Składy
Autor
Wiadomość
Przemas123
Dołączył: 20 Cze 2015 Posty: 165
Wysłany: 2016-07-27, 15:31
Iran:
Środkowi:
9. Adel Gholami
16. Armin Tashakori
3. Saman Faezi
21. Seyed Desnavi
Atakujący:
10. Amir Ghafour
20. Reza Ghara
Rozgrywający:
17. Javad Karimi
15. Mehdi Mahdavi
Przyjmujący:
2. Mlad Ebadipour
14. Javad Manavinezhad
5. Farhad Ghaemi
18. Pourya Fayazi
Libero:
11. Mehdi Marandi
8. Farhad Zarif
Skład:
Ś: Faezi i Desnavi
A: Ghara
R: Karimi
P: Ebadipour i Fayazi
L: Marandi
REKLAMA
Dołączył: 28 Maj 2014 Posty: 348
Wysłany: 2016-07-27, 15:32
Sendric
Dołączył: 28 Maj 2014 Posty: 348
Wysłany: 2016-07-27, 15:32
Rosja
1. Ilya Vlasov
4. Artem Volvich
5. Sergey Grankin
6. Evgeniy Sivozheles
7. Nikolay Pavlov
9. Yuriy Berezhko
10. Alexander Markin
12. Konstantin Bakun
13. Dmitriy Muserskiy
14. Valentin Golubev (L)
15. Roman Bragin (L)
16. Alexander Volkov
19. Egor Kliuka
21. Pavel Pankov
Skład:
Ś: Dmitriy Muserskiy i Ilya Vlasov
A: Nikolay Pavlov
R: Sergey Grankin
P: Egor Kliuka i Evgeniy Sivozheles
L Roman Bragin (P) i Valentin Golubev (O)
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-07-28, 11:07
Proszę podać 14 osobową kadrę w kadrach swoich na turniej o ostatnią szansę.
Absencje w kadrze na turniej:
Matti Hiettanen (Finlandia)
Mitja Gasparini (Słowenia)
Proszę podać składy na półfinały
Szymek
Dołączył: 29 Gru 2015 Posty: 92
Wysłany: 2016-07-28, 13:32
Słowenia :
Środkowi:
4. Alen Pajenk
11. Jan Kozamernik
2. Matavz Kamnik
15. Mario Koncilja
Atakujacy:
5. Alan Sket
14. Petar Jurcic
Rozgrywający :
8. Dejan Vincic
12. Gregor Ropret
Przyjmujacy:
18. Klemen Cebulij
17. Tine Urnaut
16. Jan Klobucar
9. Jan Pokersnik
Libero:
13. Jani Kovacic
10. Miha Plot
Skład :
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk i Jan Kozamernik
A: Alen Sket
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik
A: Petar Jurcic
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Alen Pajenk
Goloriado
Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 325
Wysłany: 2016-07-28, 16:30
Holandia:
Środkowy:
15. Matti Oivanen
9. Tommi Sirilla
14. Konsantin Shumov
20. Samuli Kaislasalo
Atakujący:
16. Oli-Pekka Ojansivu
13. Antti Ropponen
Rozgrywający:
2. Eemi Tervaportti
1. Lasse Jylha
Przyjmujący:
10. Urpo Sivula
5. Antti Siltala
7. Matti Hiettanen
21. Ossi Rumpunen
Libero:
4. Lauri Kerminen
12. Jan Helenius
Skład:
Śr: Matti Oivanen i Tommi Sirilla
A: Oli-Pekka Ojansivu
R: Eemi Tervaportti
P: Urpo Sivula i Antti Siltala
L: Lauri Kerminen (P) i Jan Helenius (O)
Franc
Dołączył: 24 Maj 2014 Posty: 345
Wysłany: 2016-07-28, 16:40
Środkowi:
15. Marcus Bohme
18. Tim Broshog
19. Michael Andrei
20. Jakub Gunthor
Atakujący:
8. Simon Hirsch
Rozgrywający:
11. Lukas Kampa
5. Patrick Steurwald
Przyjmujący:
17, Tom Strohbach
1. Christian Fromm
12. Bjorn Hohne
6. Denis Kaliberda
9. Ruben Schott
Libero:
13, Markus Steurwald
14. Thilio Spath
Kapitan:
1. Marcus Bohme
2. Denis Kaliberda
3. Patrick Steurwald
Skład:
Ś: Marcus Bohme i Tim Broshog
A: Simon Hirsch
R: Patrick Steurwald
P: Bjorn Hohne i Denis Kaliberda
L: Markus Steurwald (P) i Thilio Spath (O)
Matias
Dołączył: 23 Gru 2015 Posty: 61
Wysłany: 2016-07-28, 16:45
Środkowi:
6. Justin Duff
3. Rudy Verhoeff
18. Graham Vigrass
Atakujący:
1. Dallas Soonias
12. Gavin Schmitt
Rozgrywający:
5. Joshua Howatson
21. Ciaran McGovern
Przyjmujący:
2. Stephen Gotch
10. Nicholas Hoag
14. Steven Marshall
22. Branden Schmitt
9. John Gordon Perrin
Libero:
16. Blair Bann
11. Max Burt
Skład:
Ś: Justin Duff i Graham Vigrass
A: Gavin Schmitt
R: Ciaran McGovern
P: Gordon Perrin i Nicholas Hoag
L: Blair Bann
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-07-28, 23:07
Proszę podać składy na finał i mecz o 3 miejsce
Matias
Dołączył: 23 Gru 2015 Posty: 61
Wysłany: 2016-07-29, 11:08
Środkowi:
6. Justin Duff
3. Rudy Verhoeff
11. Max Burt
Atakujący:
1. Dallas Soonias
12. Gavin Schmitt
Rozgrywający:
5. Joshua Howatson
21. Ciaran McGovern
Przyjmujący:
2. Stephen Gotch
10. Nicholas Hoag
14. Steven Marshall
22. Branden Schmitt
9. John Gordon Perrin
Libero:
16. Blair Bann
18. Graham Vigrass
Skład:
Ś: Justin Duff i Rudy Verhoeff
A: Gavin Schmitt
R: Ciaran McGovern
P: Gordon Perrin i Stephen Gotch
L: Blair Bann
Goloriado
Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 325
Wysłany: 2016-07-29, 13:48
Finlandia
Środkowy:
15. Matti Oivanen
9. Tommi Sirilla
14. Konsantin Shumov
20. Samuli Kaislasalo
Atakujący:
16. Oli-Pekka Ojansivu
13. Antti Ropponen
Rozgrywający:
2. Eemi Tervaportti
1. Lasse Jylha
Przyjmujący:
10. Urpo Sivula
5. Antti Siltala
7. Matti Hiettanen
21. Ossi Rumpunen
Libero:
4. Lauri Kerminen
12. Jan Helenius
Skład:
Śr: Matti Oivanen i Tommi Sirilla
A: Oli-Pekka Ojansivu
R: Eemi Tervaportti
P: Urpo Sivula i Antti Siltala
L: Lauri Kerminen (P) i Jan Helenius (O)
Kapitan: Antti Siltala
Vice-kapitan: Eemi Tervaportti
Franc
Dołączył: 24 Maj 2014 Posty: 345
Wysłany: 2016-07-29, 14:04
Środkowi:
15. Marcus Bohme
18. Tim Broshog
19. Michael Andrei
20. Jakub Gunthor
Atakujący:
8. Simon Hirsch
Rozgrywający:
11. Lukas Kampa
5. Patrick Steurwald
Przyjmujący:
17, Tom Strohbach
1. Christian Fromm
12. Bjorn Hohne
6. Denis Kaliberda
9. Ruben Schott
Libero:
13, Markus Steurwald
14. Thilio Spath
Kapitan:
1. Marcus Bohme
2. Denis Kaliberda
3. Patrick Steurwald
Skład:
Ś: Marcus Bohme i Tim Broshog
A: Simon Hirsch
R: Patrick Steurwald
P: Bjorn Hohne i Denis Kaliberda
L: Markus Steurwald (P) i Thilio Spath (O)
Szymek
Dołączył: 29 Gru 2015 Posty: 92
Wysłany: 2016-07-29, 15:48
Słowenia :
Środkowi:
4. Alen Pajenk
11. Jan Kozamernik
2. Matavz Kamnik
15. Mario Koncilja
Atakujacy:
5. Alan Sket
14. Petar Jurcic
Rozgrywający :
8. Dejan Vincic
12. Gregor Ropret
Przyjmujacy:
18. Klemen Cebulij
17. Tine Urnaut
16. Jan Klobucar
9. Jan Pokersnik
Libero:
13. Jani Kovacic
10. Miha Plot
Skład :
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik i Mario Koncilja
A: Petar Jurcic
L: Miha Plot
ŁAWKA:
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk
A: Alen Sket
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Alen Pajenk
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-07-29, 16:00
Proszę podać w swoich działach 14 osobową kadrę na turniej finałowy.
Absencje w kadrze:
Georgi Bratoev (Bułgaria)
Dusan Petkovic (Serbia)
Ferdinand Tille (Niemcy)
Prosze podać składy na 1 kolejkę
Pertolini
Wiek: 31 Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2016-07-29, 18:42
Bułgaria
Środkowi:
12. Victor Yosifov - 85
3. Teodor Todorov - 84
4. Nikolay Nikolov - 81
5. Svetoslav Gotsev - 78
Atakujący:
2. Tsvetan Sokolov - 89
8. Nikolay Uchikov - 78
Rozgrywający:
11. Dobormir Dimitrov - 78
14. Georgi Seganow - 76
Przyjmujący:
6. Matey Kaziyski - 90
7. Todor Skrimov - 84
10. Valentin Bratoev - 82
18. Branimir Grozdanov - 74
Libero:
13. Vladislav Ivanov - 76
17. Martin Bozhilov - 71
Skład
Środkowi : Yosifov i Todorov
Atakujący : Sokolov
Rozgrywający : Dimitrov
Przyjmujący : Skrimov i Kaziyski
Libero : Bozhilov [obrona] i Ivanov [przyjęcie]
taktyka taka sama jak w Będzinie
Kapitan:
1. Matey Kaziyski
2. Tsvetan Sokolov
3. Todor Skrimov
Damian112
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 400
Wysłany: 2016-07-30, 17:50
Simon Van de Voorde - 81
Pieter Verhees - 80
Martijn Colson - 73
Pieter Coolman - 79
Henrik Tuerlinckx - 81
Bram van den Dries - 75
Matthias Valkiers - 80
Stijn D'Hulst - 76
Gertjan Claes - 78
Matthijs Verhanemann - 78
Kevin Klinkenberg - 82
Sam Deroo - 87
Stijin Dejonckheree - 82
Jelle Ribbens - 73
wyjsciowy:
Valkiers
Deroo i Klinkenberg
Tuerlinckx
Verhees VD Vorde
Dejonckhere
zmiany przy problemach