Składy
Autor
Wiadomość
Przemas123
Dołączył: 20 Cze 2015 Posty: 165
Wysłany: 2016-08-19, 14:08
Iran
1. Shahram Mahmoudi
2. Milad Ebadipour
3. Saman Faezi
4. Seyed Marouf
5. Farhad Ghaemi
6. Seyed Mousavi
8. Farhad Zarif (L)
10. Amir Ghafour
11. Mehdi Marandi (L)
14. Javad Manavinezhad
16. Armin Tashkaroi
17. Javad Karimi
18. Prourya Fayazi
21. Seyed Desnavi
Skład:
Ś: Seyed Mousavi i Armin Tashakori
A: Amir Ghafour
R: Seyed Marouf
P: Farhad Ghaemi i Milad Ebadipour
L: Farhad Zarif
REKLAMA
Dołączył: 20 Cze 2015 Posty: 165
Wysłany: 2016-08-19, 14:09
Przemas123
Dołączył: 20 Cze 2015 Posty: 165
Wysłany: 2016-08-19, 14:09
Kanada
1. Dallas Soonias
3. Rudy Verhoeff
5. Joshua Howatson
6. Justin Duff
7. Steven Hunt
9. Gordon Perrin
10. Nicholas Hoag
11. Gavin Schmitt
12. Max Burt
14. Steven Marshall
16. Blair Bann
18. Graham Vigrass
21. Ciaran McGovern
23. Joshua Klassen (L)
Skład:
Ś: Justin Duff i Graham Vigrass
A: Gavin Schmitt
R: Joshua Howatson
P: Gordon Perrin i Nicholas Hoag
L: Joshua Klassen
Ryba
Dołączył: 27 Maj 2014 Posty: 251
Wysłany: 2016-08-19, 14:10
USA
1. Matthew Anderson
2. Aaron Russell
3. Kyle Russell
5. Sam Holt
7. Dan McDonnell
9. Benjamin Patch
10. Brian Cook
11. Micah Christenson
13. Garrett Muagututia
16. Dustin Watten (L)
17. Kawika Shoji
18. Maxwell Holt
20. David Smith
22. Erik Shoji (L)
Skład:
Ś: Maxwell Holt i David Smith
A: Matthew Anderson
R: Kawika Shoji
P: Brian Cook i Sam Holt
L: Dustin Watten
Sebek-KK
Dołączył: 27 Maj 2015 Posty: 150
Wysłany: 2016-08-19, 22:49
Włochy
1. Simone Buti
3. Thomas Beretta
4. Luca Vettori
5. Osmany Juantorena
6. Simone Giannelli
7. Salvatore Rossini (L)
8. Simone Parodi
9. Ivan Zaytsev
11. Simone Anzani
12. Dragan Travica
14. Jacopo Massari
16. Filippo Lanza
20. Massimo Colaci
Skład:
Ś: Simone Anzani i Matteo Piano
A: Ivan Zaytsev
R: Simone Giannelli
P: Osmany Juantorena i Simone Parodi
L: Massimo Colaci
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-08-21, 21:54
3 Kolejka
Szymek
Dołączył: 29 Gru 2015 Posty: 92
Wysłany: 2016-08-21, 21:57
Skład Słowenii :
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk i Jan Kozamernik
A: Mitja Gasparini
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik
A: Alan Sket
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini
Pertolini
Wiek: 31 Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2016-08-21, 23:32
Bułgaria
Środkowi:
12. Victor Yosifov - 85
3. Teodor Todorov - 84
4. Nikolay Nikolov - 81
5. Svetoslav Gotsev - 78
Atakujący:
2. Tsvetan Sokolov - 89
9. Danail Milushev - 76
Rozgrywający:
1. Georgi Bratoev - 80
11. Dobormir Dimitrov - 78
Przyjmujący:
6. Matey Kaziyski - 90
7. Todor Skrimov - 84
10. Valentin Bratoev - 82
18. Branimir Grozdanov - 74
Libero:
13. Vladislav Ivanov - 76
17. Martin Bozhilov - 71
Skład
Środkowi : Yosifov i Nikolov
Atakujący : Sokolov
Rozgrywający : Dimitrov
Przyjmujący : Kaziyski i Skrimov
Libero : Bozhilov [obrona] i Ivanov [przyjęcie]
taktyka taka sama jak w Będzinie
Kapitan:
1. Matey Kaziyski
2. Tsvetan Sokolov
3. Todor Skrimov
Goloriado
Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 325
Wysłany: 2016-08-22, 12:36
Finland:
Środkowi:
15. Matti Oivanen
9. Tommi Sirilla
14. Konsantin Shumov
20. Samuli Kaislasalo
Atakujący:
16. Oli-Pekka Ojansivu
3. Mikko Oivanen
Rozgrywający:
Eemi Tervaportti - 82
Lasse Jylha - 74
Przyjmujący:
Urpo Sivula - 81
Elviss Krastins - 80
Antti Siltala - 79
Matti Hiettanen - 77
Libero:
4. Lauri Kerminen
12. Jan Helenius
Skład:
Śr: Matti Oivanen i Tommi Sirilla
A: Oli-Pekka Ojansivu
R: Eemi Tervaportti
P: Urpo Sivula i Antti Siltala
L: Lauri Kerminen (P) i Jan Helenius (O)
Franc
Dołączył: 24 Maj 2014 Posty: 345
Wysłany: 2016-08-23, 19:01
Środkowi:
15. Marcus Bohme
18. Tim Broshog
19. Michael Andrei
20. Jakub Gunthor
Atakujący:
8. Simon Hirsch
Rozgrywający:
11. Lukas Kampa
5. Patrick Steurwald
Przyjmujący:
17, Tom Strohbach
1. Christian Fromm
12. Bjorn Hohne
6. Denis Kaliberda
9. Ruben Schott
Libero:
13, Markus Steurwald
14. Thilio Spath
Kapitan:
1. Marcus Bohme
2. Denis Kaliberda
3. Patrick Steurwald
Skład:
Ś: Marcus Bohme i Jakub Gunthor
A: Simon Hirsch
R: Patrick Steurwald
P: Bjorn Hohne i Tom Strohbach
L: Markus Steurwald (P) i Thilio Spath (O)
Leo
Dołączył: 21 Maj 2014 Posty: 417
Wysłany: 2016-08-23, 19:02
Brazylia:
1. Bruno
2. Isac
3. Eder
4. Wallace
5. Kreling
8. Lucarelli
9. Theo
11. Felipe (L)
13. Thiago
14. Leonardo
16. Lucas
17. Willian
18. Diego (L)
19. Rodrigues
Skład:
Ś: Lucas i Eder
A: Wallace
R: Bruno
P: Lucarelli i Willian
L: Felipe (P) i Diego (O)
Matias
Dołączył: 23 Gru 2015 Posty: 61
Wysłany: 2016-08-23, 19:03
Kanada
1. Dallas Soonias
3. Rudy Verhoeff
5. Joshua Howatson
6. Justin Duff
7. Steven Hunt
9. Gordon Perrin
10. Nicholas Hoag
11. Gavin Schmitt
12. Max Burt
14. Steven Marshall
16. Blair Bann
18. Graham Vigrass
21. Ciaran McGovern
23. Joshua Klassen (L)
Skład:
Ś: Justin Duff i Rudy Verhoeff
A: Gavin Schmitt
R: Ciaran McGovern
P: Gordon Perrin i Nicholas Hoag
L: Blair Bann
Przemas123
Dołączył: 20 Cze 2015 Posty: 165
Wysłany: 2016-08-23, 19:04
Iran
1. Shahram Mahmoudi
2. Milad Ebadipour
3. Saman Faezi
4. Seyed Marouf
5. Farhad Ghaemi
6. Seyed Mousavi
8. Farhad Zarif (L)
10. Amir Ghafour
11. Mehdi Marandi (L)
14. Javad Manavinezhad
16. Armin Tashkaroi
17. Javad Karimi
18. Prourya Fayazi
21. Seyed Desnavi
Skład:
Ś: Seyed Mousavi i Armin Tashakori
A: Amir Ghafour
R: Seyed Marouf
P: Prourya Fayazi i Milad Ebadipour
L: Mehdi Marandi
Ryba
Dołączył: 27 Maj 2014 Posty: 251
Wysłany: 2016-08-23, 19:05
USA
1. Matthew Anderson
2. Aaron Russell
3. Kyle Russell
5. Sam Holt
7. Dan McDonnell
9. Benjamin Patch
10. Brian Cook
11. Micah Christenson
13. Garrett Muagututia
16. Dustin Watten (L)
17. Kawika Shoji
18. Maxwell Holt
20. David Smith
22. Erik Shoji (L)
Skład:
Ś: Maxwell Holt i David Smith
A: Matthew Anderson
R: Micah Christenson
P: Aaron Russell i Garrett Muagututia
L: Dustin Watten
Sendric
Dołączył: 28 Maj 2014 Posty: 348
Wysłany: 2016-08-23, 19:07
Rosja
1. Ilya Vlasov
4. Artem Volvich
5. Sergey Grankin
6. Evgeniy Sivozheles
7. Nikolay Pavlov
8. Alexander Butko
9. Yuriy Berezhko
10. Alexandar Markin
13. Dmitriy Muserskiy
15. Roman Bragin (L)
16. Alexander Volkov
18. Maxim Mikhailov
19. Egor Kliuka
20. Alexey Obmochaev
Skład:
Ś: Ilya Vlasov i Artem Volvich
A: Maxim Mikhailov
R: Sergey Grankin
P: Yuriy Berezhko i Egor Kliuka
L: Alexey Obmochaev
Simon
Dołączył: 21 Maj 2014 Posty: 308
Wysłany: 2016-08-23, 19:08
Serbia:
1. Nikola Kovacevic
2. Uros Kovacevic
4. Nemanja Petric
6. Lazar Kolaric (L)
7. Dragan Stankovic
10. Milos Nikic
13. Mihailo Mitic
14. Aleksandar Atanasijevic
15. Ivan Kostic
16. Sasa Starovic
18. Marco Podrascanin
19. Nikola Pekovic (L)
20. Srecko Lisinac
22. Aleksandar Okolic
Skład:
S: Aleksandar Okolic i Dragan Stankovic
A: Sasa Starovic
R: Mihailo Mitic
P: Nikola Kovacevic i Uros Kovacevic
L: Nikola Pekovic