Polska Liga Siatki Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Biuro
Autor Wiadomość
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 18:55   Biuro  

.........
 
     
REKLAMA

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 18:56     

 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 18:56     

Klub musi pozyskać:
- Polskiego przyjmującego.
- Polski Atakujący
- Młody środkowy w razie kontuzji lub niedyspozycji zawodnika.
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-11-02, 17:32     

Klub opuszczą po sezonie:
Wojciech Grzyb
Pablo Alberto Bengolea
Michał Filip
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-12-15, 10:47     

Cel na sezon:
Mistrzostwo Polski
Finał Pucharu Polski
Puchar CEV
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2015-03-24, 11:49     

Klub po sezonie opuszczą:
Bartłomiej Lemański
Michał Szalacha
Lukas Tichacek
Nikolay Penchev
Aleksander Śliwka
Szymon Pałka
Christian Fromm
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-13, 12:31     

Sezon 2016 - Odchodzą

- Wojciech Sobala
POWÓD: "Trenerze przez cały sezon patrzyłem się z boku i klaskałem. Uważam, że jestem nie gorszym zawodnikiem od Grześka Kosoka, który przez spory czas nie był w formie. Chcę odejść, bo nie czuję się dobrze stojąc w bluzie."

- Michał Kędzierski
POWÓD: "Spędziłem w Rzeszowie spory czas i nie załatwiłem sobie miejsca w 1 składzie. Chcę zmienić otoczenie ze względu, że to mój już ostatni dzwonek na szansę gry w reprezentacji. Potrzebuję gry regularnie."

- Paul Lotman
POWÓD: "Rzeszów to mój drugi dom, ale już nie mam zamiaru zostawać na kolejny sezon. Kolejny sezon i kolejny rezerwy, choć uważam, że nie jestem gorszy od Mateusza. Liczę, że nie będzie mi pan utrudniał z odejściem z klubu. "

- Mateusz Mika
POWÓD: "Nie czuję się dobrze w Resovii, atmosfera w klubie nie jest najlepsza i chciałbym zmienić szatnię. Sezon dzisiejszy jest całkiem nieudany i sporo kibiców uważa, że to jest moja i pana wina, ponieważ nie gram zbyt dobrze, a na ławce siedzi Bartek Kurek, który zawsze wchodził i dawał świetne zmiany. Dziękuję za sezon. "

- Bartosz Kurek
POWÓD: "Panie Sebastianie, mieliśmy na pieńku, dlatego uważam, że nie powinienem przedłużać pobytu w Rzeszowie. Cały sezon przesiedziałem, lub wchodziłem za Mikę i dawałem zmiany. Nie dziękuję za sezon, bo to co my w tym roku gramy to przysłowiowa ,,PATOLOGIA". "

-
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2016-06-04, 13:30     

Sezon 2017 - Odchodza:

- Piotr Nowakowski
POWOD: "Resovia zaczela co raz mniej wygrywac, a ja uwielbiam to robic. Odchodze, nie mowie do widzenia, licze ze wroce do Resovii. Dziekuje za kilka wspanialych chwil."

- Grzegorz Kosok
POWOD: "Postanowilem ze odejde. Chcialbym gdzies indziej kontynuowac gre. Rzeszow bede mial i tak w sercu, oraz licze podobnie jak Piotrek ze wroce tutaj kiedys. "

- Micah Christenson
POWOD: "Powiem szczerze... Stracilem jak Taylor 2 lata gry. Nie bede dobrze wspominal polskiej gry. Chcialbym powrocic do gry, bo przez pobyt tutaj stracilem i pewnosc siebie i umiejetnosci i miejsce w skladzie reprezentacji. Zal..."

- Taylor Sander
POWOD: "Dodam tylko ze nie podziekuje za te 2 lata. Sytuacja taka sama jak u Christensona..."

- Bartosz Kaczmarek
POWOD: "Nie chce przedluzac kontraktu. Chce zmienic okolice moze wroce do takiej gry jaka mialem 2 sezony temu. Szkoa ze Resovia juz nie jest taka mocna jak kiedys.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Współpraca
Image and video hosting by TinyPic
TOP50 Gry
Gry w przeglądarce
Toplista pbf - Toplista.eu
Image and video hosting by TinyPic