov
15. Matti Oivanen (Zaksa Kędzierzyn-Koźle)
18. Jukka Lehtonen
9. Tommi Sirilla
28. Aleksi Kaatrasalo
27. Jouni Palokangas
Atakujący:
13. Mikko Oivanen
16. Oli-Pekka Ojansivu
26. Joni Mikkonen
25. Ville Sorvoja
24. Timo Leikas
Rozgrywający:
2. Eemi Tervaporti
3. Mikko Esko
1. Ville Juntura
23. Jani Sippola
22. Antti Esko
Przyjmujący:
5. Antti Siltala
5. Eemeli Kouki
8. Elviss Krastins
10. Urpo Sivula
12. Oli Kunnari
21. Joni Savimaki
20. Henri Harkanen
19. Henri Rajala
Libero:
4. Lauri Kerminen
18. Aleksi Mutka
17. Pasi Hyvarinen
11. Jesse Mantyla
Kapitan: Antti Siltala
Zasptępca: Oli Kunnari