Polska Liga Siatki Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Volleyball Manager
Autor Wiadomość
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-07-17, 09:22   Volleyball Manager  

Zapewne wiecie co to za gra :) Kim gracie który sezon, jaki skład, jakie sukcesy? Ja ostatnio gram Resovią, zdobyłem Puchar Polski i zostałem vice mistrzem kraju, w lidze mistrzów nic nie osiągnałem. Rozpoczął się 2 sezon z klubu odszedł Peter Veres, Krzysztof Ignaczak, Dawid Konarski, na ich miejsce pozyskałem Pawła Ruska, Adriana Staszewskiego i Jana Króla. A u was jak tam?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 24 Maj 2014
Posty: 353
Wysłany: 2014-07-17, 10:41     

 
     
Mariusz_Ols 

Dołączył: 24 Maj 2014
Posty: 353
Wysłany: 2014-07-17, 10:41     

Nigdy zbyt długo w jednym 'savie' nie pograłem bo minusem dla mnie w VM jest brak widoku czy oferta dla danego zawodnika jest wystarczająca. Gracz zbyt długo się zastanawia nad ofertą, rezygnuje i potem mam kłopoty z dobraniem wzmocnień. Czasem bawię się własnym klubem. A z innej beczki, skoro temat dotyczy VM, jakie były Wasze pierwsze doświadczenia z tego typu forum? ^^

Ja paiętam jak grałem w podobnym forum 4 lata temu, 10 ekip, bez reprezentacji. Prowadziłem wtedy Skrę Bełchatów chociaż podziw wzbudzał niejaki Kamilinho, który prowadząc JW miał taki skład, że żaden obecny by mu nie mógł zrobić krzywdy :D
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-07-17, 11:32     

Grałem na 2 tego typach forum. Pierwsze to prowadziłem Resovię miałem czadowy skład miałem mistrzostwo w kieszeniu 10 punktów nad skrą i nie wiem czy to był spisek czy wpadki, ale przegrywałem 5 meczy po kolei i mistrzem została Skra, zdenerwowałem się bo w takim składzie jaki Skra miała to nie było na medal szans.

Drugie było to świetnie rozwinięte 3 ligi, włoska, Rosyjska i Polska, prowadziłem Marmi Lanza Verona, odbyła się 1 kolejka i nagle Nikogo nie ma na forum. :)
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-07-17, 11:35     

No i oczywiście założyłem swój manager, który okazaał się niezłym strzałem, pierwszy sezon minął bardzo płynnie i szybko. Postanowiliśmy usunąć i wstrzymać pracę na pare tygodni, wróciliśmy i strona była nieaktualna, więc znowu praca od nowa, kilku starych graczy wróciło, większość zrezygnowała.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Współpraca
Image and video hosting by TinyPic
TOP50 Gry
Gry w przeglądarce
Toplista pbf - Toplista.eu
Image and video hosting by TinyPic