Polska Liga Siatki Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Historia Forum
Autor Wiadomość
Kacper

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 456
Wysłany: 2016-08-06, 22:52   Historia Forum  

Super Puchar Polski 2013: Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Mistrzostwa Polski 2013: Indykpol AZS Olsztyn
Puchar Polski 2013: PGE Skra Bełchatów
Liga Mistrzów 2013: Zenit Kazań
Puchar CEV 2013: VFB Friedrischafen
Klubowe Mistrzostwa Świata 2013: Sada Cruzeiro
Liga Światowa 2014: Bułgaria
Mistrzostwa Świata 2014: Brazylia
Liga Światowa Juniorów 2014: USA
Mistrzostwa Świata Juniorów 2014: Kuba
Liga Europejska 2014: Czechy
Super Puchar Polski 2014: Indykpol AZS Olsztyn
Mistrzostwa Polski 2014: Indykpol AZS Olsztyn
Puchar Polski 2014: Lotos Trefl Gdańsk
Liga Mistrzów 2014: VFB Friedrischafen
Puchar CEV 2014: Olympiacos Pireus
Klubowe Mistrzostwa Świata 2014: Sada Cruzeiro
Liga Światowa 2015: Francja
Liga Światowa Juniorów 2015: Finlandia
Liga Europejska 2015: Turcja
Puchar Świata 2015: Polska
Puchar Świata Juniorów 2015: Portugalia
Mistrzostwa Europy 2015: Belgia
Mistrzostwa Ameryki 2015: Argentyna
Mistrzostwa Reszty Świata 2015: Iran
Mistrzostwa Europy Juniorów 2015: Polska
Mistrzostwa Ameryki Juniorów 2015: Argentyna
Mistrzostwa Reszty Świata Juniorów 2015: Korea Południowa
Super Puchar Polski 2015: Indykpol AZS Olsztyn
Mistrzostwo Polski 2015: PGE Skra Bełchatów
Puchar Polski 2015: Asseco Resovia Rzeszów
Liga Mistrzów 2015: Zenit Kazań
Puchar CEV 2015: Trentino Volley
Klubowe Mistrzostwa Świata 2015: Matin Varamin
Liga Światowa 2016: Serbia
Liga Światowa Juniorów 2016: Argentyna
Igrzyska Olimpijskie 2016: Francja
Igrzyska Olimpijskie Juniorów 2016: Portugalia
Super Puchar Polski 2016: PGE Skra Bełchatów
Mistrzostwo Polski 2016: PGE Skra Bełchatów
Puchar Polski 2016: Jastrzębski Węgiel
Liga Mistrzów 2016: Casa Modena
Puchar CEV 2016: Tomis Constanca
Klubowe Mistrzostwo Świata 2016: Sada Cruzeiro
Liga Światowa 2017: Rosja
Mistrzostwa Europy 2017: Bułgaria
Mistrzostwa Ameryki 2017: Brazylia
Mistrzostwa Reszty Świata 2017: Australia
Super Puchar Polski 2017: PGE Skra Bełchatów
Mistrzostwo Polski 2017: Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Puchar Polski 2017: Indykpol AZS Olsztyn
Liga Mistrzów 2017: Sir Safety Perugia
Puchar CEV 2017: Paris Volley
Klubowe Mistrzostwo Świata: Shanghai Tangdynasty
Liga Światowa 2018: Niemcy

Przez parę ładnych lat stworzyliśmy wirtualną historię. Ja jako Junior Admin za ten wkład chcę podziękować Fraizerowi, który sam ogarniał całe forum. Jestem dumny że mogę włożyć wkład w te forum. Pamiętam kiedy jeszcze na UTS wpadłeś na pomysł abyśmy sobie jakąś ligę szybko pyknęli. Zdążyliśmy zrobić transfery. Miałbyć to jeden sezon ale ja jak i wielu innych wciągnęło nas to.

Gracze którzy są od początku istnenia:
Fraizer
Kacper
Sendric
Simon
Franc
Leo

Bardzo długo już gra z nami też Damian, który bez przerwy jest prawie dzień w dzień na forum. Długo grał też Jack, ale niestety z niewiadomych przyczyn odszedł. Kolejna osoba który była filarem na forum to Mariusz_Ols. Niestety kontakty między nami się pogorszyły i bez wyjaśnień odszedł. Osoba która zasługuje na uwagę to też Goloriado. Był jednym z pierwszych na tym forum ale miał przerwy w grze.

Ważna była też decyzja Fraizera który w ubiegłym roku ze względu na duże kłopoty rodzinne zamknął forum na ponad 3 miesiące. Nie przeszkodziło to nam żeby znów się zgromadzić. W tych trudnych chwilach wspierałem cię razem z Leo i Simonem w świecie realnym i byliśmy w bólu z tobą jak i twoim bratem Sendriciem. Ale w życiu są momenty kedy wychodzi się na prostą tobie i twojej ukochanej osobie się to udało, dzisiaj patrzysz w tył i widzisz jakie te momenty były ciężkie,a w trakcie tego aktywowałeś forum.

Nasza piątka jaką wymieniłem znamy się w RL i mieszkaliśmy w jednym mieście. Teraz Fraizer i Sendric mieszkają za granicą, ale mamy ze sobą prywatny kontakt.

Po reaktywacji forum słowa szacunku należały się Damianowi który nie raz widział jak fora były na jakiś czas wyłączane a poźniej zapominane i usuwane. Ty pozostałeś z nami. Doszedł do naszej ekipy także Pertolini, Uszy, Przemas i Sebek którzy może nie są rozgadani na chacie ale są w porządku graczami. Nie zapomnę też opisać Szymka który chyba z nami nie może znaleźć wspólnego języka, ale gra i jest tutaj.

Jako że sam ogarniasz forum Fraizer, to miałes prawo do urlopu, a kiedy go miałeś wyłączałeś forum by tu się nic nie stało. Włożyłeś w to tyle czasu że aż się to nie mieści. Rozegrałeś sam miliony meczy, a my podaliśmy tysiące razy składy.

W czasie gry pojawiały się też różne miesiączkowi gracze, którzy odchodzili szybciej niż się wydawało. Ale taka jest natura ludzi.

Dzisiaj PBF już umiera, 5 lat temu to było nadto, dzisiaj już pozostało zamknięte forum gdzie adminem był nasz gracz Damian, Wiemy że już pozostajemy jednym z for na polu bitwy. Dzisiaj już nie ma konkurencji, dzisiaj już nie ma ludzi do gry, dzisiaj już jest inaczej. Szkoda, że i nasze forum jest zaginione, szkoda że Fraizer nigdy nie reklamowałeś forum, poprostu zasady.

Dzięki chłopaki za grę, będziemy dalej starali się ciągnąć to, ale wiemy że przyjdzie nasz koniec. W końcu i wam znudzi się przebywanie tutaj, albo nie będziecie mieli czasu. Nowych graczy jest jak poszukiwanie igły w stogu siana. jest ich mało. Mamy 20 klubów z czego 15 jest zajętych.

Jeśli chcecie coś dodać piszcie tutaj porozmawiamy.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2016-08-07, 11:46     

 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2016-08-07, 11:46     

Nie wiem co tu napisać nawet ;D
 
     
Pertolini 

Wiek: 31
Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 221
Wysłany: 2016-08-07, 13:23     

Ja się bardzo cieszę, że trafiłem na to forum i że udało mi się tu wciągnąć Szymka. I choć mało gadam to staram się być na bierząco w sprawach siatkówki. Dzięki ci Fraizer za poświęcony czas, za wszystko, ty dobrze wiesz. Cieszmy się obecnym stanem, może wpłynie jakaś świeża krew. Zawsze mogło być gorzej.
 
     
Goloriado 

Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 325
Wysłany: 2016-08-07, 18:57     

Nie był, nie był a jest :D Taka retro-wspominka miła dla oka. Tak szczerze powiedziawszy to aktualnie nie znajdzie się żadnego PBF na żadne tematy, nie tylko związane ze sportem. Te które aktualnie istnieją to albo ledwo co powstałe które zniknął po kilku dniach albo te które mają aktywnych graczy, a o takich bardzo rzadko. No ale nasze forum ma to i siem cieszem.
 
     
Pertolini 

Wiek: 31
Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 221
Wysłany: 2016-08-07, 19:43     

Zaskoczę was ale istnieje pbf piłki nożnej, który ma obecnie kolejną edycję a który jest na rynku dobre 9 lat
 
     
Sendric

Dołączył: 28 Maj 2014
Posty: 348
Wysłany: 2016-08-08, 09:00     

Szkoda że już PBF nie jest tak aktywne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Współpraca
Image and video hosting by TinyPic
TOP50 Gry
Gry w przeglądarce
Toplista pbf - Toplista.eu
Image and video hosting by TinyPic