Polska Liga Siatki Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Fraizer
2015-12-22, 09:42
Biuro
Autor Wiadomość
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 19:23   Biuro  

.....
 
     
REKLAMA

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 19:24     

 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 19:24     

Klub Pozyskać musi:
- Środkowego, lepszegood Marcyniaka
- Rozgrywającego, lepszego od Janusza.
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-10-23, 20:57     

W następnym sezonie do klubu wróci Michał Bąkiewicz.
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-11-02, 17:38     

Klub opuszczą po sezonie:
Łukasz Perłowski
Bartosz Bednorz
Miłosz Hebda
Wojciech Ferens
Paweł Siezieniewski
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-12-15, 10:50     

Cel na sezon:
Obronić miejsce Mistrzostw Polski
Ćwierćfinał Pucharu Polski
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2015-03-24, 11:54     

Klub opuszczą po sezonie:
Mateusz Bieniek
Grzegorz Pająk
Kacper Turoboś
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-14, 18:54     

Sezon 2016 - Odchodzą:

- Mateusz Musioł
POWÓD: "Częstochowa w tym roku spada do niższej ligi. Osobiście uważam, że podszkoliłem się i nie zasługuję na niższą ligę. Uważam, że w nie jednym klubie grałbym w 1 składzie. Słaby był sezon, ale i tak dziękuję, bo to pan i pański zarząd pokazał mi siatkarską drogę."

- Jean Patry Lebot
POWÓD: "Przyszedłem razem do klubu z Jeremy Mouielem. On grał już w Polskiej lidze i namówił mnie na przyjście tutaj. Obaj nie pokazaliśmy na co nas stać. Te pół roku były dla mnie ciężkie, chcę wrócić do Francji i tam kontyunuować siatkówkę."

- Dawid Konarski
POWÓD: "W AZSie byłem liderem. Jednak nie udźwignąłem ciężaru, mieliśmy słaby, młody skład. chciałem pokazać moje umiejętności i udźwignąć ciężar i zagrać w playoffach. Jednak od początku graliśmy dno i już wiedziałem, że nie utrzymamy się w lidze. Z klubu odchodzę z powodu moich umiejętności, które są za wysokie na niższą ligę."

- Konrad Buczek
POWÓD: "W Częstochowie mieszkam od bardzo dawna. Związałem się z klubem i miastem. Klub niestety zagra w niższej lidze, a ja nie zamierzam obniżać poziomu gry. Napracowałem się latami by grać w pluslidze i nie chcę zmarnować tego."

- Dominik Miarka
POWÓD: "Jestem w takiej samej sytuacji co Konrad. Szkoda mi tego odejścia, ale tak samo nie chcę zaniżać umiejętności. Życzę powodzenia w awansie do Plusligi i liczę, że wrócę tutaj na stare śmieci."

- Bartosz Wojtal (wypożyczenie)
POWÓD: "Trenerze.... Chciałbym odejść na rok z klubu i zagrać w moim rodzinnym mieście - Warszawie. Nie koniecznie będzie tu klub Politechniki, ale być może 2 ligowa Legia, Metro, czy też Mos Wola. Liczę, że uszanuje pan, moja decyzję."

- Jakub Zabłocki
POWÓD: "Eksperci mówili mi, że jestem przyszłością polskiej siatkówki. Także w tym momencie mówią mi bym zmienił otoczenie. Nie chcę zanikać w 1 lidze, chcę się rozwijać i grać. "
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2016-06-05, 07:45     

Sezon 2017 - Odchodza:

- Jedrzej Mackowiak
POWOD: "Nie bede przedluzal kontraktu, nie zbyt dobrze mi sie zyje w srodowisku klubowym jak i miastowym. "

- Rafal Faryna
POWOD: "Przegralem rywalizacje z Mateuszem Malinowskim, ktory jest najlepszy na razie w tej lidze. Ciezko mi bylo go wygryzc, ale chce sie odgryzc w innym klubie. Dziekuje."

- Kacper Gonciarz
POWOD: "Doszlo miedy nami do malej sprzeczki, chce przeprosic i odejsc w zgodzie. Nie chce przedluzac kontraktu."

- Tomasz Smolana
POWOD: "W tym sezonie nie zagralem ani jednego meczu! Zal mi bylo ogladac chlopakow z band reklamowych. Odchodze i na pewno nie podam panu reki."
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Współpraca
Image and video hosting by TinyPic
TOP50 Gry
Gry w przeglądarce
Toplista pbf - Toplista.eu
Image and video hosting by TinyPic