II Faza II Meczy
Autor
Wiadomość
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-06-02, 17:28 II Faza II Meczy
AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:23 30:28 25:23) MVP Urnaut
AZS: Woicki 0 Ferens 7 Kreek 7 Sket 16 Urnaut 21 Wiśniewski 2 Bonisławski L
Resovia: Łomacz 1 Achrem 7 Kosok 8 Nilsson 19 Waliński 14 Hain 6 Kaczmarek L
Oraz:
Gryc 1 Quiroga 1
AZS Politechnika Warszawska
Atak:
Ferens 12/5
Kreek 6/4
Sket 23/14
Urnaut 31/19
Wiśniewski 4/1
Bloki:
Kreek 2
Sket 2
Wiśniewski 1
Asy:
Ferens 2
Kreek 1
Urnaut 2
Przyjęcie:
Dokł: 29%
Dobre: 49%
Złę: 22%
Stan Rywalizacji: 2-0 dla Politechniki
AZS Politechnika Warszawska zagra o miejsca 5-6
Asseco Resovia Rzeszów zagra o miejsca 7-8
REKLAMA
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-06-02, 17:36
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-06-02, 17:36
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk 0:3 (20:25 21:25 16:25) MVP Dimitrov
JW: Kowalski 2 Lecat 9 Czarnowski 3 Kaczyński 1 Orczyk 13 Rejno 6 Bik L
Oraz:
Dryja 0 Padar 5 Dzikowicz 0
Trefl: Dimitrov 0 Łukasik 15 Kozamernik 5 Bociek 16 Sanderson 10 Warda 4 Potera L
Oraz:
Kędzierski 0 Kluth 1
Lotos Trefl Gdańsk
Atak:
Łukasik 28/14
Kozamernik 5/4
Bociek 21/12
Sanderson 17/9
Warda 3/2
Kluth 1/1
Bloki:
Kozamernik 1
Sanderson 1
Warda 1
Asy:
Łukasik 1
Bociek 4
Przyjęcie:
Dokł: 31%
Dobre: 49%
Złe: 20%
Stan Rywalizacji: 2-0 dla Lotosu
Lotos Trefl Gdańsk zagra o miejsca 5-6
Jastrzębski Węgiel zagra o miejsca 7-8
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-06-02, 18:48
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 0:3 (22:25 21:25 20:25) MVP Winiarski
Olsztyn: Vincic 0 Bednorz 11 Van de Voorde 2 Gasparini 11 Mika 14 Wrona 5 Żurek L
Oraz:
Buczek 0 Król 0 Olczyk 1
Skra: Uriarte 1 Conte 18 Holt 7 Wlazły 7 Winiarski 13 Kłos 5 Zatorski L
Oraz:
Adamajtis 1
Indykpol AZS Olsztyn
Atak:
Bednorz 21/11
Van de Voorde 5/1
Gasparini 25/11
Mika 19/11
Wrona 5/3
Olczyk 1/1
Król 2/0
Bloki:
van de Voorde 1
Mika 2
Wrona 1
Asy:
Mika 1
Wrona 1
Przyjęcie:
Dokł:26%
Dobre: 42%
Złe: 32%
Stan Rywalizacji: 1-1
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-06-02, 19:07
BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:22 20:25 22:25 12:25) MVP Hohne
BBTS: Wolański 3 Kubiak 7 Zniszczoł 8 Bartman 17 Bojic 20 Kochanowski 12 Koziura L
Oraz:
Skirmov 2
Zaksa: Drzyzga 2 Divis 22 Sole 4 Jarosz 13 Hohne 15 Zygmunt 9 Zabłocki L
BBTS Bielsko-Biała
Atak:
Wolański 2/2
Kbuiak 16/6
Zniszczoł 12/6
Bartman 33/15
Bojic 32/17
Kochanowski 11/7
Skrimov 5/2
Bloki:
wolański 1
Zniszczoł 1
Bartman 1
Bojic 2
Kochanowski 3
Asy:
Kubiak 1
Zniszczoł 1
Bartman 1
Bojic 1
Kochanowksi 2
Przyjęcie:
Dokł: 25%
Dobre: 46%
Złe: 29%
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Atak:
Drzyzga 1/1
Divis 40/21
Sole 4/3
Jarosz 22/12
Hohne 21/14
Zygmunt 8/6
Bloki:
Divis 1
Sole 1
Zygmunt 3
Asy:
Drzyzga 1
Jarosz 1
Hohne 1
Przyjecie:
Dokł: 315
Dobre: 50%
Złę: 19%
Stan Rywalizacji: 2-0 dla Zaksy
Zaksa Kędzierzyn-Koźle zagra o miejsca 1-2
BBTS Bielsko-Biała zagra o miejsca 3-4