Składy
Autor
Wiadomość
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-08-02, 22:13
Prosze podać składy na 3 kolejke
REKLAMA
Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2016-08-03, 00:23
Pertolini
Wiek: 31 Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2016-08-03, 00:23
Bułgaria
Środkowi:
12. Victor Yosifov - 85
3. Teodor Todorov - 84
4. Nikolay Nikolov - 81
5. Svetoslav Gotsev - 78
Atakujący:
2. Tsvetan Sokolov - 89
8. Nikolay Uchikov - 78
Rozgrywający:
11. Dobormir Dimitrov - 78
14. Georgi Seganow - 76
Przyjmujący:
6. Matey Kaziyski - 90
7. Todor Skrimov - 84
10. Valentin Bratoev - 82
18. Branimir Grozdanov - 74
Libero:
13. Vladislav Ivanov - 76
17. Martin Bozhilov - 71
Skład
Środkowi : Yosifov i Nikolov
Atakujący : Sokolov
Rozgrywający : Dimitrov
Przyjmujący : Skrimov i Kaziyski
Libero : Bozhilov [obrona] i Ivanov [przyjęcie]
taktyka taka sama jak w Będzinie
Kapitan:
1. Matey Kaziyski
2. Tsvetan Sokolov
3. Todor Skrimov
Franc
Dołączył: 24 Maj 2014 Posty: 345
Wysłany: 2016-08-03, 11:31
Środkowi:
15. Marcus Bohme
18. Tim Broshog
19. Michael Andrei
20. Jakub Gunthor
Atakujący:
8. Simon Hirsch
Rozgrywający:
11. Lukas Kampa
5. Patrick Steurwald
Przyjmujący:
17, Tom Strohbach
1. Christian Fromm
12. Bjorn Hohne
6. Denis Kaliberda
9. Ruben Schott
Libero:
13, Markus Steurwald
14. Thilio Spath
Kapitan:
1. Marcus Bohme
2. Denis Kaliberda
3. Patrick Steurwald
Skład:
Ś: Marcus Bohme i Michael Andrei
A: Simon Hirsch
R: Lukas Kampa
P: Bjorn Hohne i Christian Fromm
L: Markus Steurwald (P) i Thilio Spath (O)
Damian112
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 400
Wysłany: 2016-08-03, 18:42
imon Van de Voorde - 81
Pieter Verhees - 80
Martijn Colson - 73
Pieter Coolman - 79
Henrik Tuerlinckx - 81
Bram van den Dries - 75
Matthias Valkiers - 80
Stijn D'Hulst - 76
Gertjan Claes - 78
Matthijs Verhanemann - 78
Kevin Klinkenberg - 82
Sam Deroo - 87
Stijin Dejonckheree - 82
Jelle Ribbens - 73
wyjsciowy:
Valkiers
Deroo i Klinkenberg
Tuerlinckx
Verhees VD Vorde
Dejonckhere
zmiany przy problemach
Leo
Dołączył: 21 Maj 2014 Posty: 417
Wysłany: 2016-08-03, 22:04
Brazylia:
1. Bruno
2. Isac
3. Eder
5. Kreling
6. Visotto
9. Theo
10. Mao
11. Felipe (L)
13. Thiago
14. Leonardo
16. Lucas
17. Willian
18. Diego (L)
19. Rodrigues
Skład:
Ś: Isac i Rodrigues
A: Theo
R: Bruno
P: Thiago i Willian
L: Felipe (P) i Diego (O)
Przemas123
Dołączył: 20 Cze 2015 Posty: 165
Wysłany: 2016-08-03, 22:05
Iran:
1. Shahram Mahmoudi
3. Saman Faezi
5. Farhad Ghaemi
7. Amir Esfandiar
9. Adel Gholami
11. Mehdi Marandi (L)
12. Mojtaba Mirzajanpour
13. Amir Berzagari
15. Mehdi Mahdavi
16. Armin Tashakori
17. Javad Karimi
19. Abdolreza Alizadeh (L)
20. Reza Ghara
21. Seyed Desnavi
Skład:
Ś: Seyed Desnavi i Adel Gholami
A: Reza Ghara
R: Mehdi Mahdavi
P: Emir Esfandiar i Amir Berzegari
L: Abdolreza Alizadeh
Sebek-KK
Dołączył: 27 Maj 2015 Posty: 150
Wysłany: 2016-08-03, 22:06
Włochy
1. Simone Buti
3. Thomas Beretta
4. Luca Vettori
5. Osmany Juantorena
6. Simone Giannelli
7. Salvatore Rossini (L)
8. Simone Parodi
9. Ivan Zaytsev
10. Oleg Antonov
11. Simone Anzani
12. Dragan Travica
14. Matteo Piano
16. Filippo Lanza
20. Massimo Colaci (L)
Skład:
Ś: Thomas Beretta i Simone Buti
A: Ivan Zaytsev
R: Simone Gianelli
P: Simone Parodi i Filippo Lanza
L: Salvatore Rossini
Sendric
Dołączył: 28 Maj 2014 Posty: 348
Wysłany: 2016-08-03, 22:08
Rosja
1. Ilya Vlasov
4. Artem Volvich
6. Evgeniy Sivozheles
7. Nikolay Pavlov
10. Alexander Markin
11. Dmitriy Scherbinin
12. Konstantin Bakun
13. Dmitriy Muserskiy
14. Valentin Golubev (L)
15. Roman Bragin (L)
19. Egor Kliuka
20. Dmitriy Volkov
21. Pavel Pankov
Skład:
S: Ilya Vlasov i Artem Volvich
A: Dmitriy Musreskiy
R: Pavel Pankov
P: Egor Kliuka i Alexander Markin
L: Roman Bragin
Sebek-KK
Dołączył: 27 Maj 2015 Posty: 150
Wysłany: 2016-08-03, 22:09
Serbia
1. Nikola Kovacevic
6. Lazar Kolaric (L)
7. Dragan Stankovic
8. Marko Ivovic
9. Stefan Okosenovic
10. Milos Nikic
13. Mihailo Mitic
15. Ivan Kostic
16. Sasa Starovic
17. Konstantin Cupkovic
18. Marco Podrascanin
19. Nikola Pekovic (L)
20. Srecko Lisinac
22. Aleksandar Okolic
Skład:
Ś: Marco Podrascanin i Aleksandar Okolic
A: Sasa Starovic
R: Ivan Kostic
P: Milos Nikic i Marko Ivovic
L: Nikola Pekovic
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-08-04, 10:43
Proszę podać składy na półfinały
Pertolini
Wiek: 31 Dołączył: 24 Wrz 2015 Posty: 221
Wysłany: 2016-08-04, 13:32
Bułgaria
Środkowi:
12. Victor Yosifov - 85
3. Teodor Todorov - 84
4. Nikolay Nikolov - 81
5. Svetoslav Gotsev - 78
Atakujący:
2. Tsvetan Sokolov - 89
8. Nikolay Uchikov - 78
Rozgrywający:
11. Dobormir Dimitrov - 78
14. Georgi Seganow - 76
Przyjmujący:
6. Matey Kaziyski - 90
7. Todor Skrimov - 84
10. Valentin Bratoev - 82
18. Branimir Grozdanov - 74
Libero:
13. Vladislav Ivanov - 76
17. Martin Bozhilov - 71
Skład
Środkowi : Yosifov i Nikolov
Atakujący : Sokolov
Rozgrywający : Dimitrov
Przyjmujący : Skrimov i Kaziyski
Libero : Bozhilov [obrona] i Ivanov [przyjęcie]
taktyka taka sama jak w Będzinie
Kapitan:
1. Matey Kaziyski
2. Tsvetan Sokolov
3. Todor Skrimov
Franc
Dołączył: 24 Maj 2014 Posty: 345
Wysłany: 2016-08-05, 12:37
Środkowi:
15. Marcus Bohme
18. Tim Broshog
19. Michael Andrei
20. Jakub Gunthor
Atakujący:
8. Simon Hirsch
Rozgrywający:
11. Lukas Kampa
5. Patrick Steurwald
Przyjmujący:
17, Tom Strohbach
1. Christian Fromm
12. Bjorn Hohne
6. Denis Kaliberda
9. Ruben Schott
Libero:
13, Markus Steurwald
14. Thilio Spath
Kapitan:
1. Marcus Bohme
2. Denis Kaliberda
3. Patrick Steurwald
Skład:
Ś: Marcus Bohme i Tim Broshog
A: Simon Hirsch
R: Patrick Steurwald
P: Bjorn Hohne i Denis Kaliberda
L: Markus Steurwald (P) i Thilio Spath (O)
Damian112
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 400
Wysłany: 2016-08-05, 15:24
imon Van de Voorde - 81
Pieter Verhees - 80
Martijn Colson - 73
Pieter Coolman - 79
Henrik Tuerlinckx - 81
Bram van den Dries - 75
Matthias Valkiers - 80
Stijn D'Hulst - 76
Gertjan Claes - 78
Matthijs Verhanemann - 78
Kevin Klinkenberg - 82
Sam Deroo - 87
Stijin Dejonckheree - 82
Jelle Ribbens - 73
wyjsciowy:
Valkiers
Deroo i Klinkenberg
Tuerlinckx
Verhees VD Vorde
Dejonckhere
zmiany przy problemach
Sendric
Dołączył: 28 Maj 2014 Posty: 348
Wysłany: 2016-08-05, 17:04
Rosja
1. Ilya Vlasov
4. Artem Volvich
6. Evgeniy Sivozheles
7. Nikolay Pavlov
10. Alexander Markin
11. Dmitriy Scherbinin
12. Konstantin Bakun
13. Dmitriy Muserskiy
14. Valentin Golubev (L)
15. Roman Bragin (L)
19. Egor Kliuka
20. Dmitriy Volkov
21. Pavel Pankov
Skład:
S: Ilya Vlasov i Dmitriy Muserskiy
A: Nikolay Pavlov
R: Alexander Butko
P: Egor Kliuka i Evgieniy Sivozheles
L: Roman Bragin
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2016-08-05, 22:29
Podajcie składy na finał i mecz o 3 miejsce