Polska Liga Siatki Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Wywiady
Autor Wiadomość
Simon

Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 308
Wysłany: 2015-02-08, 18:47   Wywiady  

Proszę, aby każdy odpowiedział na te kilka pytań.

1. Jak pan ocenia grę swojej drużyny ?
2. W skali od 1 do 10, proszę opisać poziom plusligi w tym roku.
3. Kto najbardziej zaskakuje do tej pory, a kto zawodzi?
4. Najlepszy zawodnik zespołu, proszę opisać dlaczego.
5. Kto wygra fazę zasadniczą, dlaczego?
6. Jak pan ocenia szansę naszych zespołów w Lidze Mistrzów i Pucharze CEV?
7. Co sądzi pan o Pucharze Polski?
8. Zamiaruje pan kogoś pozyskać w połowie sezonu?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 308
Wysłany: 2015-02-08, 19:00     

 
     
Simon

Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 308
Wysłany: 2015-02-08, 19:00     

1. Nie mogę być do końca zadowolony. Liczyłem, że na pół metku, będziemy w czołówce, a tu jednak zajmujemy 8 miejsce. W środku jest wielki tłok, także walka o PLAY OFFY zapowiada się ciekawie.
2. Oceniam na 9+, nrazie lideruje Zaksa, ale po piętach depczy jej Skra, Resovia, oraz BBTS Bielsko-Biała
3. Wielkie zaskoczonie, to miejsce w tabeli BBTSu Bielsko-Biała, zajmują oni 3 miejsce. Grają narazie doskonale, mają świetnie ułożony skład, ale nie sądziłbym, aby obronili do końca sezonu tą lokatę. Zawodzi Mistrz Polski, Indykpol Olsztyn. Kupili masę nowych zawodników i narazie korzyści to nie przyniosło, ale ich gra wygląda co raz lepiej.
4. Piotr Łukasik - chłopak przed sezonem miał być rezerwowym, a tymczasem jest wielką strzelbą. Został zauważony przez trenera Reprezentacji Polski Sławomira Gerymskiego.
5. Walka toczyć się będzie jeszcze przez kilkanaście kolejek, w bezpośrednim meczu Zaksa ograła ekipę Raula Lozano, ale do walki na pewno się wmiesza Asseco Resovia Rzeszów.
6. PGE Skra Bełchatów jest faworytem w Lidze Mistrzów, rok temu odpadła dosyć niespodziewanie z VFB Friedrischafen, z ówczesnymi triumfatorami tej edycji. Jeżeli chodzi o pozostałe klubu w Lidze Mistrzów, ciężką grupę ma drużyna z Olsztyna, będzie ciężko wyjść z niej, w dodatku klub przeżywa kryzys. Jeśli chodzi o Puchar CEV to obie nasze drużyny są faworytami i po cichu liczę, że będzie Polski Finał.
7. Zwycięstwo w Pucharze Polski zapewnia udział w Lidze Mistrzów. Nikt nie powinien lekceważyć tego turnieju, bo nagroda jest niesamowita, rok temu sytuację wykorzystała ekipa Piotra Poskrobki, której ciężko idzie udział w prestiżowym turnieju.
8. Nie, negocjowałem z trenerem Politechniki o wymianie środkowych jednak nie doszliśmy do porozumienia.
 
     
Kacper

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 456
Wysłany: 2015-02-08, 22:01     

1. Jestem zaskoczony postawą gry moich chłopaków, wydaliśmy sporo pieniędzy, aby obronić tytuł mistrzowski. Niestety z taką grą nie mamy szans na medal w rozgrywkach. Zajmujemy odległe 6 miejsce. Ostatnie jednak mecze pokazały, że potrafimy grać w siatkówkę, mam nadzieję, że wyjdziemy teraz na prostą.

2. Jest to liczba 10. Niesamowita walka toczy się o miejsce 1, oraz o miejsce w PlayOffach, żadna drużyna nie może być pewna bytu w walce o mistrzostwo. Odstają 2 kluby, Effector i Transfer, którzy nie mają składu tak silnego jak inni rywale.

3. Zacznę od zawodu. Jesteśmy my tym klubem. Stawiano nas w roli faworyta, a my mamy problem z wygraniem łatwych meczy. Straciliśmy sporo punktów, jednak ostatnie wygrane dały nam nadzieję na lepszą grę. Niespodzianką hm... na pewno wysokie 3 miejsce do tej pory BBTSu, ale jednak największym zaskoczeniem jest liderowanie Zaksy, ograli vicelidera Skrę i nie znacznie przegrali z Resovią. Grają w tym roku dobrą siatkówkę, widać, ze transfery w tym roku im się udały.

4. Trudno powiedzieć, praktycznie co mecz rotowałem składem, by znaleźć odpowiednie ustawienie. Jeżeli mam w tym momencie powiedzieć kto jest w drużynie najlepszy, to Marcin Waliński. Przyszedł do nas w tym sezonie, miał trudne początki, ale gra dobrze, oczwyiście stać go na lepszą grę. Jestem bardzo zaszokowany postawą Kevina Le Roux i Michała Kubiaka. Sezon jest długi, więc liczę, że przypomnie się chłopakom gra z zeszłego sezonu.

5. Ciężkie pytanie, ale najlepszy skład ma Skra, jeżeli zawodnikom z Zaksy uda się podtrzymać świetną formę to ich nie skreślam. Namieszać mogą takie zespoły jak Resovia, BBTS i Jastrzębski Węgiel, który także po fatalnym początku gra co raz lepiej.

6. Nasz klub uczestniczy w Lidze Mistrzów i zacznę od tego, że mamy bardzo silną grupę, Halkbank i Tours VB, dwa świetne kluby. Duże szanse na wygranie tej edycji ma Skra Bełchatów. Mają trudnego rywala w grupie, również faworyta do sięgnięcia po trofeum Biełgorod. Liczę, że w grupie namiesza ekipa z Gdańska. Awansowali dosyć szczęśliwie i oby nie zmarnowali takiej szansy. Jeśli chodzi o Puchar CEV, to liczy się zwycięstwo jednej z Polskich ekip.

7. Wiadomo, my 3 rok z rzędu odpuszczamy Puchar Polski, osobiście uważam, że ten turniej nie ma najmniejszego sensu. Wiem, ze jest przepustką do Ligi Mistrzów, ale dla moich chłopaków, kiedy w dodatku poszukujemy zgrania, nie przyda się męczarnia w Pucharze.

8. Jak narazie to zastanawiam się nad sprzedażą najlepszego środkowego zeszłego sezonu, Kevina Le Roux, nie daje z siebie nic na treningach, olewa sobie. Rozmawiam w tej chwili z trenerem jednego klubu nad wypożyczeniem środkowego.
 
     
Ryba

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 251
Wysłany: 2015-02-09, 09:19     

1. Jak pan ocenia grę swojej drużyny ?
- Kolejny sezon jesteśmy w dole tabeli. Nie wykonaliśmy znaczących transferów, bo nasz budżet nie jest tak wyposażony jak u innych klubów. Wygraliśmy jeden mecz, po ciężkiej walce, ale reszta naszych spotkań to wielka katastrofa. W tym sezonie musimy wygrać 4 mecze w Rundzie Zasadniczej. Będzie to ciężkie zadanie dla nas.
2. W skali od 1 do 10, proszę opisać poziom plusligi w tym roku.
- Jest to wysoki poziom, jeśli chodzi o górę tabeli to wszystko może się jeszcze wydarzyć, a dół tabeli jest zajęty przez 2 drużyny. Wracając do skali to wynosi ona 8 z dużym +.
3. Kto najbardziej zaskakuje do tej pory, a kto zawodzi?
- Zasakakuje drużyna z Bielska, wykonała pożyteczne i są w stanie zająć bardzo wysokie miejsce. Zawodzi drużyna z Olsztyna, chcieli na pewno obronić tytuł, ale po słabym początku sezonu, będzie to bardzo ciężkie zadanie. Zaskakująco źle spisuje się drużyna z Kielc która nie odniosła jeszcze zwycięstwa.
4. Najlepszy zawodnik zespołu, proszę opisać dlaczego.
- Ciężko jest mi powiedzieć, wiec podam dwóch. Jednym jest Kamil Droszyński, który miał kilka kolejek przerwy, ale ten młody chłopak prezentuje wysoki poziom. Drugą gwiazdą zespołu jest Waldemar Świrydowicz, prezentuje dobrą grę na srodku, prezentuje od początku sezonu równy i wysoki poziom gry.
5. Kto wygra fazę zasadniczą, dlaczego?
- Wydaję mi się, że walka będzie się toczyć do ostatniej kolejki przez Zaksę, a Skrę. Do walki może wmieszać się Resovia i Bielsko, ale tych drugich moze zjeść niedługo presja. Miejmy nadzieję, że nie, bo sezon zapowiada się ciekawie.
6. Jak pan ocenia szansę naszych zespołów w Lidze Mistrzów i Pucharze CEV?
- Wiadomo marzymy o zwycięstwie Polskiej ekipy w Lidze Mistrzów, w tym sezonie ma tylko szansę Skra, nie skreślajmy Indykpolu Olsztyn, ale w tym sezonie gra bardzo słabo. Jeżeli chodzi o Lotos Trefl Gdańsk, to mają bardzo ciężką grupe i będzie bardzo ciężko awansować chociażby do Pucharu Cev.
7. Co sądzi pan o Pucharze Polski?
- Wiele zespołów daje odpocząć podstawowym strzelbą w klubie, a w tym turnieju grają zawodnicy młodsi, oraz ci co bardzo mało grali w lidze. Warto jest wygrać Puchar, bo nagroda jest wyśmienita.
8. Zamiaruje pan kogoś pozyskać w połowie sezonu?
- Nasz budżet nie pozwala na wielkie roszady i raczej nie weźmiemy udziału w tym którkim okienku transferowym.
 
     
Franc

Dołączył: 24 Maj 2014
Posty: 345
Wysłany: 2015-02-09, 14:55     

1. Jest masakrycznie zadowolony z gry moich podpopiecznych. Zaliczyliśmy do tej pory jedną porażkę, m.in. pokonaliśmy takie zespoły jak, Skra Bełchatów czy Indykpol AZS Olsztyn. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty przez okres przygotowawczy do sezonu.

2. Hmm... oceniam jako 9. W tej chwili mamy podzieloną ligę na 10 klubów liczących się, a te 2 kluby no niestety ostają poziomem od reszty. Gdyby nie to dałbym 10.

3. Zawodem jest słaba postawa Indykpolu Olsztyn i jej zawodników. W tym momencie wyszli na lekką prostą i wygrali ostatnie spotkania. Zaskoczony jestem grą BBTSu, świetnie prowadzi grę rozgrywający Nikodem Wolański i zajmują 3 miejsce w tabeli.

4. Cała nasza ekipa gra wyśmienicie, ale jeżeli ma być ten 1, to będzie to Michał Żurek. Haruje na sukces całego zespołu, świetnie sobie radzi z przyjęciem i obroną, w końcu najlepszy libero Pucharu Świata. Bardzo udał się nam ten transfer.

5. Bardzo bym chciał, abyśmy to my wygrali, ale walka bedzie niesamowita, drużyny które są niżej depczą nam po piętach. Ciężko jest utrzymać formę przez cały sezon. Miejmy nadzieje, że nam się uda.

6. Szanse na zwycięstwo ma Skra, nie mają trudnej grupy, ale raczej powinni wyjść z 2 miejsca. Jeśli chodzi o Indykpol Olsztyn, to tak jak mówiłem, szukają ciągle optymalnej formy i w dodatku ciężka grupa. Nie zapominajmy, ze w Lidze Mistrzów gra także ekipa z Gdańska. Narazie nie grają też tak jak zapowiadali.

7. Jest to wymagający turniej, obciążający terminarz. Będzie dużo grania i dużo jeżdżenia. Będę starał się wykorzystać rezerwowych zawodników, aby sobie pograli i dali odpoczynek podstawowym zawodnikom.

8. Nie dokonujemy w połowie sezonu żadnych roszad w zespole.
 
     
Goloriado 

Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 325
Wysłany: 2015-02-09, 16:03     

1. Jak pan ocenia grę swojej drużyny ?

Początek sezonu zdecydowanie nie był dobry. Na sam początek sezonu wylosować ekipy z najlepszej "4-ki" poprzednich Mistrzostw Polski był dla mnie taki,jakby walnąć grochem o ścianę. Po rozczarowaniu poprzednim sezonem,kiedy to mieliśmy awans do Play-Off na wyciągnięcie ręki a - niestety- skończyło się odległym przedostatnim miejscem w tabeli, miałem nadzieję,że po udanych moim zdaniem transferach uda nam się walczyć co najmniej o Play-Off od samego początku,a tu taka porażka. Moim zdaniem najlepiej rozpocząć sezon w dobrym stylu i mieć jakieś szanse na dalszą rundę,niż zacząć od dołu i powoli wspinać się po tych odległych szczeblach. Mimo tego uważam,że w tym sezonie poziom mojej ekipy jest na tyle dobry,na tyle wyrównany,że mimo totalnie nieudanego początku mamy szanse na wans do Play-Off.

2. W skali od 1 do 10, proszę opisać poziom plusligi w tym roku.

W tym roku poziom PlusLigi jest naprawdę wysoki. Świadczy o tym fakt,że ekipy,które w ostatnim sezonie nie ugrały znacząco zbyt wiele to w tym sezonie zaskakują swoją dobrą grą oraz techniką. Mówię tutaj głównie o ekipach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i BBTS-u Bielsko-Białej. To dzięki trenerom oraz ich przemyślanym transferom i poukładanym planom na ten sezon pokazali,że PlusLiga z sezonu na sezon nas czymś zaskakuje,dlatego oceniam ten sezon na solidne 9 pkt na 10.

3. Kto najbardziej zaskakuje do tej pory, a kto zawodzi?

Tak jak już wcześniej wspomniałem ekipy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz BBTS-u Bielsko-Biała w tym sezonie zdecydowanie poprawiły swoją grę oraz zaskoczyły niejednego trenera naszej PlusLigi. No niestety,przynajmniej na ten czas zdecydowanie poniżej oczekiwań spisuje się mistrz Polski Indykpol AZS Olsztyn,który po emocjonującej walce o mistrzostwo poprzedniego sezonu w tym widocznie się "wypalił". Moim zdaniem zaskoczeniem sezonu jest również ekipa Effectora Kielce,która do tej pory zdecydowanie nie pokazuje tych atutów,które pokazywała w ostatnim sezonie. Mam nadzieję,że razem z obecnym mistrzem Polski,jak to mówi polskie powiedzenie,"zepną 4 litery" i jeszcze coś ugrają.

4. Najlepszy zawodnik zespołu, proszę opisać dlaczego.

Heh,dobre pytanie. W tym sezonie po zdecydowanie udanych transferach moja ekipa jest bardzo,ale to bardzo wyrównana pod każdym względem. Jednakże jeżeli miałbym wyróżnić kogoś,to zdecydowanie byłby to nasz kapitan Paweł Adamajtis. Bardzo młody,bardzo doświadczony no i bardzo ograny zawodnik,który razem z Dawidem Gunią "dowodzą" ekipą inżynierów. Oprócz Pawła Adamajtisa na wyróżnienie zasługują Paweł Woicki oraz Rafał Faryna. Tak wiem,Rafał bardzo niewiele do tej pory grał,jednak każde pojawienie się jego na boisku pokazywało,że chłopak ma szansę ubiegać się w przyszłości o miano najlepszego polskiego atakującego. No na razie chłopak nie dostaje wiele szansy,ponieważ dalej walczymy o cenne punkty,a jednak i Paweł Adamajtis no i oczywiście Jakub Jarosz są zdecydowanie bardziej doświadczeni pod wieloma względami,lecz Rafał również doczeka się swoich "5 groszy". Paweł Woicki natomiast zasługuje na wyróżnienie,ponieważ w poprzednim klubie był głównie rezerwowy,tutaj natomiast jest zawodnikiem Podstawowym,przez co wygryzł świetnego Juraja Zatkę,który aktualnie -nie ma co się oszukiwać- sprawia wrażenie zastępcy Woickiego. Mam nadzieję,że Paweł zostanie z nami na dłużej.

5. Kto wygra fazę zasadniczą, dlaczego?

To jest trudne pytanie,ponieważ taktyka oraz poziom zgrania zawodników w każdym klubie jest zdecydowanie różny. Co prawda ekipy z Kędzierzyna-Koźla no i Bielska-Białej do tej pory zaskakują,jednak nie wiadomo jak to będzie do końca rundy zasadniczej. Ja uważam,że do tej pory najrówniejszym klubem,mającym również szanse na 1 miejsce w rundzie zasadniczej oraz na mistrzostwo Polski ma aktualny wicemistrz,czyli PGE Skra Bełchatów. Oczywiście pozostałe drużyny mogą zagrozić,jednak moim zdaniem Skra w tym sezonie ma największe szanse i na wygranie rundy zasadniczej i całych mistrzostw Polski.


6. Jak pan ocenia szansę naszych zespołów w Lidze Mistrzów i Pucharze CEV?

Tutaj jest różnie,ponieważ akurat w Lidze Mistrzów chyba do tej pory jedyną ekipą mającą faktyczne szanse na awans ma jedynie PGE Skra Bełchatów. Mimo groźnych rywali dobrze sobie radzą. Lotos Trefl Gdańsk miał zdecydowanie większego pecha w losowaniu,ale należy również dostrzec że do tej pory nie grają swojej najlepszej siatkówki,więc nie wiem jak to się dalej potoczy. Indykpol AZS Olsztyn wylosował chyba najlepszych rywali,z którymi ma szansę wygrywać,jednak jak wspomniałem, przez ten mały kryzys w klubie nie wykorzystują swojej szansy. Co do pucharu CEV to obydwa polskie kluby mają szansę na awans do kolejnych rund.

7. Co sądzi pan o Pucharze Polski?

Powiem szczerze,że początkowo bałem się pojedynku z Indykpolem,bo mimo kryzysu dalej są groźnym rywalem. Jednak udało nam się zwyciężyć i to my jesteśmy bliżej awansu do 1/4 Pucharu Polski,jednak poczekajmy do rewanżów. Ogólnie to jestem trochę zaskoczony wynikami innych meczy. Jak nie dziwią mnie wyniki spotkań Assecu z Suwałkami,Bielska z Pekpolem czy Skry z Będzinem,to jednak mecze ZAKSY z Victorią Wałbrzych czy Jastrzębskiego Węgla z Transferem Bydgoszcz mnie zaskoczyły. Rozumiem,że z takimi przeciwnikami warto dac szansę rezerwowym,jednak jakoś mnie zaskoczyły wyniki tych spotkań. No cóż,jednak ta polska liga nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.

8. Zamiaruje pan kogoś pozyskać w połowie sezonu?

Wydaje mi się,że skład,który posiadam aktualnie wystarczy do walki o najwyższe stawki,także w połowie sezonu nie mam zamiaru pozyskiwać nikogo nowego.
 
     
Uszy

Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 207
Wysłany: 2015-02-09, 20:14     

1. Jak pan ocenia grę swojej drużyny ?

Przejąłem ten klub w głębokim kryzysie. Narazie prezentujemy dobrą grę, wygrywamy ważne spotkania i zdobywamy punkty. Nasza drużyna to połączenie młodości z doświadczeniem.


2. W skali od 1 do 10, proszę opisać poziom plusligi w tym roku.

9 na 10, walka trwa i będzie trwać do ostatniej kolejki o miejsca w PlayOff, jednak 2 kluby wyrażnie odstają od reszty stawki.


3. Kto najbardziej zaskakuje do tej pory, a kto zawodzi?

Zaskoczony postawą jestem Bielska-Białej, po 10 miejscu w poprzednim sezonie, klub pozbierał się do kupy zrobił wielkie transfery i grają ciękawą siatkówkę.


4. Najlepszy zawodnik zespołu, proszę opisać dlaczego.

Michał Łasko - prawdziwy lider i kapitan zespoły, umie wziąć ciężar gry na siebie, oraz świetną grę, którą pokazuje na parkiecie.


5. Kto wygra fazę zasadniczą, dlaczego?

Zapewne będzie to Skra, o ile liderzy Zaksy utrzymają formę, w co wątpię. Skra ma dużo szerszą ławkę i może wykonać więcej roszad, natomiast Koziołki mają krótszą co wiąże się z mniej do wykonania zmian.


6. Jak pan ocenia szansę naszych zespołów w Lidze Mistrzów i Pucharze CEV?

Fajnie by było, gdyby wreszcie Polski klub wygrał Ligę Mistrzów, narazie się na to nie zanosi, choć nie skreślajmy Skry. Bardzo dużo zależy od losowania par. Jeśli chodzi o Puchar Cev, to inaczej przedstawiają się nasze morale i Resovii, my chcemy zajść jak najdalej, fajnie by było gdybysmy zwyciężyli.


7. Co sądzi pan o Pucharze Polski?

Nagrodą jest udział w Lidze Mistrzów. Naprawdę warto jest poświęcić się temu turniejowi, bo nagroda jest świetna.


8. Zamiaruje pan kogoś pozyskać w połowie sezonu?

Pozwolono nam wykonać 3 transfery maxymalnie. Mam na oku już kilku graczy i dokonamy tych transferów.
 
     
Jack

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 250
Wysłany: 2015-02-09, 21:26     

1. Jak pan ocenia grę swojej drużyny ?
6,5 - gra nie układa się po mojej myśli. Kurek trochę zawodzi. Mamy szeroką ławkę (może nawet aż za szeroką) i zaliczyliśmy kilka wpadek.

2. W skali od 1 do 10, proszę opisać poziom plusligi w tym roku.
9 - poziom wyższy niż poprzednio

3. Kto najbardziej zaskakuje do tej pory, a kto zawodzi?
Ciężko powiedzieć po tych pierwszych kolejkach. Powiem, że Resovia zawodzi najbardziej :D
A zaskakuje Bielsko - nie spodziewałem się takiej gry tego zespołu.

4. Najlepszy zawodnik zespołu, proszę opisać dlaczego.
Łukasz Żygadło - dobrze rozdziela piłki, gra tak jak powinien. Gra lepiej niż w poprzednim sezonie. Jestem z niego zadowolony.

5. Kto wygra fazę zasadniczą, dlaczego?
Skra? Tak mi się wydaje. Mają najmocniejszy skład, no i trenera Damiana :)

6. Jak pan ocenia szansę naszych zespołów w Lidze Mistrzów i Pucharze CEV?
Na pewno są szanse na F4 w przypadku Skry. Wierzę w ten zespół i trzymam za nich kciuki.
O Pucharze CEV na razie nie chcę się za bardzo wypowiadać. Może będzie ćwierćfinał dla Resovi, może półfinał. Zobaczymy.

7. Co sądzi pan o Pucharze Polski?
Ciężko cokolwiek powiedzieć po I fazie. Udało nam się wygrać 3:0 rezerwowym składem.

8. Zamiaruje pan kogoś pozyskać w połowie sezonu?
Raczej nie.
 
     
Damian112

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 400
Wysłany: 2015-02-10, 13:35     

1. Naszą grę oceniam na 6. Niestety ponieśliśmy dwie porażki i jakoś nie wygląda to za dobrze, mam na mysli zgranie. Mecze z gorszymi rywalami wygrywamy bez problemu rezerwami, ale nasz pierwszy skład bardzo się męczy już z czołówką, bo brakuje trochę zgrania.

2. Naszą ligę oceniam na 7. Są 3-4 drużyny które odstają, a w Lidze Mistrzów liczy się można powiedzieć, że tylko jedna. Nie stawia to naszej ligi w zbyt dobrym świetle.


3. Zaskakuje Zaksa, ale nie da się grac tak rewelacyjne cały sezon, tym bardziej, że nie mają zbyt szerokiego składu. Zaskoczeniem dla mnie nie jest Bielsko, bo mają dobry ustabilizowany skład, z "naszym" zawodnikiem na czele - Tuią.
Zawodzi Olsztyn, nie rozumiałem trochę ruchów transferowych tego klubu i jak widać dobrze myślałem. Może jak się bardziej zgrają to coś z tego jeszcze będzie.

4. Mariusz Wlazły - Ciągnie grę naszego zespołu prawie w każdym meczu. Każdy wie jak gra Mariusz, wieć nie ma co tu opisywać. Ale nasz zespół składa się z 12 zawodników i każdy zasługuje na pochwałę.

5. No my^^. Mamy równą dwunastkę, można powiedzieć, że same gwiazdy, ale trzeba mieć do nich dobre podejście by z tego coś skleić i nam się to chyba udało:)

6. My nie musimy się martwić o awans z grupy, bo nawet jeśli pozwalamy sobie rotować składem to i tak pewnie wygrywamy. Naszym celem jest F4, a po cichu liczymy na złoto.
Pozostałe drużyny słabo widzę, mam nadzieje że chociaz jedna awansuje. W Pucharze CEV mam nadzieję, że dwie nasze drużyny bedą conajmiej w półfinale.

7. Fajny turniej, zwyciezca bierze wszystko i to będziemy my! :)

8. Nie

5.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Współpraca
Image and video hosting by TinyPic
TOP50 Gry
Gry w przeglądarce
Toplista pbf - Toplista.eu
Image and video hosting by TinyPic