Eliminacje
Autor
Wiadomość
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-04-24, 11:42 Eliminacje
Faza Pucharowa.
Europa:
Grupa A:
Francja (Kacper)
Turcja
Estonia
Czarnogora
Grupa B:
Polska (Uszy)
Holandia (Mariusz_Ols)
Czechy
Slowacja
Azja:
Grupa A:
Korea Poludniowa
Chiny
Singapur
Grupa B:
Indie
Tajlandia
Wietnam
Afryka/Oceania:
Grupa A:
Australia
Kamerun
RPA
Grupa B:
Tunezja
Nigeria
Nowa Zelandia
Ameryka:
Grupa A:
Argentyna (michal-n)
Portoryko
Trynidad i Tobago
Honduras
Grupa B:
USA (Ryba)
Kolumbia
Chile
Peru
Prosze http://polskaligasiatki.feen.pl/viewforum.php?f=19 (tutaj) podac 14 osobowa kadre
Turniej rozpocznie sie po 12 kolejce
REKLAMA
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-04-24, 17:27
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-04-24, 17:27
Terminarz Europy:
1 Kolejka:
Francja - Czarnogora
Turcja - Estonia
Polska - Slowacja
Holandia - Czechy
2 Kolejka:
Francja - Estonia
Turcja - Czarnogora
Polska - Czechy
Holandia - Slowacja
3 Kolejka:
Francja - Turcja
Estonia - Czarnogora
Polska - Holandia
Czechy - Slowacja
Polfinaly:
1A - 2B
1B - 2A
Terminarz Azji:
1 Kolejka
Korea Poludniowa - Singapur
Indie - Wietnam
2 Kolejka
Chiny - Singapur
Tajlandia - Wietnam
3 Kolejka
Korea Poludniowa - Chiny
Indie - Tajlandia
Polfinaly:
1A - 2B
1B - 2A
Terminarz Afryki/Oceanii:
1 Kolejka:
Australia - RPA
Tunezja - Nowa Zelandia
2 Kolejka
Kamerun - RPA
Nigeria - Nowa Zelandia
3 Kolejka:
Australia - Kamerun
Tunezja - Nigeria
Polfinaly:
1A - 2B
1B - 2A
Terminarz Ameryki:
1 Kolejka
Argentyna - Honduras
Portoryko - Trynidad i Tobago
USA - Peru
Kolumbia - Chile
2 Kolejka:
Argentyna - Trynidad i Tobago
Portoryko - Honduras
USA - Chile
Kolumbia - Peru
3 Kolejka:
Argentyna - Portoryko
Trynidad i Tobago - Honduras
USA - Kolumbia
Chile - Peru
Polfinaly:
1A - 2B
1B - 2A
Do Mistrzostw Swiata awansuja 2 najlepsze reprezentacje z kazdego turnieju (dochodzisz do finalu jestes na MS)
3 i 4 druzyna turnieju zagra w barazach o ostatni bilet na MS
Kacper
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 456
Wysłany: 2016-04-24, 22:40
Francja
Srodkowi: Kevin Le Roux i Nicholas Le Goff
Atakujacy: Antonin Rouzier
Rozgrywajacy: Benjamin Toniutti
Przyjmujacy: Earvin Ngapeth i Julien Lyneel
Libero: Jenia Grebennikov
Rezerwowi:
Franck Laffite
Mory Sidibe
Thomas Le Vot
David Chaudet
Kevin Tillie
Uszy
Dołączył: 07 Sty 2015 Posty: 207
Wysłany: 2016-04-24, 22:41
Polska
Rozgrywajacy: Nikodem Wolanski
Przyjmujacy: Michal Kubiak i Piotr Lukasik
Srodkowi: Patryk Czarnowski i Marcin Mozdzonek
Atakujacy: Zbigniew Bartman
Libero: Lukasz Koziura
Fabian Drzyzga
Bartosz Bednorz
Piotr Orczyk
Damian Zygmunt
Jakub Jarosz
Ryba
Dołączył: 27 Maj 2014 Posty: 251
Wysłany: 2016-04-24, 22:45
USA
Srodkowi: Maxwell Holt i Kyle Russell
Atakujacy: Matthew Anderson
Rozgrywajacy: Kawika Shoji
Przyjmujacy: Taylor Sander i Aaron Russell
Libero: Erik Shoji
Lawka
S: Matt Thobe
A: Carson Clark
R: Micah Christenson
P: Samuel Holt i Jacob Arnitz
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-04-25, 09:06
1 Kolejka
Europa
Francja - Czarnogora 3:0 (25:22 25:17 25:14) MVP Toniutti
FRA: Toniutti 1 Ngapeth 17 Le Roux 9 Rouzier 13 Lyneel 8 Le Goff 3 Grebennikov L
Oraz:
Le Vot 0 Sidibe 1
Francja:
Atak:
Ngapeth 25/13
Le Roux 8/6
Rouzier 20/11
Lyneel 16/8
Le Goff 4/1
Sidibe 3/1
Bloki:
Toniutti 1
Le Roux 3
Le Goff 2
Asy:
Ngapeth 4
Rouzier 2
Przyjecie:
Dokl: 30%
Dobre: 52%
Zle: 18%
Turcja - Estonia 2:3 (25:21 24:26 25:12 20:25 10:15) MVP Venno
Polska - Slowacja 3:0 (25:19 25:21 25:22) MVP Czarnowski
POL: Wolanski 3 Kubiak 15 Czarnowski 13 Bartman 6 Lukasik 18 Mozdzonek 4 Koziura L
Oraz:
Jarosz 2 Zygmunt 3
Polska
Atak:
Kubiak 24/13
Czarnowski 5/5
Bartman 17/6
Lukasik 26/15
Mozdzonek 5/3
Jarosz 4/2
Zygmunt 2/2
Bloki:
Wolanski 2
Czarnowski 8
Mozdzonek 1
Zygmunt 1
Asy:
Wolanski 1
Kubiak 2
Lukasik 3
Przyjecie:
Dokl: 29%
Dobre: 48%
Zle: 23%
Holandia - Czechy 3:0 (25:18 25:15 25:15) MVP van Harskamp
Tabela:
Grupa A:
1. Francja 3 pkt
2. Estonia 2 pkt
3. Turcja 1 pkt
4. Czarnogora 0 pkt
Grupa B:
1. Holandia 3 pkt
2. Polska 3 pkt
3. Slowacja 0 pkt
4. Czechy 0 pkt
Azja:
Korea Poludniowa - Singapur 3:0 (25:9 25:18 25:17)
Indie - Wietnam 3:1 (32:30 25:17 20:25 25:22)
Afryka/Oceania:
Australia - RPA 3:0 (25:13 25:18 25:19)
Tunezja - Nowa Zelandia 3:0 (25:7 25:9 25:21)
Ameryka:
Argentyna - Honduras 3:0 (25:16 25:20 25:20) MVP Conte
ARG: de Cecco 4 Conte 16 Sole 8 Pereyra 17 Ocampo 3 Gauna 5 Closter L
Oraz:
Palacios 5
Portoryko - Trynidad i Tobago 3:0 (25:19 25:14 25:14)
USA - Peru 3:0 (25:13 25:10 25:12) MVP K.Russell
USA: K.Shoji 2 Sander 8 M.Holt 7 Anderson 20 A.Russell 14 K.Russell 12 E.Shoji L
Oraz:
S.Holt 1 Arnitz 0 Thobe 2
USA
Atak:
K.Shoji 2/2
Sander 10/6
M.Holt 8/6
Anderson 27/15
A.Russell 21/12
K.Russell 7/6
S.Holt 1/1
Arnitz 1/0
Thobe 3/1
Bloki:
M.Holt 1
Anderson 2
K.Russell 5
Thobe 1
Asy:
Sander 2
Anderson 3
A.Russell 2
K.Russell 1
Przyjecie:
Dokl: 32%
Dobre: 53%
Zle: 15%
Kolumbia - Chile 3:1 (25:22 21:25 25:22 25:16)
Tabela:
Grupa A:
1. Portoryko 3 pkt
2. Argentyna 3 pkt
3. Honduras 0 pkt
4. Trynidad i Tobago 0 pkt
Grupa B:
1. USA 3 pkt
2. Kolumbia 3 pkt
3. Chile 0 pkt
4. Peru 0 pkt
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-04-25, 09:07
Prosze podac sklad na 2 kolejke (nawet dzis moge zagrac)
Kacper
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 456
Wysłany: 2016-04-25, 13:09
Francja
Srodkowi: Kevin Le Roux i Franck Laffite
Atakujacy: Antonin Rouzier
Rozgrywajacy: Benjamin Toniutti
Przyjmujacy: Earvin Ngapeth i Kevin Tillie
Libero: Jenia Grebennikov
Rezerwowi:
Philippe Tuitoga
Mory Sidibe
Thomas Le Vot
David Chaudet
Julien Lyneel
Ryba
Dołączył: 27 Maj 2014 Posty: 251
Wysłany: 2016-04-25, 17:30
USA
Srodkowi: David Smith i Kyle Russell
Atakujacy: Matthew Anderson
Rozgrywajacy: Micah Christenson
Przyjmujacy: Jacob Arnitz i Samuel Holt
Libero: Erik Shoji
Lawka
S: Maxwell Holt
A: Carson Clark
R: Kawika Shoji
P: Aaron Russell i Taylor Sander
Uszy
Dołączył: 07 Sty 2015 Posty: 207
Wysłany: 2016-04-25, 17:30
Polska
Rozgrywajacy: Nikodem Wolanski
Przyjmujacy: Michal Kubiak i Piotr Lukasik
Srodkowi: Patryk Czarnowski i Marcin Mozdzonek
Atakujacy: Zbigniew Bartman
Libero: Lukasz Koziura
Fabian Drzyzga
Bartosz Bednorz
Piotr Orczyk
Damian Zygmunt
Jakub Jarosz
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-04-25, 17:49
2 Kolejka:
Europa:
Francja - Estonia 3:0 (25:20 25:17 25:21) MVP Le Roux
FRA: Toniutti 2 Ngapeth 20 Le Roux 13 Rouzier 11 Tillie 9 Laffite 5 Grebennikov L
Oraz:
Le Vot 0 Sidibe 2
Francja
Atak:
Toniutti 1/1
Ngapeth 27/14
Le Roux 9/9
Rouzier 20/10
Tillie 15/8
Laffite 7/4
Sidibe 3/2
Bloki:
Ngapeth 1
Le Roux 3
Tillie 1
Laffite 1
Asy:
Toniutti 1
Ngapeth 5
Le Roux 1
Rouzier 1
Przyjecie:
Dokl: 30%
Dobre: 49%
Zle: 21%
Turcja - Czarnogora 3:2 (25:22 16:25 21:25 25:22 15:9) MVP Koc
Polska - Czechy 3:1 (25:22 20:25 27:25 25:22) MVP Koziura
POL: Wolanski 2 Kubiak 4 Czarnowski 9 Bartman 3 Lukasik 10 Mozdzonek 8 Koziura L
Oraz:
Drzyzga 0 Orczyk 6 Jarosz 12 Bednorz 7 Zygmunt 0
Polska
Atak:
Kubiak 12/4
Czarnowski 7/5
Bartman 10/2
Lukasik 23/9
Mozdzonek 7/6
Orczyk 10/5
Jarosz 17/10
Bednorz 11/6
Bloki:
Wolanski 2
Czarnowski 3
Lukasik 1
Mozdzonek 1
Jarosz 1
Asy:
Czarnowski 1
Bartman 1
Mozdzonek 1
Orczyk 1
Jarosz 1
Bednorz 1
Przyjecie:
Dokl: 31%
Dobre: 48%
Zle: 21%
Holandia - Slowacja 3:1 (25:18 25:14 19:25 25:15) MVP Kooy
Tabela:
Grupa A:
1. Francja 6 pkt
2. Turcja 3 pkt
3. Estonia 2 pkt
4. Czarnogora 1 pkt
Grupa B:
1. Holandia 6 pkt
2. Polska 6 pkt
3. Slowacja 0 pkt
4. Czechy 0 pkt
Azja:
Chiny - Singapur 3:0 (26:24 25:20 25:23)
Tajlandia - Wietnam 2:3 (26:28 25:22 15:25 25:19 5:15)
Tabela:
Grupa A:
1. Korea Poludniowa 3 pkt
2. Chiny 3 pkt
3. Singapur 0 pkt
Grupa B:
1. Indie 3 pkt
2. Wietnam 2 pkt
3. Tajlandia 1 pkt
Afryka/Oceania:
Kamerun - RPA 3:0 (25:19 25:22 25:12)
Nigeria - Nowa Zelandia 3:0 (25:14 25:16 25:17)
Tabela:
Grupa A:
1. Australia 3 pkt
2. Kamerun 3 pkt
3. RPA 0 pkt
Grupa B:
1. Nigeria 3 pkt
2. Tunezja 3 pkt
3. Nowa Zelandia 0 pkt
Ameryka:
Argentyna - Trynidad i Tobago 3:0 (25:17 25:17 25:20) MVP Crer
ARG: de Cecco 1 Conte 14 Crer 8 Pereyra 9 Palacios 13 Ramos 5 Closter L
Portoryko - Honduras 3:0 (25:10 25:20 25:19)
USA - Chile 3:0 (25:16 25:13 25:19) MVP Anderson
USA: Christenson 3 Arnitz 7 Smith 6 Anderson 19 S.Holt 11 K.Russell 9 E.Shoji L
USA
Atak:
Christenson 2/1
Arnitz 15/7
Smith 9/5
Anderson 25/16
S.Holt 19/10
K.Russell 8/6
Bloki:
Christenson 1
Smith 1
K.Russell 2
Asy:
Christenson 1
Anderson 3
S.Holt 1
Przyjecie:
Dokl: 28%
Dobre: 46%
Zle: 26%
Kolumbia - Peru 3:0 (25:15 25:22 25:22)
Tabela:
Grupa A:
1. Portoryko 6 pkt
2. Argentyna 6 pkt
3. Honduras 0 pkt
4. Trynidad i Tobago 0 pkt
Grupa B:
1. USA 6 pkt
2. Kolumbia 6 pkt
3. Chile 0 pkt
4. Peru 0 pkt
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-04-25, 17:50
Prosze podac sklady na 3 kolejke (moge rozegrac jeszcze dzisiaj)
Uszy
Dołączył: 07 Sty 2015 Posty: 207
Wysłany: 2016-04-26, 09:56
Polska
Rozgrywajacy: Fabian Drzyzga
Przyjmujacy: Michal Kubiak i Bartosz Bednorz
Srodkowi: Piotr Nowakowski i Patryk Czarnowski
Atakujacy: Jakub Jarosz
Libero: Lukasz Koziura
Nikodem Wolanski
Piotr Lukasik
Piotr Orczyk
Damian Zygmunt
Zbigniew Bartman
Ryba
Dołączył: 27 Maj 2014 Posty: 251
Wysłany: 2016-04-26, 10:01
USA
Srodkowi: David Smith i Kyle Russell
Atakujacy: Matthew Anderson
Rozgrywajacy: Kawika Shoji
Przyjmujacy: Aaron Russell i Sam Holt
Libero: Erik Shoji
Lawka
S: Maxwell Holt
A: Carson Clark
R: Micah Christenson
P: Taylor Sander i Jacob Arnitz
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-04-26, 10:19
3 Kolejka:
Europa
Francja - Turcja 3:0 (25:21 25:14 25:21) MVP Lyneel
FRA: Toniutti 0 Tillie 6 Lafitte 6 Sidibe 16 Lyneel 20 Tuitoga 8 Grebennikov L
Oraz:
Le Vot 1
Estonia - Czarnogora 3:0 (25:18 25:19 25:17)
Polska - Holandia 3:0 (25:22 29:27 25:18) MVP Drzyzga
POL: Drzyzga 1 Kubiak 9 Nowakowski 5 Jarosz 15 Bednorz 9 Czarnowski 12 Koziura L
Oraz:
Orczyk 0 Zygmunt 0
Polska
Atak:
Kubiak 15/7
Nowakowski 8/5
Jarosz 21/12
Bednorz 14/8
Czarnowski 16/9
Bloki:
Drzyzga 1
Kubiak 1
Jarosz 2
Czarnowski 2
Asy:
Kubiak 1
Jarosz 1
Bednorz 1
Czarnowski 1
Przyjecie:
Dokl: 31%
Dobre: 51%
Zle: 18%
Czechy - Slowacja 2:3 (25:22 25:18 18:25 11:25 5:15)
Tabela:
Grupa A:
1. Francja 9 pkt
2. Estonia 5 pkt
3. Turcja 3 pkt
4. Czarnogora 1 pkt
Grupa B:
1. Polska 9 pkt
2. Holandia 6 pkt
3. Slowacja 2 pkt
4. Czechy 1 pkt
Azja:
Korea Poludniowa - Chiny 3:1 (21:25 25:19 25:23 25:21)
Indie - Tajlandia 3:2 (26:28 25:12 19:25 25:19 15:11)
Tabela:
Grupa A:
1. Korea Poludniowa 6 pkt
2. Chiny 3 pkt
3. Singapur 0 pkt
Grupa B:
1. Indie 5 pkt
2. Wietnam 2 pkt
3. Tajlandia 2 pkt
Afryka/Oceania:
Australia - Kamerun 3:0 (25:20 25:21 25:21)
Tunezja - Nigeria 3:2 (25:23 25:23 21:25 24:26 21:19)
Tabela:
Grupa A:
1. Australia 6 pkt
2. Kamerun 3 pkt
3. RPA 0 pkt
Grupa B:
1. Tunezja 5 pkt
2. Nigeria 4 pkt
3. Nowa Zelandia 0 pkt
Ameryka:
Argentyna - Portoryko 3:0 (25:15 25:20 25:15) MVP de Cecco
ARG: de Cecco 2 Conte 16 Sole 10 Pereyra 11 Palacios 11 Ramos 3 Closter L
Oraz:
Uriarte 0 Castellani 0 Gauna 1
Trynidad i Tobago - Honduras 1:3 (18:25 25:17 23:25 23:25)
USA - Kolumbia 3:0 (25:17 25:17 25:21)
Chile - Peru 3:0 (25:20 25:23 25:9)
Tabela:
Grupa A:
1. Argentyna 9 pkt
2. Portoryko 6 pkt
3. Honduras 3 pkt
4. Trynidad i Tobago 0 pkt
Grupa B:
1. USA 9 pkt
2. Kolumbia 6 pkt
3. Chile 3 pkt
4. Peru 0 pkt