Polska Liga Siatki Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Fraizer
2016-06-08, 19:23
Biuro
Autor Wiadomość
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 19:20   Biuro  

.........
 
     
REKLAMA

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 19:21     

 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 19:21     

Klub pozyskać musi.
- Polskiego atakującego
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-11-02, 17:36     

Klub opuszczą po sezonie:
David Fiel Rodriguez
Łukasz Polański
Sławomir Jungiewicz
Piotr Adamski
Piotr Orczyk
Jiri Kovar
Tutsuya Fukuzawa
Bartosz Sufa
Jenia Grebennikov
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-12-15, 10:47     

Cel na sezon:
Awansować do Play Off
Półfinał Puchar Polski
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2015-03-24, 11:51     

Klub opuszczą po sezonie:
Dmytro Pashytskyy
Mateusz Plutka
Bartłomiej Matejczyk
Nicolas Marechal
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-14, 19:50     

Sezon 2016 - Odchodzą:

- Tim Broshog
POWÓD: "W Kielcach jestem już 4 rok. Nie mogę nic powiedzieć o klubie, lecz w tym momencie nie jestem zadowolony z postawy trenera. Od początku sezonu Gauna grał i moim zdaniem lepiej bym się spisywał od niego. Chcę odejść i zacząć grę w nowym klubie. Dziękuję za współpracę!"

- Dawid Dryja
POWÓD: "Zastanawiałem się sporo i chcę odejść z klubu. Chcę zmienić otoczoną mnie przyrodę. W Kielcach czułem się jak w domu, ale potrzebuję nowego klubu. Czas przyszedł na zmianę."

- Piotr Milewski
POWÓD: "Od początku mojego pobytu w Kielcach nie czułem się dobrze. Jednak zostałem bo miałem nadzieję na grę. Do klubu przyszli Thiago i Simon. Wiedziałem, że już sobie nie pogram. Byłem negatywnie nastawiony, bo wiedziałem, że to mój ostatni sezon tutaj. Lubię często zmieniać otoczenie."

- Oleg Antonov
POWÓD: "Do Kielc przychodziłem jak człowiek, który musi się odbudować. Uważam, że się odbudowałem! Jestem gotowy do gry na najwyższym poziomie, a Effector mi tego nie da. Dziękuję działaczom klubu, bo to oni doprowadzili mnie do takiej dyspozycji. "
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2016-06-01, 15:29     

Sezon 2017 - Odchodzą:

- Konstantin Shumov
POWÓD: "Witam trenerze, zadzwonili do mnie w trakcie sezonu ludzie z mojego kraju, zapytali czy nie chciałbym wrócić do rodowitej ligi. Było to w połowie sezonu i to przyjąłem, chcę wrócić do Finlandii i tam grać do końca kariery."

- Dawid Gunia
POWÓD: "Witam, zastanawiałem się długo nad pobytem w Kielcach i grą w 2 lidze. Doszedłem do wniosku, że gdybym dostał ofertę z innego klubu, to ją przyjmę, a jeśli nie będzie zainteresowań, to zostanę."

- Sebastian Kuhner
POWÓD: "Gdy przyszedłem do Kieleckiego Effectoru, liczyłem, że będę grał bardzo dużo. Pod koniec okienka klub wypożyczył Maćka Stępnia. Graliśmy po połowie sezonu, a w kontrakcie napisane było że będę 1 rozgrywającym. Nie chcę grać w lidze niżej, ponieważ mam za wysokie umiejętności."

- Maarten van Garderen
POWÓD: " Panie trenerze, ten zsezon nie był dobry w moim wykonaniu. Nie czuję się dobrze w Polsce, chciałbym opuścić kraj jak najszybciej jest to możliwe. "

- Rafał Buszek
POWÓD: "Przysedłem do klubu, miałem być liderem. Zrobiłem co w mojej mocy, ale klub nie utrzymał się w Pluslidze. Nie chcę grać w klasie niżej, ponieważ jestem zawodnikiem który może zagrać w lepszych klubach. Dziękuję za sezon"
 
     
Goloriado 

Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 325
Wysłany: 2016-06-05, 10:57     

Konstantin Shumov - Jak najbardziej rozumiem. Szanuję i doceniam to, że chcesz dokończyć swoją karierę w rodzimym kraju. Dziękuję za grę w klubie i życzę powodzenia.

Dawid Gunia - Nie mam zamiaru narzucać swoich zamiarów, ale według mnie twoje umiejętności są zbyt duże aby grać w 2. lidze. Powiem tak - szanuję twoje danie i jeżeli jakiś klub z Plusligi się zgłosi to jak najbardziej pozwolę ci odejść, jednak jeżeli zdecydujesz się pozostać - ucieszę się, gdyż jesteś pewniakiem w moim składzie.

Sebastian Kuhner - Szanuję twoją decyzję. Wybacz że zaszła taka sytuacja, nie kwestionuję twoich umiejętności, ale dla mnie ważne jest to, aby polscy zawodnicy grali jak najczęściej i jak najwięcej. Rozumiem, że nie masz zamiaru grać w klubie z 1. ligi, dlatego życzę ci jak najlepiej i powodzenia w karierze.

Maarten van Garderen - Rozumiem, każdy miał wzloty i upadki. Jeżeli uważasz, że za granicami Polski odbudujesz swoją kondycję i zaczniesz grać lepiej - zgadzam się. Pamiętaj, że będziemy cię dobrze wspominać.

Rafał Buszek - Masz rację, byłeś liderem i to niekwestionowanym. Prawda jest też taka, że aby klub grał dobrze potrzebna jest współpraca. Widocznie pozostali chłopaki z drużyny nie "związali" się ze sobą i nie było zbyt dobrego zgrania, dlatego też mogłeś czuć się pod kreską. Zdaję sobie sprawę, że twoje umiejętności są na poziomie PlusLigi, dlatego życzę ci powodzenia w karierze.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Współpraca
Image and video hosting by TinyPic
TOP50 Gry
Gry w przeglądarce
Toplista pbf - Toplista.eu
Image and video hosting by TinyPic