Numerki Zawodników
Autor
Wiadomość
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-28, 10:00 Numerki Zawodników
Tutaj podajesz numerki zawodników.
REKLAMA
Dołączył: 24 Maj 2014 Posty: 353
Wysłany: 2015-12-28, 11:15
Mariusz_Ols
Dołączył: 24 Maj 2014 Posty: 353
Wysłany: 2015-12-28, 11:15
Z takimi numerkami będą występować zawodnicy Pekpolu Ostrołęki w najbliższym sezonie
1. Kamil Kwasowski
2. Dominik Witczak
3. Tomasz Obuchowicz
4. Piotr Cichocki
5. Kamil Gutkowski
6. Paweł Rusek (l)
7. Vid Jakopin
8. Krzysztof Gulak
9. Aleksander Niczke (l)
10. Krzysztof Bieńkowski
11. Szymon Bereza
12. Bartosz Nowakowski
13. Maciej Zajder
14. Damian Wdowiak
15. Łukasz Zugaj
16. Bartłomiej Lemański
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_Ols 2015-12-28, 16:30, w całości zmieniany 1 raz
Sendric
Dołączył: 28 Maj 2014 Posty: 348
Wysłany: 2015-12-28, 16:20
AZS Częstochowa
1. Mateusz Malinowski
2. Karol Szczygielski
3. Jakub Popiwczak (L)
4. Rafał Faryna
5. Maciej Krzywiecki
6. Kacper Gonciarz
7. Tomasz Fornal
8. Jakub Zwiech
9. Tomasz Smolana
10. Przemysław Stępień
11. Szymon Pałka
13. Tomasz Kuś (L)
15. Konrad Formela
16. Jędrzej Maćkowiak
Przemas123
Dołączył: 20 Cze 2015 Posty: 165
Wysłany: 2015-12-28, 21:27
1. Bartłomiej Krulicki
2. Maciej Fijałek
3. Marcin Wojtulewicz
4. Łukasz Karpiewski
5. Sławomir Jungiewicz
6. Szymon Piórkowski
7. Radosław Sterna
8. Adrian Mihułka (L)
9. Lukasz Kaczmrek
12. Artur Szalpuk
13. Sebastian Zieliński
15. Mateusz Sacharewicz
16. Szymon Herman
Sebek-KK
Dołączył: 27 Maj 2015 Posty: 150
Wysłany: 2015-12-29, 13:26
KPS Siedlce
1. Konrad Borowski
2. Paweł Rejowski
3. Łukasz Kaczorowski
4. Marcin Komenda
5. Tomasz Rutecki
6. Jakub Macyra
7. Arkadiusz Żakieta
8. Mariusz Pruski
9. Adam Kowalski (L)
12. Grzegorz Pająk
13. Mateusz Przybyła
15. Kamil Szymura (L)
17. Mateusz Jasiński
Simon
Dołączył: 21 Maj 2014 Posty: 308
Wysłany: 2015-12-30, 10:26
Cerrad Czarni Radom
1. Mikołaj Sarnecki
2. Jan Firlej
4. Artur Pasiński
5. Marcin Janusz
6. Łukasz Wysocki
7. Artur Ratajczak
8. Adrian Staszewski
9. Damian Wierzbicki
10. Bartosz Kwolek
11. Aleksander Maziarz
12. Patryk Łaba
14. Grzegorz Białek
18. Marcin Jaskuła (L)
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-30, 12:26
Ślepsk Suwałki
1. Michał Gałkowski
2. Jakub Urbanowicz
3. Maciej Mendak (L)
4. Mariusz Schamlewski
5. Łukasz Makowski
6. Kamil Skrzypkowski
8. Łukasz Rudziewicz
9. Krzysztof Andrzejewski (L)
10. Jakub Peszko
12. Krzysztof Modzelewski
13. Łukasz Wiese
14. Kamil Obrębski
15. Wojciech Winnik
16. Damian Boruch
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-30, 12:39
KS Cuprum Lubin
1. Paweł Grzywacz
2. Michał Filip
5. Maciej Gorzkiewicz
6. Adrian Kopij
7. Adam Michalski
8. Tomasz Tomczyk
9. Maciej Kleinschmidt
10. Michał Ostrowski
11. Daniel Saczko (L)
13. Szymon Romać
14. Sławomir Zemlik
15. Jan Siemiątkowski
17. Jakub Kowalczyk
18. Bartosz Bernat
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-30, 13:09
KS Camper Wyszków
1. Jakub Bucki
2. Tobiasz Wojtkowski
3. Maciej Główczyński
5. Michał Kozłowski
6. Daniel Ostrowski
7. Bartosz Bućko
8. Bartosz Zrajkowski
9. Dariusz Szulik
10. Łukasz Szarek
11. Aleksander Śliwka
12. Paweł Olszewski
13. Sławomir Stolc
14. Jacek Obrębski (L)
15. Szymon Czapla
Pertolini
Wiek: 31 Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2015-12-30, 14:50
MKS Będzin
1. Patryk Napiórkowski
2. Mateusz Nożewski
3. Stanisław Wawrzyńczyk
4. Jakub Radomski
5. Sebastian Matula
6. Wojciech Żaliński
7. Moustapha M'Baye
9. Przemysław Czauderna (l)
10. Jakub Nowosielski
11. Mariusz Gaca
12. Korneliusz Banach (l)
13. Marcin Wika
14. Marcel Gromadowski
15. Mateusz Bieniek
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-31, 12:10
AZS Stal Nysa
1. Mateusz Zarankiewicz
2. Patryk Szczurek
4. Tomasz Kalembka
5. Mateusz Biernat
6. Szymon Biniek (L)
7. Mateusz Piotrowski
8. Kamil Długosz
9. Michał Makowski
10. Dawid Bułkowski
12. Jakub Kupisz
13. Bartosz Rafalik
14. Piotr Adamowicz
16. Kacper Stelmach
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-09-10, 11:14
2018
Goloriado
Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 325
Wysłany: 2016-09-10, 12:14
Effector Kielce
1. Kacper Popik
2. Rafał Szymura
3. Przemysław Smoliński
4. Michał Dębiec
5. Michał Żuk
6. Marcin Janusz
7. Bartosz Janeczek
8. Wojciech Sobala
9. Damian Dobosz
10. Dawid Ogórek
11. Grzegorz Imiołek
12. Dawid Gunia
13. Mateusz Sacharewicz
14. Dominik Miarka
Pertolini
Wiek: 31 Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2016-09-10, 15:31
MKS Będzin
1. Patryk Napiórkowski
2. Michał Błoński
3. Kacper Turoboś (L)
4. Tomasz Kalembka
6. Wojciech Żaliński
7. Moustapha M'Baye
8. Luke Smith
10. Jakub Nowosielski
11. Patryk Szczurek
12. Dawid Żłobecki
15. Mateusz Bieniek
16. Rozalin Penchev
17. Jędrzej Maćkowiak
18. Adrian Stańczak(L)
Sebek-KK
Dołączył: 27 Maj 2015 Posty: 150
Wysłany: 2016-09-11, 21:06
KPS Siedlce
1. Konrad Borowski
2. Paweł Rejowski
3. Łukasz Kaczorowski
4. Marcin Komenda
5. Tomasz Rutecki
6. Jakub Macyra
7. Jan Król
8. Grzegorz Wójtowicz
9. Adam Kowalski (L)
10. Łukasz Łapszyński
12. Bartosz Małachowski
13. Mateusz Przybyła
15. Kamil Szymura (L)
17. Mateusz Jasiński