Wyniki
Autor
Wiadomość
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-06-22, 13:28 Wyniki
......
REKLAMA
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-06-22, 13:28
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-06-22, 13:28
1 Kolejka
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-06-22, 13:29
Grupa A:
AZS Stal Nysa - KS Cuprum Lubin 0:3 (18:25 21:25 21:25) MVP Ostrowski
AZS: Szczurek 2 Bułkowski 7 Nożewski 9 Piotrowski 12 Długosz 15 Kalembka 7 Biniek L
Oraz:
Biernat 0
KS: Gorzkiewicz 0 Filip 14 Michalski 5 Romać 14 Pietruczuk 4 Ostrowski 12 Kryś L
Oraz:
Grzywacz 3 Siemiątkowski 1 Zemlik 5
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - MKS Banimex Będzin 2:3 (23:25 25:22 26:24 20:25 13:15) MVP Janeczek
Victoria: Fijałek 1 Kaczmarek 19 Olczyk 8 Plutka 3 Piórkowski 10 Krulicki 10 Mihułka L
Oraz:
Kamiński 1 Karpiewski 14
Banimex: Drewniak 2 Włodarczyk 9 Hunek 11 Janeczek 25 Radomski 16 Gaca 7 Czauderna L
Oraz:
Lach 0 Żłobecki 1
TS Victoria PWSZ Wałbrzych
Atak:
Fijałek 1/1
Kaczmarek 29/17
Olczyk 11/6
Plutka 10/2
Piórkowski 19/10
Krulicki 11/8
Karpiewski 21/12
Bloki:
Kaczmarek 2
Olczyk 2
Krulicki 1
Kamiński 1
Karpiewski 1
Asy:
Plutka 1
Krulicki 1
Karpiewski 1
Przyjęcie:
Dokł: 26%
Dobre: 43%
Złe: 31%
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-06-22, 14:13
Grupa B:
KS Camper Wyszków - Pekpol Ostrołęka 0:3 (17:25 17:25 16:25) MVP Wdowiak
Camper: Kozłowski 1 Bućko 7 Gunia 6 Bucki 12 Śliwka 2 Szulik 1 Obrębski L
Oraz:
Zrajkowski 0 Wojtkowski 1 Kaczorowski 0 Rutecki 3 Główczyński 4
Pekpol: Matejczyk 2 Gutkowski 6 Kurmin 8 Wdowiak 20 Wiese 10 Boruch 6 Rusek L
Oraz:
Cichocki 0 Obermeler 0
KPS Siedlce - Ślepsk Suwałki 3:1 (25:23 21:25 25:19 25:20) MVP Pająk
Siedlce: Pająk 1 Staszewski 9 Przybyła 7 Szarek 8 Guzewicz 11 Pruski 10 Kowalski L
Oraz:
Leszczawski 0 Borowski 0 Żakieta 7
Suwałki: Neroj 2 Skrzypkowski 1 Schamlewski 6 Winnik 18 Rawiak 7 Smoliński 9 Andzrejewski L
Oraz:
Makowski 0 Modzelewski 6 Rudziewicz 4
KPS Siedlce
Atak:
Staszewski 15/7
Przybyła 8/5
Szarek 17/8
Guzewicz 17/10
Pruski 12/8
Żakieta 9/6
Bloki:
Staszewski 2
Przybyła 1
Pruski 2
Asy:
Pająk 1
Przybyła 1
Guzewicz 1
Żakieta 1
Przyjęcie:
Dokł: 29%
Dobre: 47%
Złe: 24%
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-06-22, 14:13
2 Kolejka
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-06-23, 08:43
Grupa A:
AZS Stal Nysa - MKS Banimex Będzin 1:3 (25:23 18:25 19:25 20:25) MVP Gaca
AZS: Szczurek 3 Bułkowski 5 Nożewski 8 Piotrowski 14 Długosz 13 Kalembka 4 Biniek L
Oraz:
Bierna 0 Makowski 4 Rafalik 5
MKS: Drewniak 1 Radomski 9 Hunek 6 Janeczek 15 Włodarczyk 15 Gaca 11 Czauderna L
MKS Banimex Będzin
Atak:
Radomski 17/9
Hunek 9/4
Janeczek 21/12
Włodarczyk 26/14
Gaca 10/7
BLoki:
Drewniak 1
Hunek 2
Janeczek 1
Gaca 3
Asy:
Janeczek 2
Włodarczyk 1
Gaca 1
Przyjęcie:
Dokł: 28%
Dobre: 45%
Złe: 27%
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - KS Cuprum Lubin 0:3 (31:33 23:25 22:25) MVP Gorzkiewicz
Victoria: Fijałek 2 Kaczmarek 16 Olczyk 3 Plutka 1 Piórkowski 12 Krulicki 9 Mihułka L
Oraz:
Kamiński 0 Olszewski 4 Karpiewski 10
Cuprun: Gorzkiewicz 4 Filip 7 Michalski 10 Romać 16 Pietruczuk 9 Ostrowski 8 Kryś L
ORaz:
Zemlik 3
TS Victoria PWSZ Wałbrzych
Atak:
Fijałek 2/2
KAczmarek 25/15
Olczyk 8/3
Plutka 8/1
Piórkowski 18/10
Krulicki 8/5
Olszewski 6/4
Karpiewski 19/10
Bloki:
Piórkowski 1
Krulicki 4
Asy:
Kaczmarek 1
Piórkowski 1
Przyjęcie:
Dokł: 27%
Dobre: 46%
Złe: 27%
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-06-23, 08:52
Grupa B:
KS Camper Wyszków - Ślepsk Suwałki 1:3 (18:25 24:26 25:23 21:25) MVP Rawiak
Camper: Kozłowski 0 Bućko 1 Gunia 7 Bucki 17 Śliwka 2 Szulik 8 Obrębski L
Oraz:
Zrajkowski 0 Wojtkowski 9 Kaczorowski 1 Rutecki 5
Ślepsk: Neroj 2 Skrzypkowski 13 Schamlewski 7 Winnik 10 Rawiak 11 Smoliński 10 Andrzejewski L
Oraz:
Kluth 6
KPS Siedlce - Pekpol Ostrołęka 3:0 (25:23 25:20 25:23) MVP Przybyła
KPS: Pająk 1 Staszewski 9 Przybyła 11 Szarek 18 Guzewicz 8 Pruski 9 Kowalski L
Oraz:
Kwolek 0
Pekpol: Matejczyk 1 Gutkowski 10 Kurmin 3 Wdowiak 14 Wiese 0 Boruch 8 Rusek L
Oraz:
Szalański 0 Obermeler 2 Wierzbicki 2 Cichocki 7
KPS Siedlce
Atak:
Staszewski 14/7
Przybyła 7/7
Szarek 24/15
Guzewicz 11/6
Pruski 14/8
Bloki:
Staszewski 2
Przybyła 3
Szarek 2
Guzewicz 1
Pruski 1
Asy:
Pająk 1
Przybyła 1
Szrek 1
Guzewicz 1
Przyjęcie:
Dokl: 29%
Dobre: 48%
Złe: 23%
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-06-23, 08:53
3 kolejka
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-06-24, 11:44
Grupa A:
AZS Stal Nysa - TS Victoria PWSZ Wałbrzych 0:3 (23:25 20:25 18:25) MVP Karpiewski
Stal: Szczurek 0 Makowski 13 Nożewski 6 Piotrowski 8 Długosz 16 Kalembka 8 Biniek L
Oraz:
Biernat 0 Zarankiewicz 5 Dzikowicz 0
Victoria: Kamiński 2 Kaczmarek 8 Olczyk 8 Karpiewski 17 Piórkowski 7 Krulicki 11 Piechocki L
Oraz:
Smolana 3
TS Victoria PWSZ Wałbrzych
Atak:
Kamiński 1/1
Kaczmarek 14/7
Olczyk 11/5
Karpiewski 24/16
Piórkowski 10/4
Krulicki 12/8
Smolana 5/3
Bloki:
Kamiński 1
Olczyk 3
Piórkowski 1
Krulicki 3
Asy:
Kaczmarek 1
Karpiewski 1
Piórkowski 2
Przyjęcie:
Dokł: 29%
Dobre: 47%
Złe: 24%
MKS Banimex Będzin - KS Cuprum Lubin 2:3 (25:21 25:18 23:25 23:25 10:15) MVP Romać
MKS: Drewniak 0 Radomski 17 Hunek 5 Janeczek 11 Włodarczyk 3 Gaca 9 Czauderna L
Oraz:
Lach 3 Kmita 6 Sarnecki 7 Żłobecki 8
KS: Gorzkiewicz 1 FIlip 15 Michalski 10 Romać 26 Pietruczuk 9 Ostrowski 12 Kryś L
Oraz:
Bernat 1 Kopij 1 Zemlik 4
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-06-24, 11:50
Grupa B:
KS Camper Wyszków - KPS Siedlce 3:0 (25:18 25:19 25:19) MVP Gunia
Camper: Kozłowski 4 Bućko 10 Gunia 9 Kaczorowski 15 Śliwa 11 Szulik 7 Obrębski L
Siedlce: Pająk 0 Staszewski 7 Przybyła 9 Szarek 1 Guzewicz 12 Pruski 8 Kowalski L
Oraz:
Leszczawski 1 Rejowski 2 Żakieta 10
KPS Siedlce
Atak:
Staszewski 15/7
Przybyła 10/6
Szarek 6/1
Guzewicz 15/10
Pruski 13/7
Rejowski 2/2
Żakieta 13/8
Bloki:
Przybyła 3
Pruski 1
Leszczawski 1
Żakieta 1
Asy:
Guzewicz 2
Żakieta 1
Przyjęcie:
Dokł: 28%
Dobre: 45%
Złe: 27%
Ślepsk Suwałki - Pekpol Ostrołęka 3:0 (25:23 25:21 25:19) MVP Skrzypkowski
Ślepsk: Neroj 0 Skrzypkowski 24 Schamlewski 8 Winnik 7 Rawiak 9 Smoliński 10 Andrzejewski L
Oraz:
Kluth 7
Pekpol: Matejczyk 0 Gutkowski 13 Obermeler 6 Wdowiak 5 Wiese 2 Boruch 8 Rusek L
Oraz:
Szalański 0 Wierzbicki 7 Cichocki 0 Białek 5
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-06-25, 10:20
Mecze rozstawione
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-06-25, 10:20
Mecz o 7 Miejsce:
AZS Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 1:3 (25:23 22:25 22:25 18:25) MVP Gutkowski
AZS: Szczurek 2 Makowski 11 Kalembka 8 Piotrowski 5 Długosz 11 Nożewski 7 Biniek L
Oraz:
Dzikowicz 0 Zarankiewicz 12
Pekpol: Szalański 0 Gutkowski 9 Obermeler 8 Wdowiak 16 Wiese 17 Boruch 7 Rusek L
Oraz:
Matejczyk 1
Mecz o 5 Miejsce:
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - KS Camper Wyszków 3:0 (25:20 25:19 25:20) MVP Kaczmarek
Victoria: Fijałek 1 Kaczmarek 26 Olczyk 4 Plutka 7 Piórkowski 9 Krulicki 6 Mihułka L
Oraz:
Kamiński 0 Piechocki 0
Camper: Kozłowski 0 Bućko 8 Gunia 3 Kaczorowski 14 Śliwka 5 Szulik 8 Obrębski L
Oraz:
Główczyński 8 Rutecki 6
TS Victoria PWSZ Wałbrzych
Atak:
Kaczmarek 35/24
Olczyk 5/3
Plutka 12/7
Piórkowski 13/8
Krulicki 8/5
Bloki:
Fijałek 1
Olczyk 1
Krulicki 1
Asy:
Kaczmarek 2
Piórkowski 1
Przyjęcie:
Dokł: 29%
Dobre: 46%
Złe: 25%
Mecz o 3 Miejsce:
MKS Banimex Będzin - KPS Siedlce 3:0 (25:16 25:21 25:21) MVP Gaca
MKS: Drewniak 1 Radomski 7 Hunek 5 Janeczek 18 Włodarczyk 13 Gaca 12 Czauderna L
KPS: Pająk 0 Kwolek 13 Przybyła 9 Żakieta 13 Guzewicz 15 Pruski 1 Kowalski L
Oraz:
Leszczawski 0 Rejowski 0 Borowski 4
KPS Siedlce
Atak:
Kwolek 23/13
Przybyła 9/6
Żakieta 21/12
Guzewicz 22/13
Pruski 4/1
Borowski 5/3
Bloki:
Przybyła 3
Guzewicz 2
Borowski 1
Asy:
Żakieta 1
Przyjęcie:
Dokł: 26%
Dobre: 42%
Złe: 32%
Mecz o 1 Miejsce:
KS Cuprum Lubin - Ślepsk Suwałki 2:3 (24:26 25:20 25:22 19:25 13:15) MVP Skrzypkowski
Cuprum: Gorzkiewicz 5 Filip 4 Michalski 11 Romać 25 Pietruczuk 11 Ostrowski 12 Kryś L
Oraz:
Bernat 0 Zemlik 10 Kopij 3
Ślepsk: Neroj 2 Skrzypkowski 19 Schamlewski 4 Winnik 19 Rawiak 15 Smoliński 10 Andrzejewski L
Oraz:
Obrębski 0 Rudziewicz 5 Kluth 5