Składy
Autor
Wiadomość
Uszy
Dołączył: 07 Sty 2015 Posty: 207
Wysłany: 2016-07-13, 23:00
Polska
2. Bartosz Bednorz
4. Jakub Jarosz
5. Rafał Buszek
6. Damian Zygmunt
7. Karol Kłos
8. Łukasz Koziura (L)
10. Bartosz Filipiak
11. Fabian Drzyzga
12. Piotr Łukasik
14. Nikodem Wolański
15. Patryk Czarnowski
16. Piotr Orczyk
20. Jakub Zabłocki (L)
24. Andrzej Wrona
Skład:
Ś: Damian Zygmunt i Patryk Czarnowski
A: Bartosz Filipiak
R: Nikodem Wolański
P: Piotr Orczyk i Bartosz Bednorz
L: Jakub Zabłocki (P) i Łukasz Koziura (O)
REKLAMA
Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2016-07-13, 23:27
Pertolini
Wiek: 31 Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2016-07-13, 23:27
Bułgaria
Środkowi:
12. Victor Yosifov - 85
3. Teodor Todorov - 84
4. Nikolay Nikolov - 81
5. Svetoslav Gotsev - 78
Atakujący:
2. Tsvetan Sokolov - 89
8. Nikolay Uchikov - 78
Rozgrywający:
1. Goergi Bratoev - 80
14. Georgi Seganow - 76
Przyjmujący:
6. Matey Kaziyski - 90
7. Todor Skrimov - 84
10. Valentin Bratoev - 82
15. Todor Alexiev - 79
Libero:
13. Vladislav Ivanov - 76
17. Martin Bozhilov - 71
Skład
Środkowi : Todorov i Yosifov
Atakujący : Sokolov
Rozgrywający : Bratoev
Przyjmujący : Skrimov i Kaziyski
Libero : Bozhilov [obrona] i Ivanov [przyjęcie]
taktyka taka sama jak w Będzinie
Kapitan:
1. Matey Kaziyski
2. Tsvetan Sokolov
3. Todor Skrimov
Simon
Dołączył: 21 Maj 2014 Posty: 308
Wysłany: 2016-07-14, 12:30
Serbia:
1. Nikola Kovacevic
2. Uros Kovacevic
4. Nemanja Petric
5. Nikola Jovovic
6. Lazar Kolaric (L)
7. Dragan Stankovic
8. Marko Ivovic
9. Stefan Okosenovic
11. Peter Krsmanovic
15. Ivan Kostic
16. Sasa Starovic
18. Marco Podrascanin
19. Nikola Pekovic (L)
20. Srecko Lisinac
Skład:
Ś: Dragan Stankovic i Peter Krsmanovic
A: Sasa Starovic
R: Ivan Kostic
P: Nemanja Petric i Marko Ivovic
L: Lazar Kolaric
Sendric
Dołączył: 28 Maj 2014 Posty: 348
Wysłany: 2016-07-14, 12:39
Rosja:
1. Ilya Vlasov
2. Denis Biryukov
4. Artem Volvich
5. Sergey Grankin
9. Yuriy Berezhko
10. Alexander Markin
11. Dmitriy Scherbinin
12. Konstantin Bakun
13. Dmitriy Muserskiy
15. Roman Bragin (L)
16. Alexander Volkov
20. Alexey Obmochaev (L)
21. Pavel Pankov
22. Dmitriy Volkov
Skład:
Ś: Artem Volvich i Alexander Volkov
A: Dmitriy Muserskiy
R: Pavel Pankov
P: Alexander Markin i Yuriy Berezhko
L: Alexey Obmochaev
Sebek-KK
Dołączył: 27 Maj 2015 Posty: 150
Wysłany: 2016-07-14, 13:46
Włochy
1. Simone Buti
2. Iacopo Botto
3. Thomas Beretta
4. Luca Vettori
5. Osmany Junatorena
6. Simone Giannelli
7. Salvatore Rossini (L)
8. Simone Parodi
9. Ivan Zaytsev
10. Oleg Antonov
11. Simone Anzani
16. Mateo Piano
17. Davide Saitta
20. Massimo Colaci (L)
Skład:
Ś: Simone Anzani i Mateo Piano
A: Luca Vettori
R: Simone Giannelli
P: Oleg Antonov i Osmany Juantorena
L: Massimo Colaci (P) i Salvatore Rossini (O)
michał-n
Dołączył: 08 Mar 2015 Posty: 105
Wysłany: 2016-07-14, 16:22
ARGENTYNA
ŚRODKOWI:
1.Sebastian Sole - 85 (c)
2.Pablo Crer - 82
3.Maximiliano Gauna - 80
ATAKUJĄCY:
7.Federico Pereyra - 81
9.Jose Luis Gonzalez - 78
8.Ivan Castellani - 75
ROZGRYWAJĄCY:
11.Nicolas Uriarte - 88 (1vc-c)
12.Luciano de Cecco - 86
PRZYJMUJĄCY:
15.Facundo Conte - 87 (2vc-c)
16.Pablo Bengolea - 77
17.Rodrigo Quiroga - 77
18.Mariano Giustiniano - 74
LIBERO:
21.Sebastian Closter - 77
22.Martin Weber - 71
Ś: Sebastian Sole i Pablo Crer
A: Federico Pereyra
R: Nicolas Uriarte
P: Facundo Conte i Pablo Bengolea
L: Sebastian Closter
Damian112
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 400
Wysłany: 2016-07-14, 19:23
Simon Van de Voorde - 81
Pieter Verhees - 80
Martijn Colson - 73
Pieter Coolman - 79
Henrik Tuerlinckx - 81
Bram van den Dries - 75
Matthias Valkiers - 80
Stijn D'Hulst - 76
Gertjan Claes - 78
Matthijs Verhanemann - 78
Kevin Klinkenberg - 82
Sam Deroo - 87
Stijin Dejonckheree - 82
Jelle Ribbens - 73
wyjsciowy:
Valkiers
Deroo i Klinkenberg
Tuerlinckx
Verhees VD Vorde
Dejonckhere
zmiany przy problemach
Przemas123
Dołączył: 20 Cze 2015 Posty: 165
Wysłany: 2016-07-14, 22:36
Iran
Środkowi:
9. Adel Gholami
6. Seyed Mousavi
16. Armin Tashakori
3. Saman Faezi
Atakujący:
10. Amir Ghafour
1. Shahram Mahmoudi
Rozgrywający:
17. Javad Karimi
4. Seyed Marouf
Przyjmujący:
2. Mlad Ebadipour
14. Javad Manavinezhad
18. Pourya Fayazi
13. Amir Berzegari
Libero:
11. Mehdi Marandi
8. Farhad Zarif
Skład:
Ś: Saman Faezi i Seyed Mousavi
A: Shahram Mahmoudi
R: Seyed Marouf
P: Pruurya Fayazi i Javad Manavinezhad
L: Farhad Zarif
Matias
Dołączył: 23 Gru 2015 Posty: 61
Wysłany: 2016-07-14, 22:38
Kanada:
1. Dallas Soonias
2. Stephen Gotch
3. Rudy Verhoeff
5. Joshua Howatson
7. Steven Hunt
10. Nicholas Hoag
11. Max Burt
16. Blair Bann (L)
18. Graham Vigrass
19. Brett Dailey
20. Stephen Nash
21. Ciaran McGovern
22. Branden Schmitt
24. Erik Mattson
Skład:
Ś: Graham Vigrass i Max Burt
A: Stephen Nash
R: Ciaran McGovern
P: Nicholas Hoag i Steven Hunt
L: Erik Mattson (P) i Blair Bann (O)
Leo
Dołączył: 21 Maj 2014 Posty: 417
Wysłany: 2016-07-14, 22:39
Brazylia:
1. Bruno
2. Isac Santos
3. Eder
4. Wallace
5. Kreling
6. Visotto
7. Rogerio (L)
8. Lucarelli
10. Thiago Mao
11. Felipe (L)
13. Thiago
14. Leonardo
16. Lucas
19. Rodrigues
Skład:
Ś: Eder i Rodrigues
A: Wallace
R: Kreling
P: Thiago i Leonardo
L: Rogerio (P) i Felipe (O)
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-07-16, 18:44
Proszę podać 14 Osobową kadrę na Finały 2 Dywizji. Prosze zrobić to w temacie swojego kraju.
Absencja na turniej:
Gordon Perrin (Kanada)
Ivan Zaytsev (Włochy)
Sebek-KK
Dołączył: 27 Maj 2015 Posty: 150
Wysłany: 2016-07-17, 12:34
Włochy
1. Simone Buti
3. Thomas Beretta
4. Luca Vettori
5. Osmany Juantorena
6. Simone Giannelli
7. Salvatore Rossini (L)
8. Simone Parodi
10. Oleg Antonov
11. Simone Anzani
12. Dragan Travica
14. Matteo Piano
15. Gabriele Nelli
16. Filippo Lanza
20. Massimo Colaci
Skład:
Ś: Matteo Piano i Simone Anzani
A: Luca Vettori
R: Simone Giannelli
P: Osmany Juantorena i Simone Parodi
L: Massimo Colaci
Franc
Dołączył: 24 Maj 2014 Posty: 345
Wysłany: 2016-07-17, 12:38
Niemcy:
1. Christian Fromm
5. Patrick Steurwald
6. Denis Kaliberda
8. Simon Hirsch
9. Ruben Schott
11. Lukas Kampa
12. Bjorn Hohne
13. Markus Steurwald (L)
14. Thilio Spath (L)
15. Marcus Bohme
17. Tom Strohbach
18. Tim Borshog
19. Michael Andrei
20. Jakub Gunthor
Skład:
Ś: Marcus Bohme i Michael Andrei
A: Simon Hirsch
R: Lukas Kampa
P: Christian Fromm i Tom Strohbach
L: Markus Steurwald (P) i Thilio Spath (O)
Matias
Dołączył: 23 Gru 2015 Posty: 61
Wysłany: 2016-07-17, 15:31
Kanada
1. Dallas Soonias
2. Stephen Gotch
3. Rudy Verhoeff
5. Joshua Howatson
6. Justin Duff
7. Steven Hunt
10. Nicholas Hoag
11. Max Burt (L)
12. Gavin Schmitt
14. Steven Marshall
16. Blair Bann (L)
18. Graham Vigrass
21. Ciaran McGovern
22. Branden Schmitt
Skład:
Ś: Justin Duff i Rudy Verhoeff
A: Gavin Schmitt
R: Ciaran McGovern
P: Stephen Gotch i Nicholas Hoag
L: Blair Bann
Franc
Dołączył: 24 Maj 2014 Posty: 345
Wysłany: 2016-07-19, 12:40
Składy na finał i 3 miejsce (Fraizer prosił)