I Faza II Meczy
Autor
Wiadomość
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-05-31, 11:33 I Faza II Meczy
AZS Stal Nysa - KS Camper Wyszków 3:1 (25:16 25:16 19:25 25:13) MVP Biniek
Nysa: Biernat 2 Bułkowski 5 Kalembka 9 Piotrowski 22 Długosz 22 Kupisz 7 Biniek L
Oraz:
Stelmach 1
Camper: Kozłowski 0 Bućko 2 Główczyński 6 Bucki 15 Ostrowski 0 Szulik 0 Obrębski L
Oraz:
Zrajkowski 0 Śliwka 2 Szarek 1 Stolc 4 Czapla 2
Stan Rywalizacji: 2-0 dla Nysy
KS Camper Wyszków zajmuje 10 miejsce w sezonie 2017
AZS Stal Nysa zajmuje 9 miejsce w sezonie 2017
REKLAMA
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-05-31, 11:41
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-05-31, 11:41
Ślepsk Suwałki - MKS Banimex Będzin 0:3 (15:25 20:25 20:25) MVP Napiórkowski
Ślepsk: Makowski 0 Peszko 4 Schamlewski 4 Gałkowski 10 Skrzypkowski 0 Rudziewicz 4 Andrzejewski L
Oraz:
Obrębski 0 Modzlewski 1 Boruch 0 Wiese 16
Będzin: Matula 4 Wawrzyńczyk 13 Nożewski 6 Napiórkowski 21 Żaliński 4 Gaca 4 Czauderna L
MKS Banimex Będzin
Atak:
Wawrzyńczyk 20/11
Nożewski 7/4
Napiórkowski 23/16
Żaliński 8/3
Gaca 4/2
Bloki:
Matula 1
Wawrzyńczyk 1
Nożewski 2
Gaca 2
Asy:
Matula 3
Wawrzyńczyk 1
Napiórkowski 5
Żaliński 1
Przyjęcie:
Dokł: 31%
Dobre: 49%
złe: 20%
Stan Rywalizacji: 1-1
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-05-31, 12:55
KPS Siedlce - Pekpol Ostrołęka 1:3 (25:22 22:25 20:25 20:25) MVP Kwasowski
Siedlce: Komenda 2 Jasinski 11 Przybyla 9 Kaczorowski 25 Blonski 9 Pruski 2 Kowalski L
Oraz:
Pajak 0 Rutecki 0 Macyra 0
Pekpol: Zugaj 2 Jakopin 6 Zajder 10 Witczak 19 Kwasowski 21 Obuchowicz 10 Rusek L
Oraz:
Bienkowski 0 Gutkowski 3
Pekpol Ostroleka
Atak:
Zugaj 1/1
Jakopin 14/5
Zajder 8/6
Witczak 30/16
Kwasowski 29/18
Obuchowicz 16/9
Gutkowski 3/2
Bloki:
Zugaj 1
Jakopin 1
Zajder 3
Witczak 2
Obuchowicz 1
Asy:
Zajder 1
Witczak 1
Kwasowski 3
Gutkowski 1
Przyjecie:
Dokl: 31%
Dobre: 50%
Zle: 19%
Stan Rywalizacji: 1-1
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-05-31, 14:14
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - MKS Cuprum Lubin 3:2 (28:30 19:25 32:30 25:23 16:14) MVP Kaczmarek
Victoria: Fijalek 5 Kaczmarek 37 Sterna 8 Jungiewicz 4 Szalpuk 4 Krulicki 12 Mihułka L
Oraz:
Wojtulewicz 0 Sacharewicz 1 Karpiewski 9 Piórkowski 5 Zieliński 0
Lubin: Gorzkiewicz 3 Filip 2 Ostrowski 14 Romać 26 Kleinschmidt 17 Kowalczyk 4 Kryś L
Oraz:
Zemlik 7 Kopij 3 Michalski 1
TS Victoria PWSZ Wałbrzych
Atak:
Fijałek 2/2
Kaczmarek 60/33
Sterna 10/5
Jungiewicz 11/4
Szalpuk 14/4
Krulicki 10/7
Sacharewicz 2/1
Karpiewski 13/7
Piórkowski 9/4
Zieliński 1/0
Bloki:
Fijałek 2
Kaczmarek 2
Sterna 3
Krulicki 4
Asy:
Fijałek 1
Kaczmarek 2
Krulicki 1
Karpiewski 1
Przyjęcie:
Dokł: 27%
Dobrre: 45%
Złe: 28%
Stan Rywalizacji: 2-0 dla Victorii
TS Victoria PWSZ Wałbrzych zagra o miejsca 1-4
MKS Cuprum Lubin zagra o miejsca 5-8
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-05-31, 14:20
Cerrad Czarni Radom - AZS Częstochowa 0:3 (21:25 21:25 21:25) MVP Malinowski
Czarni: Firlej 0 Łaba 11 Gawryszewski 5 Wierzbicki 7 Staszewski 10 Ratajczak 3 Jaskuła L
Oraz:
Sarnecki 4 Janusz 0 Wysocki 1
AZS: Stępień 1 Fornal 12 Szczygielski 4 Malinowski 18 Pałka 9 Stanisławajtys 10 Popiwczak L
AZS Częstochowa
Atak:
Stępień 1/1
Fornal 17/9
Szczygielski 7/3
Malinowski 30/16
Pałka 16/8
Stanisławajtys 9/5
Bloki:
Fornal 3
Szczygielski 1
Stanisłąwajtys 3
Asy:
Malinowski 2
Pałka 1
Stanisłąwajtys 2
Przyjęcie:
Dokł: 32%
Dobre: 53%
Złe: 15%
Stan Rywalizacji: 2-0 dla Częstochowy
AZS Częstochowa zagra o miejsca 1-4
Cerrad Czarni Radom zagra o miejsca 5-8