Przesunięty przez: Fraizer 2015-04-21, 11:34
I Meczy II Fazy
Autor
Wiadomość
Fraizer
Administrator
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 4554
Wysłany: 2015-03-24, 19:49 I Meczy II Fazy
1-4: (Do 2 Zwycięstw)
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
5-8: (Do 2 Zwycięstw)
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska
9-10: (Do 2 Zwycięstw)
AZS Częstochowa - Effector Kielce
11-12: (Do 2 Zwycięstw)
Cerrad Czarni Radom - Transfer Bydgoszcz
Kontuzjowani:
Jan Nowakowski
Aleksander Śliwka
Patryk Czarnowski
REKLAMA
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 250
Wysłany: 2015-03-24, 20:47
Jack
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 250
Wysłany: 2015-03-24, 20:47
Resovia
R: Żygadło
A: Schops
P: Kurek, Mika
S: Nowakowski, Kosok
L: Kaczmarek
Ławka: Sobala, Tichacek, Bocieck, Fromm, Lotman
Przy problemach proszę o zmiany.
Sendric
Dołączył: 28 Maj 2014 Posty: 348
Wysłany: 2015-03-24, 20:57
AZS Częstochowa
R: Marcin Komenda
P: Michał Kaczyński i Dominik Miarka
Ś: Yuriy Gladyr i Damian Zygmunt
A: Dawid Konarski
L: Jakub Zabłocki
Ławka
R: Grzegorz Pająk
P: Bartosz Wojtal i Krzysztof Zapłacki
Ś: Mateusz Musioł
A: Michał Gałkowski
Damian112
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 400
Wysłany: 2015-03-24, 22:18
Skra
R: Uriarte
P: Conte i Winairski
S: Holt i Kłos
A: Wlazły
L: Zatorski
Drzyzga
Achrem
Nikic
Wrona
Muzaj
Przy problemach zmiany.
Goloriado
Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 325
Wysłany: 2015-03-25, 14:20
PW:
R: Woicki
A: Adamajtis
P: Ferens i Pawliński
Ś: Kaźmierczak i Obuchowicz
L: Potera
Ławka:
R: Zatko --- A: Faryna --- P: Żuk i Roberts --- Ś: Gunia
Żuk na zagrywkę pod koniec każdego seta
Pozostali zmiana w razie słabej gry
Simon
Dołączył: 21 Maj 2014 Posty: 308
Wysłany: 2015-03-25, 14:30
Cerrad Czarni Radom
Środkowi: Łukasz Wiśniewski i Mustafa Koc
Atakujący: Bartosz Krzysiek
Rozgrywający: Marcin Janusz
Przyjmujący: Igor Grobelny i Piotr Łukasik
Libero: Jakub Bik
Ławka
Środkowy: Grzegorz Kokociński
Atakujący: Hubert Stawicki
Rozgrywający: Nimir Abdelaziz
Przyjmujący: Dirk Westphal i Daniel Ostrowski
Leo
Dołączył: 21 Maj 2014 Posty: 417
Wysłany: 2015-03-25, 16:04
BBTS Bielsko-Biała
Środkowi: Simon Van de Voorde i Sebastian Warda
Atakujący: Zbigniew Bartman
Rozgrywający: Nikodem Wolański
Przyjmujący: Radosław Zbierski i Samuele Tuia
Libero: Łukasz Koziura
Rezerwowi:
Środkowy: Jakub Kochanowski
Atakujący: Łukasz Owczarz
Rozgrywający: Przemysław Stępień
Przyjmujący: Jakub Guz i Michał Ruciak
michał-n
Dołączył: 08 Mar 2015 Posty: 105
Wysłany: 2015-03-25, 16:18
Effector Kielce
R: Piotr Milewski
A: Marcel Gromadowski
P: Adrian Buchowski, Nicolas Marechal
S: Dawid Dryja, Tim Broshog
L: Mateusz Czunkiewicz
REZERWY
R: Bartłomiej Matejczyk
A: Grzegorz Imiołek
P: Konrad Formela, Sebastian Wójcik
S: Dmytro Patschystkyy, Mariusz Wacek
Jeżeli można to proszę o zmiany składu co po zakończeniu każdego seta
Uszy
Dołączył: 07 Sty 2015 Posty: 207
Wysłany: 2015-03-25, 20:15
Jastrzębski Węgiel
Rozgrywający: Michał Kędzierski
Przyjmujący: Miłosz Hebda i Piotr Orczyk
Środkowi: Patryk Czarnowski i Radosław Sterna
Atakujący: Mateusz Malinowski
Libero: Damian Wojtaszek
Sebastian Matula
Denis Kaliberda
Artur Szalpuk
Łukasz Polański
Michał Łasko
Kacper
Dołączył: 16 Maj 2014 Posty: 456
Wysłany: 2015-03-25, 21:08
Indykpol AZS Olsztyn
Środkowi: Jakub Macyra i Marcin Możdżonek
Atakujący: Bartosz Bednorz
Rozgrywający: Lukas Kampa
Przyjmujący: Jan Fornal i Marcin Waliński
Libero: Tomasz Bonisławski
Rezerwowi:
Mateusz Sacharewicz
Jan Król
Taofa Takaniko
Michał Kubiak
Guillaume Quesque
Franc
Dołączył: 24 Maj 2014 Posty: 345
Wysłany: 2015-03-25, 21:11
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Środkowi: Mariusz Pruski i Jakub Kowalczyk
Atakujący: Wytze Kooistra
Rozgrywający: Łukasz Zugaj
Przyjmujący: Gertjan Claes i Rafał Buszek
Libero: Michał Żurek
Ławka
Środkowy: Wojciech Grzyb
Atakujący: Jędrzej Goss
Rozgrywający: Kacper Popik
Przyjmujący: Bjorn Hohne i Tomasz Kryński
Pajso
Dołączył: 25 Mar 2015 Posty: 8
Wysłany: 2015-03-26, 17:07
Rozegranie: Łomacz
Przyjęcie: Perrin i Łapczyński
Atak: Rouzier
Środek: Hain i Zajder
Libero: Rusek
Rezerwa: Gonciarz, Wierzbowski, Cebulij, Zniszczoł i Schulz