Składy
Autor
Wiadomość
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-07-05, 12:46 Składy
1 Kolejka odbędzie się piatek/sobota. Proszę podawać 14 osobowe kadry
Absencja w kadrze:
Matthias Valkiers (Belgia) - 2 kolejki
Bartosz Bednorz (Polska) - 2 kolejki
Davide Saitta (Włochyy) - 1 Kolejka
REKLAMA
Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2016-07-05, 15:55
Pertolini
Wiek: 31 Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2016-07-05, 15:55
Bułgaria
Środkowi:
12. Victor Yosifov - 85
3. Teodor Todorov - 84
5. Svetoslav Gotsev - 78
19. Krasimir Georgiev - 71
Atakujący:
2. Tsvetan Sokolov - 89
9. Danail Milushev - 76
Rozgrywający:
1. Goergi Bratoev - 80
11. Dobormir Dimitrov - 78
Przyjmujący:
6. Matey Kaziyski - 90
7. Todor Skrimov - 84
16. Metodi Ananiev - 76
18. Branimir Grozdanov - 74
Libero:
13. Vladislav Ivanov - 76
17. Martin Bozhilov - 71
Skład
Środkowi : Yosifov i Georgiev
Atakujący : Milushev
Rozgrywający : Dimitrov
Przyjmujący : Kaziyski i Grozdanov
Libero : Bozhilov [obrona] i Ivanov [przyjęcie]
taktyka taka sama jak w Będzinie
Kapitan:
1. Matey Kaziyski
2. Tsvetan Sokolov
3. Todor Skrimov
Ostatnio zmieniony przez Pertolini 2016-07-05, 21:58, w całości zmieniany 1 raz
Kacper
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 456
Wysłany: 2016-07-05, 21:18
Francja
1. Kevin Kaba
2. David Chaudet
4. Antonin Rouzier
5. Trevor Clevenot
6. Benjamin Toniutti
8. Julien Lyneel
9. Earvin Ngapeth
10. Kevin Le Roux
13. Jenia Grebennikov (L)
14. Franck Laffite
21. Mory Sidibe
22. Mederic Henry
23. Mathieu Augas (L)
24. Thomas Le Vot
Skład:
Ś: Mederic Henry i Kevin Kaba
A: Antonin Rouzier
R: Benjamin Toniutti
P: Trevor Clevenot i David Chaudet
L: Mathieu Augas
Zmiany:
W 2 secie na środku Laffite z Kaba
W 3 Secie na środku Laffite z Henry
w 3 secie na rozegranie wchodzi Le Vot a na przyjęcie Ngapeth za Chaudeta
Franc
Dołączył: 24 Maj 2014 Posty: 345
Wysłany: 2016-07-05, 22:48
Niemcy
1. Christian Fromm
2. Ferdinand Tille (L)
5. Patrick Steurwald
6. Denis Kaliberda
8. Simon Hirsch
9. Ruben Schott
10. Ivan Ferch
12. Bjorn Hohne
13. Markus Steurwald (L)
15. Marcus Bohme
17. Tom Strohbach
18. Tim Broshog
19. Michael Andrei
25. Phillip Jankowski
Skład:
Ś: Marcus Bohme i Michael Andrei
A: Christian Fromm
R: Patrick Steurwald
P: Tom Strohbach i Bjorn Hohne
L: Ferdinand Tille
Matias
Dołączył: 23 Gru 2015 Posty: 61
Wysłany: 2016-07-06, 09:50
Kanada:
1. Dallas Soonias
2. Stephen Gotch
3. Rudy Verhoeff
5, Joshua Howatson
6. Justin Duff
7. Steven Hunt
9. John Gordon Perrin
11. Gavin Schmitt
14. Steven Marshall
15. Dustin Schneider
16. Blair Bann (L)
18. Graham Vigrass
19. Brett Dailey
23. Joshua Klassen (L)
Skład:
Ś: Justin Duff i Graham Vigrass
A: Gavin Schmitt
R: Dustin Schneider
P: Gordon Perrin i Stephen Gotch
L: Joshua Klassen (P) i Blair Bann (O)
Przemas123
Dołączył: 20 Cze 2015 Posty: 165
Wysłany: 2016-07-06, 10:07
Iran
1. Shahram Mahmoudi
2. Milad Ebadipour
3. Saman Faezi
4. Seyed Marouf
5. Farhad Ghaemi
6. Seyed Mousavi
7. Amir Esfandiar
8. Farhad Zarif (L)
9. Adel Gholami
10. Amir Ghafour
11. Mehdi Marandi (L)
14. Javad Manavinzehad
16. Armin Tashakori
17. Javad Karimi
Skład:
Ś: Seyed Mousavi i Armin Tashakori
A: Amir Ghafour
R: Seyed Marouf
P: Javad Manavinezhad i Milad Ebadipour
L: Mehdi Marandi
Szymek
Dołączył: 29 Gru 2015 Posty: 92
Wysłany: 2016-07-06, 10:27
Słowenia :
Środkowi:
4. Alen Pajenk
11. Jan Kozamernik
2. Matavz Kamnik
15. Mario Koncilja
Atakujacy:
6. Mitja Gasparini
5. Alan Sket
Rozgrywający :
8. Dejan Vincic
12. Gregor Ropret
Przyjmujacy:
18. Klemen Cebulij
17. Tine Urnaut
16. Jan Klobucar
9. Jan Pokersnik
Libero:
13. Jani Kovacic
10. Miha Plot
Skład :
R: Dejan Vincic
P: Klemen Cebulij i Tine Urnaut
Ś: Alen Pajenk i Jan Kozamernik
A: Mitja Gasparini
L: Jani Kovacic
ŁAWKA:
R: Gregor Ropret
P: Jan Klobucar i Jan Pokersnik
Ś: Matavz Kamnik
A: Alan Sket
ZMIANY:
W przypadku problemów i bardzo słabej gry
Taktyka : ta sama co dla Politechniki proszę
Kapitan:
Tine Urnaut
Zastępca:
Mitja Gasparini
Ryba
Dołączył: 27 Maj 2014 Posty: 251
Wysłany: 2016-07-06, 10:42
USA
2. Aaron Russell
3. Kyle Russell
5. Sam Holt
6. Taylor Sander
7. Dan McDonnell
9. Benjamin Patch
10. Brian Cook
11. Micah Christenson
12. Carson Clark
16. Dustin Watten (L)
17. Kawika Shoji
18. Maxwell Holt
20. David Smith
22. Erik Shoji (L)
Skład
Ś: Maxwell Holt i David Smith
A: Benjamin Patch
R: Kawika Shoji
P: Aaron Russell i Taylor Sander
L: Erik Shoji
Sebek-KK
Dołączył: 27 Maj 2015 Posty: 150
Wysłany: 2016-07-06, 12:12
Włochy:
1. Simone Buti
3. Thomas Beretta
4. Luca Vettori
5. Osmany Juantorena
6. Simone Giannelli
8. Simone Parodi
9. Ivan Zaytsev
10. Oleg Antonov
11. Simone Anzani
12. Dragan Travica
13. Andrea Giovi (L)
14. Jacopo Massari
16. Matteo Piano
20. Massimo Colaci (L)
Skład
Ś: Thomas Beretta i Simone Anzani
A: Luca Vettori
R: Dragan Travica
P: Jacopo Massari i Osmany Juantorena
L: Massimo Colaci
Goloriado
Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 325
Wysłany: 2016-07-06, 15:53
Ardżentina:
1.Matti Oivanen
2.Tommi Sirilla
3.Konsantin Shumov
4.Oli-Pekka Ojansivu
5.Mikko Oivanen
6.Antti Ropponen
7.Eemi Tervaportti
8.Lasse Jylha
9.Ville Juntura
10.Urpo Sivula
11.Elviss Krastins
12.Antti Siltala
13.Lauri Kerminen (L)
14.Jan Helenius (L)
Skład:
Śr: Tommi Sirilla i Matti Oivanen
A: Mikko Oivanen
R: Eemi Tervaportti
P: Elviss Krastins i Urpo Sivula
L: Lauri Kerminen
Damian112
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 400
Wysłany: 2016-07-06, 19:33
Simon Van de Voorde - 81
Pieter Verhees - 80
Martijn Colson - 73
Pieter Coolman - 79
Henrik Tuerlinckx - 81
Bram van den Dries - 75
Sander Depovere
Stijn D'Hulst - 76
Gertjan Claes - 78
Matthijs Verhanemann - 78
Kevin Klinkenberg - 82
Sam Deroo - 87
Stijin Dejonckheree - 82
Jelle Ribbens - 73
wyjsciowy:
DHulst
Deroo i Klinkenberg
Tuerlinckx
Verhees VD Vorde
Dejonckhere
zmiany przy problemach
Sendric
Dołączył: 28 Maj 2014 Posty: 348
Wysłany: 2016-07-07, 12:50
Rosja
1. Ilya Vlasov
4. Artem Volvich
5. Sergey Grankin
6. Evgeniy Sivozheles
7. Nikolay Pavlov
9. Yuriy Berezhko
10. Alexander Markin
12. Konstantin Bakun
13. Dmitriy Muserskiy
14. Valentin Golubev (L)
15. Roman Bragin (L)
16. Alexander Volkov
19. Egor Kliuka
21. Pavel Pankov
Skład:
Ś: Dmitriy Muserskiy i Ilya Vlasov
A: Nikolay Pavlov
R: Sergey Grankin
P: Egor Kliuka i Evgeniy Sivozheles
L Roman Bragin (P) i Valentin Golubev (O)
Simon
Dołączył: 21 Maj 2014 Posty: 308
Wysłany: 2016-07-07, 13:09
Serbia
1. Nikola Kovacevic
2. Uros Kovacevic
4. Nemanja Petric
5. Nikola Jovovic
6. Lazar Kolaric (L)
7. Dragan Stankovic
9. Stefan Okosenovic
10. Milos Nikic
13. Mihailo Mitic
16. Sasa Starovic
18. Marco Podrascanin
19. Nikola Pekovic (L)
20. Srecko Lisinac
22. Aleksandar Okolic
Skład:
Ś: Marco Podrascanin i Dragan Stankovic
A: Stefan Okosenovic
R: Mihailo Mitic
P: Milos Nikic i Nikola Kovacevic
L: Nikola Pekovic
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-07-10, 20:27
2 Kolejka odbędzie się w najbliższych dniach, prosze o szybkie podanie składu
Absencja w kadrze:
Matthias Valkiers (Belgia) - 1 kolejki
Bartosz Bednorz (Polska) - 1 kolejki
Aaron Russel (USA) - 1 Kolejka
Alen Pajenk (Słowenia) - 3 Kolejki
Maxim Mikhailov (Rosja) - 1 kolejka
Luke Perry (Australia) - 2 Kolejki
Pertolini
Wiek: 31 Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2016-07-10, 20:42
Bułgaria
Środkowi:
12. Victor Yosifov - 85
3. Teodor Todorov - 84
5. Svetoslav Gotsev - 78
19. Krasimir Georgiev - 71
Atakujący:
2. Tsvetan Sokolov - 89
9. Danail Milushev - 76
Rozgrywający:
1. Goergi Bratoev - 80
11. Dobormir Dimitrov - 78
Przyjmujący:
6. Matey Kaziyski - 90
7. Todor Skrimov - 84
16. Metodi Ananiev - 76
18. Branimir Grozdanov - 74
Libero:
13. Vladislav Ivanov - 76
17. Martin Bozhilov - 71
Skład
Środkowi : Todorov i Gotsev
Atakujący : Sokolov
Rozgrywający : Bratoev
Przyjmujący : Skrimov i Ananiev
Libero : Bozhilov [obrona] i Ivanov [przyjęcie]
taktyka taka sama jak w Będzinie
Kapitan:
1. Matey Kaziyski
2. Tsvetan Sokolov
3. Todor Skrimov