Składy
Autor
Wiadomość
Franc
Dołączył: 24 Maj 2014 Posty: 345
Wysłany: 2016-07-19, 12:41
Niemcy:
1. Christian Fromm
5. Patrick Steurwald
6. Denis Kaliberda
8. Simon Hirsch
9. Ruben Schott
11. Lukas Kampa
12. Bjorn Hohne
13. Markus Steurwald (L)
14. Thilio Spath (L)
15. Marcus Bohme
17. Tom Strohbach
18. Tim Borshog
19. Michael Andrei
20. Jakub Gunthor
Skład:
Ś: Marcus Bohme i Michael Andrei
A: Simon Hirsch
R: Lukas Kampa
P: Christian Fromm i Denis Kaliberda
L: Markus Steurwald (P) i Thilio Spath (O)
REKLAMA
Dołączył: 27 Maj 2015 Posty: 150
Wysłany: 2016-07-19, 12:43
Sebek-KK
Dołączył: 27 Maj 2015 Posty: 150
Wysłany: 2016-07-19, 12:43
Włochy
1. Simone Buti
3. Thomas Beretta
4. Luca Vettori
5. Osmany Juantorena
6. Simone Giannelli
7. Salvatore Rossini (L)
8. Simone Parodi
10. Oleg Antonov
11. Simone Anzani
12. Dragan Travica
14. Matteo Piano
15. Gabriele Nelli
16. Filippo Lanza
20. Massimo Colaci
Skład:
Ś: Matteo Piano i Simone Anzani
A: Luca Vettori
R: Simone Giannelli
P: Osmany Juantorena i Simone Parodi
L: Massimo Colaci
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-07-23, 11:53
Podajcie składy na 4 kolejkę.
Absencje:
Julien Lyneel (Francja) - 2 Kolejka
Shahram Mahmoudi (Iran) - 1 Kolejka
Alen Pajenk (Słowenia) - 1 Kolejki
Lucarelli (Brazylia) - 1 Kolejka
Mikko Oivanen (Finlandia) - 2 Kolejka
Goloriado
Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 325
Wysłany: 2016-07-23, 14:47
Finland:
15. Matti Oivanen
9. Tommi Sirilla
20. Samuli Kaislasalo
18. Lassi Nurminen
16. Oli-Pekka Ojansivu
13. Antti Ropponen
2. Eemi Tervaportti
17. Simo-Pekka Olli
10. Urpo Sivula
8. Elviss Krastins
5. Antti Siltala
7. Matti Hiettanen
4. Lauri Kerminen (L)
12. Jan Helenius (L)
Skład:
Śr: Matti Oivanen i Samuli Kaislasalo
A: Oli-Pekka Ojansivu
R: Eemi Tervaportti
P: Antti Siltala i Elviss Krastins
L: Lauri Kerminen (P) i Jan Helenius (O)
Pertolini
Wiek: 31 Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2016-07-23, 15:19
Bułgaria
Środkowi:
12. Victor Yosifov - 85
3. Teodor Todorov - 84
4. Nikolay Nikolov - 81
5. Svetoslav Gotsev - 78
Atakujący:
2. Tsvetan Sokolov - 89
9. Danail Milushev - 76
Rozgrywający:
1. Goergi Bratoev - 80
11. Dobormir Dimitrov - 78
Przyjmujący:
6. Matey Kaziyski - 90
7. Todor Skrimov - 84
10. Valentin Bratoev - 82
15. Todor Alexiev - 79
Libero:
13. Vladislav Ivanov - 76
17. Martin Bozhilov - 71
Skład
Środkowi : Todorov i Yosifov
Atakujący : Sokolov
Rozgrywający : Dimitrov
Przyjmujący : Skrimov i Kaziyski
Libero : Bozhilov [obrona] i Ivanov [przyjęcie]
taktyka taka sama jak w Będzinie
Kapitan:
1. Matey Kaziyski
2. Tsvetan Sokolov
3. Todor Skrimov
Szymek
Dołączył: 29 Gru 2015 Posty: 92
Wysłany: 2016-07-23, 16:56
Słowenia :
Środkowi:
11. Jan Kozamernik
2. Matavz Kamnik
15. Mario Koncilja
7. Danijel Koncilja
Atakujacy:
6. Mitja Gasparini
5. Alan Sket
Rozgrywający :
8. Dejan Vincic
12. Gregor Ropret
Przyjmujacy:
18. Klemen Cebulij
17. Tine Urnaut
16. Jan Klobucar
9. Jan Pokersnik
Libero:
13. Jani Kovacic
10. Miha Plot
Skład :
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Matavz Kamnik i Jan Kozamernik
A: Mitja Gasparini
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Mario Koncilja
A: Alan Sket
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini
Kacper
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 456
Wysłany: 2016-07-24, 13:52
Francja:
Środkowi:
22. Mederic Henry
10. Kevin Le Roux
20. Philippe Tuitoga
1. Kevin Kaba
Atakujący:
21. Mory Sidibe
19. Thibault Rossard
Rozgrywający:
6. Benjamin Toniutti
12. Pierre Pujol
Przyjmujący:
9. Earvin Ngapeth
15. Kevin Tillie
5. Trevor Clevenot
7. Samuel Tuia
Libero:
13. Jenia Grebennikov
23. Mathieu Augas
Skład:
Ś: Kevin Le Roux i Kevin Kaba
A: Thibault Rossard
R: Peirre Pujol
P: Trevor Clevenot i Samuele Tuia
L: Mathieu Augas
Przemas123
Dołączył: 20 Cze 2015 Posty: 165
Wysłany: 2016-07-24, 21:15
Środkowi:
9. Adel Gholami
16. Armin Tashakori
3. Saman Faezi
21. Seyed Desnavi
Atakujący:
10. Amir Ghafour
20. Reza Ghara
Rozgrywający:
17. Javad Karimi
15. Mehdi Mahdavi
Przyjmujący:
2. Mlad Ebadipour
14. Javad Manavinezhad
5. Farhad Ghaemi
18. Pourya Fayazi
Libero:
11. Mehdi Marandi
8. Farhad Zarif
Skład:
Ś: Gholami i Tashakori
A: Ghara
R: Mahdavi
P: Ghaemi i Mirzajanpour
L: Zarif
Leo
Dołączył: 21 Maj 2014 Posty: 417
Wysłany: 2016-07-24, 21:17
Brazylia
Środkowi:
2. Isac Santos
3. Eder
19. Rodrigues
20. Henrique
Atakujący:
4. Wallace
9. Theo
Rozgrywający:
1. Bruno
5. Kreling
Przyjmujący:
17. Willian
10. Thiago Mao
14. Leonardo
13. Thiago
Libero:
18. Diego
11. Felipe
Skład:
Ś: Eder i Isac
A: Theo
R: Bruno
P: Willian i Mao
L: Felipe (P) i Diego (O)
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-07-26, 15:55
Podajcie składy na 5 Kolejkę
Absencje:
Julien Lyneel (Francja)
Mikko Oivanen (Finlandia)
Dejan Vincic (Słowenia)
Jelte Maan (Holandia)
Sam Holt (USA)
Adel Gholami (Iran)
Pertolini
Wiek: 31 Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2016-07-26, 16:37
Bułgaria
Środkowi:
12. Victor Yosifov - 85
3. Teodor Todorov - 84
4. Nikolay Nikolov - 81
19. Krasimir Georgiev - 71
Atakujący:
8. Nikolay Uchikov - 78
9. Danail Milushev - 76
Rozgrywający:
11. Dobormir Dimitrov - 78
14. Georgi Seganow - 76
Przyjmujący:
6. Matey Kaziyski - 90
7. Todor Skrimov - 84
10. Valentin Bratoev - 82
18. Branimir Grozdanov - 74
Libero:
13. Vladislav Ivanov - 76
17. Martin Bozhilov - 71
Skład
Środkowi : Georgiev i Yosifov
Atakujący : Uchikov
Rozgrywający : Dimitrov
Przyjmujący : Skrimov i Grozdanov
Libero : Bozhilov [obrona] i Ivanov [przyjęcie]
taktyka taka sama jak w Będzinie
Kapitan:
1. Matey Kaziyski
2. Tsvetan Sokolov
3. Todor Skrimov
Goloriado
Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 325
Wysłany: 2016-07-26, 20:01
Finland:
15. Matti Oivanen
9. Tommi Sirilla
14. Konsantin Shumov
18. Lassi Nurminen
16. Oli-Pekka Ojansivu
13. Antti Ropponen
2. Eemi Tervaportti
1. Lasse Jylha
10. Urpo Sivula
8. Elviss Krastins
5. Antti Siltala
7. Matti Hiettanen
4. Lauri Kerminen
12. Jan Helenius
Skład:
Śr: Matti Oivanen i Tommi Sirilla
A: Oli-Pekka Ojansivu
R: Eemi Tervaportti
P: Urpo Sivula i Elviss Krastins
L: Lauri Kerminen (P) i Jan Helenius (O)
Szymek
Dołączył: 29 Gru 2015 Posty: 92
Wysłany: 2016-07-26, 21:40
Słowenia :
Środkowi:
4. Alen Pajenk
11. Jan Kozamernik
2. Matavz Kamnik
15. Mario Koncilja
Atakujacy:
6. Mitja Gasparini
5. Alan Sket
Rozgrywający :
19. Matija Jereb
12. Gregor Ropret
Przyjmujacy:
18. Klemen Cebulij
17. Tine Urnaut
16. Jan Klobucar
9. Jan Pokersnik
Libero:
13. Jani Kovacic
10. Miha Plot
Skład :
R: Gregor Ropret
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk i Jan Kozamernik
A: Alen Sket
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Matija Jereb
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik
A: Mitija Gasparini
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini
Kacper
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 456
Wysłany: 2016-07-27, 15:23
Francja:
Środkowi:
22. Mederic Henry
10. Kevin Le Roux
20. Philippe Tuitoga
1. Kevin Kaba
Atakujący:
21. Mory Sidibe
19. Thibault Rossard
Rozgrywający:
6. Benjamin Toniutti
12. Pierre Pujol
Przyjmujący:
9. Earvin Ngapeth
15. Kevin Tillie
5. Trevor Clevenot
7. Samuel Tuia
Libero:
13. Jenia Grebennikov
23. Mathieu Augas
Skład:
Ś: Kevin Le Roux i Kevin Kaba
A: Thibault Rossard
R: Peirre Pujol
P: Trevor Clevenot i Samuele Tuia
L: Mathieu Augas
Leo
Dołączył: 21 Maj 2014 Posty: 417
Wysłany: 2016-07-27, 15:25
Brazylia
Środkowi:
2. Isac Santos
3. Eder
19. Rodrigues
20. Henrique
Atakujący:
4. Wallace
9. Theo
Rozgrywający:
1. Bruno
5. Kreling
Przyjmujący:
17. Willian
10. Thiago Mao
14. Leonardo
13. Thiago
Libero:
18. Diego
11. Felipe
Skład:
Ś: Eder i Isac
A: Theo
R: Bruno
P: Willian i Mao
L: Felipe (P) i Diego (O)