Polska Liga Siatki Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Biuro
Autor Wiadomość
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 19:02   Biuro  

,\...........
 
     
REKLAMA

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 19:02     

 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-05-16, 19:02     

Klub musi pozyskać:
- Młodego Polskiego atakującego.
- Przyjmującego, lepszego od Pawlińskiego.
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-11-02, 17:34     

Klub opuszczą po sezonie:
Kevin Hansen
Paweł Kaczorowski
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-11-09, 20:28     

Z powodu kontuzji karierę przed czasem zakończyl Marcin Nowak, został usunięty z kadry AZSu.
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2014-12-15, 10:52     

Cel na sezon
Znaleźć się w najlepszej "9" Mistrzostw Polski
Ćwierćfinał Pucharu Polski
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2015-03-24, 11:56     

Klub opuszczą po sezonie:
Maciej Stępień
Maciej Pawliński
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2015-12-13, 19:23     

Sezon 2016 - Odchodzą:

- Krzysztof Rejno
POWÓD: "Gdy przychodziłem do klubu, pierwsze miesiące były świetne. Grałem, moim zdaniem dobrze, dostawałem dużo szans. Ale z czasem to się zmieniło, zacząłem siedzieć na ławce, w końcu potem na trybunach. Nagle zostałem pomijany w składzie. Nie jestem z tego powodu zadowolony i chcę odejść ze stołecznego klubu z Warszawy."

- Paweł Adamajtis
POWÓD: "Gram już w Warszawie parę ładnych lat. Pora się rozstać! Nie mam nic nikomu do zarzucenia, ale ja wyczuwam, że muszę zmienić otoczenie. "

- Tiago Violas
POWÓD: " W Polsce jestem już 3 sezon. Miałem nadzieję, do trzech razy sztuka. Tym razem się nie sprawdziło. Pragnę poinformować, że już rozmawiam z kilkoma klubami i jestem z jednym blisko porozumienia. "

- Michał Potera
POWÓD: "Doszło między mną a zawodnikami do konfliktu. Nie czuję się tu dobrze. Jestem tutaj tak jakby nie potrzebny. Odejdę z klubu na 100%, więc liczę, że nie będzie mi pan utrudniał. Dziękuję, za te świetne sezonu w Politechnice, bo dzięki temu klubowi rozwinąłem się na tyle, że mogę przeglądać oferty z czołowych polskich klubów."
 
     
Fraizer
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 4554
Wysłany: 2016-06-04, 14:52     

Sezon 2017 - Odchodza:

- Ardo Kreek
POWOD: "W Warszawie zyje mi sie bardzo dobrze, ale nie chce przedluzac kontraktu. Chcialbym sprobowac swoich sil gdzies indziej. Lubie ryzykowac i taki jestem z natury. Dziekuje za te chwile ktore spedzilem z zespolem."

- Ivan Castellani
POWOD: "Przyszedlem do Polski, bo chcialem zaryzykowac i sprobowac jak tu sie bezie gralo. Bylem pewny ze Sket bedzie przyjmujacym i wyszlo tak ze gralem nie wiele. Szkoda ze stracilem sezon, bo jestem mlody i mam wszystko przed soba."

- Juraj Zatko
POWOD: "Pora odejsc... Ten sezon okazal sie kluczowy gralem jak na lekarstwo. W poprzednim sezonie juz sie zastanawialem czy nie odejsc, ale dzis jestem pewny. Dziekuje za te pare sezonow."

- Ivan Kolev
POWOD: "Tez chce odejsc i wrocic do Bulgarii. Tesknie za moim krajem. Warszawe bede wspominal w samych superlatywach, dziekuje wszystkim."

- Tine Urnaut
POWOD: "Trenerze chcialbym grac w lepszym klubie. Dostalem informacje od kilku klubow i chce to wykorzystac. Czuje sie ostatnio wysmienicie, jestem w formie jak nigdy dotad. "
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

Darmowe forum phpBB by Przemo |

Współpraca
Image and video hosting by TinyPic
TOP50 Gry
Gry w przeglądarce
Toplista pbf - Toplista.eu
Image and video hosting by TinyPic