Przesunięty przez: Fraizer 2016-01-07, 12:04
II Meczy II Fazy
Autor
Wiadomość
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-16, 16:40 II Meczy II Fazy
Cerrad Czarni Radom - AZS Częstochowa 1:3 (25:27 25:21 15:25 20:25) MVP Konarski
Czarni: Janusz 2 Błoński 6 Wysocki 3 Napiórkowski 19 Pasiński 11 Ratajczak 4 Olenderek L
Oraz:
Firlej 0 Stawicki 0
AZS: Buczek 2 Fornal 10 Szczygielski 8 Konarski 25 Miarka 8 Lebot 6 Zabłocki L
AZS Częstochowa
Atak:
Buczek 1/1
Fornal 15/7
Szczygielski 10/6
Konarski 36/22
Miarka 18/8
Lebot 6/3
Bloki:
Fornal 2
Szczygielski 2
Konarski 1
Lebot 2
Asy:
Buczek 1
Fornal 1
Konarski 2
Lebot 1
Przyjęcie:
Dokł: 27%
Dobre: 46%
Złe: 27%
Stan Rywalizacji: 2-0 dla AZSu Częstochowa
AZS Częstochowa zajmuje 11 miejsce w sezonie 2016
Cerrad Czarni Radom zajmują 12 miejsce w sezonie 2016
REKLAMA
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-17, 16:33
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-17, 16:33
AZS Politechnika Warszawska - Transfer Bydgoszcz 3:0 (25:21 25:23 25:23) MVP Zatko
Politechnika: Zatko 1 Ferens 14 Grzechnik 11 Adamajtis 11 Kolev 6 Kreek 9 Potera L
Transfer: Droszyński 1 Wachnik 8 Wiśniewski 3 Filipiak 17 Pawliński 7 Wieczorek 8 Sobczak L
Oraz:
Zugaj 0 Nowakowski 2 Wójtowicz 0
AZS Politechnika Warszawska
Atak:
Ferens 22/12
Grzechnik 12/9
Adamajtis 24/9
Kolev 10/5
Kreek 11/7
Bloki:
Zatko 1
Grzechnik 2
Adamajtis 1
Kreek 1
Asy:
Ferens 2
Adamajtis 1
Kolev 1
Kreek 1
Przyjęcie:
Dokł: 30%
Dobre: 49%
Złe: 21%
Transfer Bydgoszcz
Atak:
Droszyński 2/1
Wachnik 14/8
Wiśniewski 5/2
Filipiak 29/15
Pawliński 17/7
Wieczorek 10/6
Nowakowski 3/2
Wójtowicz 1/0
Bloki:
Wiśniewski 1
Pawliński 1
Wieczorek 2
Asy:
Filipiak 2
Przyjęcie:
Dokł: 26%
Dobre: 43%
Złe: 31%
Stan Rywalizacji: 1-1
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-17, 20:17
Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 (24:26 25:19 19:25 25:22 12:15) MVP Schulz
Kielce: Milewski 6 Gomes 15 Broshog 11 Imiołek 7 Antonov 24 Gauna 13 Czunkiewicz L
Oraz:
Veloso 0 Gromadowski 11
Trefl: Łomacz 1 Deroo 24 Hain 12 Schulz 21 Łapszyński 15 Zniszczoł 5 Zaborowski L
Oraz:
Obuchowicz 0 Stępień 0
Effector Kielce
Atak:
Milewski 2/2
Gomes 23/14
Broshog 16/10
Imiołek 21/7
Antonov 44/23
Gauna 12/10
Gromadowski 20/9
Bloki:
Milewski 3
Gomes 1
Broshog 1
Gauna 2
Gromadowski 1
Asy:
Milewski 1
Antonov 1
Gauna 1
Gromadowski 1
Przyjęcie:
Dokł: 25%
Dobre: 45%
Złe: 30%
Lotos Trefl Gdańsk
Atak:
Deroo 37/19
Hain 11/8
Schulz 33/20
Łapszyński 32/13
Zniszczoł 11/3
Bloki:
Łomacz 1
Deroo 1
Hain 3
Łapszyński 2
Zniszczoł 2
Asy:
Deroo 4
Hain 1
Schulz 2
Przyjęcie:
Dokł: 26%
Dobre: 44%
Złe: 30%
Stan Rywalizacji: 2-0 dla Lotosu Trefl Gdańsk
Lotos Trefl Gdańsk zagra o miejsca 5-6
Effector Kielce zagra o miejsca 7-8
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-17, 20:34
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (15:25 21:25 17:25) MVP Christenson
JW: Kowalski 0 Lecat 7 Czarnowski 4 Hebda 4 Szalpuk 1 Polański 0 Wojtaszek L
Oraz:
Matula 2 Stelmach 2 Padar 9 Orczyk 6 Kupisz 2
Resovia: Christenson 3 Mika 8 Nowakowski 6 Schops 16 Sander 16 Kosok 10 Kaczmarek L
Jastrzębski Węgiel
Atak:
Lecat 16/6
Czarnowski 8/3
Hebda 13/4
Szalpuk 6/1
Polański 4/0
Matula 1/1
Stelmach 5/2
Padar 18/8
Orczyk 15/5
Kupisz 3/1
Bloki:
Czarnowski 1
Orczyk 1
Kupisz 1
Asy:
Matula 1
Padar 1
Przyjęcie:
Dokł: 21%
Dobre: 39%
Złe: 40%
Asseco Resovia Rzeszów
Atak:
Christenson 1/1
Mika 14/7
Nowakowski 9/5
Schops 21/12
Sander 25/13
Kosok 8/6
Bloki:
Christenson 1
Nowakowski 1
Kosok 4
Asy:
Christenson 1
Mika 1
Schops 4
Sander 3
Przyjęcie:
Dokł: 30%
Dobre: 47%
Złe: 23%
Stan Rywalizacji: 2-0 dla Asseco Resovii Rzeszów
Asseco Resovia Rzeszów zagra o miejsca 5-6
Jastrzębski Węgiel zagra o miejsca 7-8
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-17, 20:42
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:23 25:23 25:20) MVP Zygmunt
Zaksa: Drzyzga 1 Claes 9 Sole 4 Goss 12 Hohne 15 Zygmunt 13 Żurek L
Oraz:
Popik 1 Kowalczyk 1 Jarosz 4
Olsztyn: Kampa 0 Fornal 2 Kmet 7 Bednorz 18 White 9 Możdżonek 10 Bonisławski L
Oraz:
Waliński 7 Kaczyński 2
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Atak:
Drzyzga 1/1
Claes 15/8
Sole 6/3
Goss 20/11
Hohne 23/14
Zygmunt 10/7
Kowalczyk 2/1
Jarosz 6/4
Bloki:
Sole 1
Zygmunt 6
Popik 1
Asy:
Claes 1
Goss 1
Hohne 1
Przyjęcie:
Dokł: 29%
Dobre: 51%
Złe: 20%
Indykpol AZS Olsztyn
Atak:
Kampa 1/0
Fornal 8/1
Kmet 9/6
Bednorz 33/18
White 12/7
Możdżonek 12/10
Waliński 14/6
Kaczyński 5/2
Bloki:
Kmet 1
Waliński 1
Asy:
White 2
Przyjęcie:
Dokł: 29%
Dobre: 49%
Złe: 22%
Stan Rywalizacji: 1-1
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-18, 06:59
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów 1:3 (25:22 21:25 21:25 17:25) MVP Conte
BBTS: Wolański 3 Kubiak 1 Van de Voorde 6 Bartman 18 Penchev 13 Kochanowski 11 Koziura L
Oraz:
Stępień 0 Ruciak 5 Warda 1 Bołądź 2 Zbierski 0
Skra: Uriarte 2 Conte 19 Holt 10 Wlazły 10 Winiarski 11 Kłos 11 Zatorski L
BBTS Bielsko-Biała
Atak:
Wolański 1/1
Kubiak 7/1
Van de Voorde 9/5
Bartman 32/18
Penchev 19/11
Kochanowski 12/8
Ruciak 9/4
Warda 0/0
Bołądź 4/2
Bloki:
Wolański 2
Van de Voorde 1
Kochanowski 2
Warda 1
Asy:
Penchev 2
Kochanowski 1
Ruciak 1
Przyjęcie:
Dokł: 27%
Dobre: 46%
Złe: 27%
PGE Skra Bełchatów
Atak:
Uriarte 1/1
Conte 24/16
Holt 9/7
Wlazły 23/9
Winiarski 16/9
Kłos 12/7
Bloki:
Conte 1
Holt 3
Winiarski 1
Kłos 3
Asy:
Uriarte 1
Conte 2
Wlazły 1
Winiarski 1
Kłos 1
Przyjęcie:
Dokł: 30%
Dobre: 50%
Złe: 20%
Stan Rywalizacji: 1-1
PGE Skra Bełchatów zagra o miejsca 1-2
BBTS Bielsko-Biała zagra o miejsca 3-4