Wyniki
Autor
Wiadomość
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-21, 17:23 Wyniki
Tutaj są wyniki.
REKLAMA
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-21, 17:23
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-21, 17:23
Wyniki 1 Kolejki
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-21, 17:31
Indykpol Olsztyn - AZS Politechnika 0:3 (23:25 20:25 22:25) MVP Nowak
Olsztyn: Bengolea 16 Łuka 6 Sobala 7 Oivanen 9 Jarosz 17 Pająk 0 Mariański L
Oraz
Konarski 2 Woroniecki 0
AZS: Kolev 10 Pawliński 15 Nowak 10 Gunia 7 Szymański 16 Zatko 3 Olenderek L
Olsztyn:
Atak:
Bengolea 21/15
Łuka 8/6
Sobala 6/3
Oivanen 11/7
Jarosz 25/15
Pająk 0/0
Konarski 3/2
Woroniecki 0/0
Blok:
Bengolea 1
Sobala 4
Oivanen 2
Jarosz 1
Asy:
Jarosz 1
Przyjęcie:
Dokł: 44%
Dobre: 46%
Złe: 10%
AZS Politechnika
Atak:
Kolev 14/9
Pawliński 22/15
Nowak 9/6
Gunia 5/4
Szymański 21/15
Zatko 1/1
Bloki:
Kolev 1
Nowak 4
Gunia 3
Asy:
Zatko 2
Szymański 1
Przyjęcie:
Dokł 52%
Dobre: 37%
Złe: 11%
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-21, 19:58
Asseco Resovia - Budvanska Rivijera 3:1 (23:25 25:20 25:20 25:18) MVP Schops
Resovia: Tichacek 1 Lotman 11 Nowakowski 9 Schops 26 Veres 9 Kosok 7 Ignaczak L
oraz
Filip 1
Budva: Falaschi 1 Bojić 19 Sulijagić 6 Minic 14 Cacić 13 Marković 5 Popović L
Asseco Resovia
Atak:
Tichacek 0/0
Lotman 16/10
Nowakowski 6/4
Schops 33/24
Veres 14/7
Kosok 4/3
Filip 1/1
Bloki:
Tichacek 1
Lotman 1
Nowakowski 3
Schops 1
Veres 2
Kosok 4
Asy:
Nowakowski 2
Schops 1
Przyjęcie:
Dokł: 48%
Perf: 39%
Złe: 13%
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-22, 16:40
Wyniki 2 Kolejki
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-22, 16:47
Asseco Resovia - AZS Politechnika 3:0 (25:21 25:16 25:16) MVP Nowakowski
Resovia: Kędzierski 1 Lotman 12 Nowakowski 8 Schops 19 Penchev 7 Kosok 5 Igła L
AZS: Zatko 2 Pawliński 8 Nowak 7 Adamajtis 25 Kaczorowski 5 Gunia 1 Olenderek L
ORAZ
Kolev 2 Smoliński 3
Asseco Resovia
Atak:
Kędzierski 1/1
Lotman 15/10
Nowakowski 4/4
Schops 23/16
Penchev 10/8
Kosok 2/1
Bloki:
Lotman 1
Nowakowski 3
Schops 1
Kosok 4
Asy:
Lotman 1
Nowakowski 1
Schops 2
Przyjęcie:
Dokł: 45%
Dobre: 53%
Złe: 2%
AZS Politechnika
Atak:
Zatko 0/0
Pawliński 13/8
Nowak 4/2
Adamajtis 35/24
Kaczorowski 12/5
Gunia 3/0
Kolev 5/2
Smoliński 2/2
Bloki:
Zatko 1
Nowak 5
Gunia 1
Smoliński 1
Asy:
Zatko 1
Adamajtis 1
Przyjęcie:
Dokł: 36%
Dobre: 53%
Złe: 11%
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-22, 16:52
Indykpol Olsztyn - Budvanska Rivijera 2:3 (26:28 33:31 20:25 25:23 13:15) MVP Falaschi
Olsztyn: Woroniecki 3 Buszek 23 Oivanen 6 Konarski 20 Bengolea 13 Kurmin 5 Mariański L
Oraz
Jarosz 4 Pająk 0
Budva: Falaschi 2 Cacić 18 Sulijagić 9 Minic 22 Bojić 27 Marković 6 Popović L
Indykpol Olsztyn
Atak:
Woroniecki 2/1
Buszek 36/22
Oivanen 5/3
Konarski 32/19
Bengolea 20/11
Kurmin 5/2
Jarosz 5/4
Pająk 0/0
Bloki:
Woroniecki 1
Buszek 1
Oivanen 3
Konarski 1
Kurmin 3
Asy:
Woroniecki 1
Bengolea 2
Przyjęcie:
Dokł: 39%
Dobre: 45%
Złe: 16%
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-22, 21:22
Wyniki 3 Kolejki
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-22, 21:26
Budvanska Rivijera - AZS Politechnika 3:1 (19:25 25:21 25:21 25:22) MVP Bojić
Budva: Falaschi 1 Cacić 12 Sulijagić 7 Minic 16 Bojić 19 Marković 6 Popović L
AZS: Zatko 0 Kolev 8 Nowak 5 Adamajtis 23 Pawliński 3 Smoliński 7 Olenderek L
Oraz
Stępień 2 Żuk 8
AZs Politechnika
Atak:
Zatko 0/0
Kolev 14/7
Nowak 6/3
Adamajtis 35/23
Pawliński 8/2
Smoliński 4/3
Stępień 1/0
Żuk 12/7
Bloki:
Kolev 1
Nowak 2
Pawliński 1
Smoliński 4
Stępień 1
Asy:
Żuk 1
Przyjęcie:
Dokł: 36%
Dobre: 60%
Złe: 4%
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-22, 21:33
Indykpol Olsztyn - Asseco Resovia 0:3 (23:25 23:25 29:31) MVP Nowakowski
Olsztyn: Woroniecki 1 Łukasik 9 Kurmin 6 Jarosz 7 Łuka 14 Sobala 8 Mariański L
Oraz
Pająk 1 Konarski 13
Resovia: Ticahcek 0 Filip 10 Nowakowski 12 Moraeu 15 Penchev 8 Grzyb 7 Ignaczak L
Indykpol Olsztyn
Atak:
Woroniecki 1/1
Łukasik 15/8
Kurmin 3/3
Jarosz 14/7
Łuka 23/13
Sobala 5/4
Pająk 0/0
Konarski 19/11
Bloki:
Łukasik 1
Kurmin 3
Łuka 1
Sobala 3
Konarski 1
Asy:
Konarski 1
Pająk 1
Przyjęcie:
Dokł: 27%
Dobre: 59%
Złe 14%
Asseco Resovia
Atak:
Tichacek 0/0
Filip 13/9
Nowakowski 7/7
Moraeu 22/14
Penchev 9/6
Grzyb 7/4
Bloki:
Filip 1
Nowakowski 3
Penchev 1
Grzyb 2
Asy:
Penchev 1
Moraeu 1
Grzyb 1
Przyjęcie :
Dokł: 50%
Dobre: 47%
Złe: 3%
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-22, 21:36
Nagrody Indywidualne:
Najlepiej Zagrywający: Pablo Bengolea
Najlepszy Blokujący: Piotr Nowakowski
Najlepiej Broniący: Krzysztof Ignaczak
Najlepiej Rozgrywający: Marco Falaschi
Najlepiej Atakujący: Paweł Adamajtis
Najlepszy Przyjmujący: Marco Bojić
MVP Turnieju: Krzysztof Ignaczak!!