Polska Liga Siatki Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Biuro
Autor Wiadomość
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 18:53   Biuro  

......
 
     
REKLAMA

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 18:55     

 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 18:55     

Klub musi pozyskać:
- Młodego przyjmującego w razie jakiej kolwiek kontuzji lub niedyspozycji zawodnika.
- Młodego rozgrywającego w razie jakiej kolwiek kontuzji lub niedyspozycji zawodnika.
- Niezłego libero w razie kotnuzji Pawła.
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-11-02, 17:31     

Klub opuszczą po sezonie:
Guillaume Samica
Kacper Turoboś
Dawid Konieczny
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-12-15, 10:46     

Cel na sezon:
Mistrzostwo Polski
Puchar Polski
Liga Mistrzów
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2015-03-24, 11:48     

Klub po sezonie opuszczą:
Jędrzej Maćkowiak
Fabian Drzyzga
Milos Nikić
Łukasz Pietrzak
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-12, 21:35     

Sezon 2016 - Odchodzą

- Bruno Rezende
POWÓD: "Nie chcę gry na zmianę, ani mi, ani Nicolasowi to się nie podoba, chcę opuścić klub. Dziękuję za spędzony sezon. "

- Andrzej Wrona
POWÓD: "Spędziłem miłe chwile w Bełchatowie i z tego się niezmiernie cieszę, lecz sądzę, że za mało gram. Chciałbym to robić częściej, dlatego liczę, na zmianę klubu. "

- Olieg Achrem
POWÓD: "Następny sezon będzie moim ostatnim w karierze. Chciałbym spędzić je w azjatyckim miejscu. Dostałem informację o transferze z Japonii i Korei Południowej. Warunki zaoferowanie mi są świetnie. Dziękuję za świetne spędzone 4 lata w Bełchatowie, DZIĘKUJĘ! "

- Adam Surgut
POWÓD: "Jestem młodym zawodnikiem i w ogóle nie mam szansy granie. Chcę zmienić otoczenie, bo jestem tutaj jako dopełnienie kadry, a mam szansę na rozwinięcie się."
 
     
Uszy

Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 207
Wysłany: 2015-12-15, 21:37     

Andrzej Wrona?
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2016-06-05, 07:13     

Sezon 2017 - Odchodza:

- Maxwell Holt
POWOD: "Nie chce przedluzac kontraktu, chcialbym odejsc do innej ligi i sprobowac nowego wyzwania. Dziekuje za te dobre chwile ktore tutaj spedzilem."

- Nikola Jovovic
POWOD: "Nie chce wiecej nic dodac, po sezonie rozwiazuje kontrakt i jestem wolnym zawodnikiem. Nie bede nawet dziekowac, za siedzenie na lawce."

- Bartosz Kurek
POWOD: "Czy to Resovia, czy to Skra, ja znow na lawce. Juz mnie to denerwuje i chce odejsc i pograc za granica."

- Facundo Conte
POWOD: "No trzeba bylo sie kiedys pozegnac i jest na to czas. Chce zagrac w lepszym klubie, dostawalem juz informacje o zainteresowaniach i zostalem skuszony przez jedna druzyne. "

- Pawel Filipowicz
POWOD: "Chce odejsc z klubu w tym momencie. Nawet kiedy Pawel by kontuzjowany, to i tak bylem pomijany w selekcji skladu."

- Maciej Muzaj
POWOD: "Czuje ze Belchatowie nie bede za kilka wazna postacia. Chce odejsc i zagrac juz w innym klubie. Dziekuje za pare chwil, zwlaszcza jedna. Przy panu sie tak rozwinalem. "

- Krzysztof Bienkowski - wypozycznie
POWOD: "Chce odejsc na wypozyczenie i jeszcze troche nabrac doswiadczenia i ogrania."
 
     
Damian112

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 400
Wysłany: 2016-06-05, 09:22     

Maxwell Holt dziękuje za wszystkie wspólne chwile i sukcesy, szkoda że nie chcesz przedłużyc kontraktu.
Nikola Jovović panu dziękujemy, myśleliśmy że to będzie lepszy transfer.
Bartosz Kurek ma ważny kontrakt jest szykowany na 1 pprzyjmującego w przyszłym sezonie i klub nie zgadza się na rozwiązanie kontraktu.
Facundo Conte - zapłacisz pieniądze za rozwiązanie - odejdziesz.
Paweł Filipowicz - Dziękujemy. Good Bye
Maciej Muzaj - Maciek przy dobrych wiatrach będzie niedługo podstawowym zawodnikiem PGE Skry, wsadziliśmy w niego tyle serca i dobra by się ogyrwał, więc nigdzie go nie puszczamy, ma ważny kontrakt
KRzysztof Bieńkowski - oczywiscie dostaniesz szanse na wypozyczniach.
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2016-06-08, 11:59     

Bartosz Kurek: "Chcę rozwiązać sam kontrakt. To co się działo rok temu i w poprzednich sezonach, nie napaja mi optymizmem by szybko wrócić. Chcę odejść."

Maciej Muzaj: "Zostać mogę, ale pod warunkiem gry. Lub nawet moze pan wypożyczyć mnie."
 
     
Damian112

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 400
Wysłany: 2016-06-08, 20:20     

Bartosz Kurek - zapłacisz duże pieniadze za zerwanie, odejdziesz, czekamy na propozycję.
Maciej Muzaj - zostanie Pan wypożyczony za granicę by grać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Współpraca
Image and video hosting by TinyPic
TOP50 Gry
Gry w przeglądarce
Toplista pbf - Toplista.eu
Image and video hosting by TinyPic